63 درصد از مدیران اجرایی ارشد درک ضعیفی از فناوری بلاکچین دارند

بر اساس تحقیق انجام‌‌شده توسط GBBC، بیشتر مدیران ارشد شرکت‌‌های بزرگ درک زیادی از فناوری بلاکچین ندارند. البته بیشتر پاسخ‌‌دهندگان اذعان داشته‌‌اند که انتظار دارند فعالیت‌‌های رمز ارزی در سال 2019 بیش از دوبرابر شود. بازار خرسی چند ماه اخیر یکی از دلایل اصلی دور ماندن سرمایه‌‌گذاران سازمانی بزرگ از این فضا بوده است.

0 81

طبق یکی از مطالعات انجام گرفته توسط شورای جهانی تجارت بلاکچین (GBBC) بر روی سرمایه‌‌گذاران سازمانی، 63 درصد از پاسخ‌‌دهندگان معتقدند که مدیران تجاری ارشد درک بسیار ضعیفی از فناوری بلاکچین دارند. Cointelegraph کپی این گزارش را در روز 22 ژانویه به دست آورد.

در ماه‌‌های دسامبر و ژانویه، شرکت تحقیقاتی PollRight از طرف GBBC با 71 سرمایه‌‌گذار سازمانی مانند، سرمایه‌‌گذاران خصوصی و صندوق‌‌های سرمایه گذاری مصاحبه کرد.

اگرچه بیشتر پاسخ‌‌دهندگان معتقدند که مدیران ارشد چیز خاصی در مورد بلاکچین نمی‌‌دانند، 30 درصد از آن‌ها دانش خود را در مورد این فناوری در حال ظهور “متوسط” دانستند. 7 درصد باقیمانده آگاهی خود در مورد بلاکچین را “خوب” ارزیابی کردند.

به علاوه، 76 درصد از پاسخ‌‌دهندگان ادعا کردند که چنین احساس می‌‌کنند که مدیران ارشد شرکت‌‌های بزرگ علاقه چندانی به بلاکچین ندارند، اما انتظار دارند که سرمایه گذاری‌‌های مربوط به این فناوری در سال 2019 نزدیک به 108 درصد افزایش پیدا کند.

33 درصد از پاسخ‌‌دهندگان معتقدند که در عرض دو سال، به‌‌کارگیری بلاکچین در سرویس‌‌های مالی و بانکداری به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. شرکت‌‌کنندگان در این تحقیق از تشخیص هویت دیجیتالی و سلامتی به عنوان دو حوزه نام بردند که فناوری بلاکچین تاثیر شگرفی بر روی آن‌ها خواهد داشت.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داد، بعضی از شرکت‌‌های بزرگ صنعت کریپتو انتظار دارند که نیاز سازمانی به رمز ارزها در سال 2019 افزایش یابد. در ماه اکتبر، مایک نوورگراتز، شریک قبلی Goldman Sachs و موسس بانک کریپتویی Galaxy Digital، اذعان داشت که تقاضای سازمانی در سه‌‌ماهه اول یا دوم 2019 باعث به اوج رسیدن بیت کوین خواهد شد.

با این حال، بلومبرگ ماه گذشته گزارش داد که سازمان‌‌های عمده وال استریت برنامه‌‌های خود برای ورود به فضای کریپتو را به تعویق انداخته‌‌اند، چرا که ارزش رمز ارزها حتی با وارد شدن به سال جدید نیز کاهش یافته است. چندین کارمند شاغل در وال استریت به بلومبرگ گفته‌‌اند که Goldman Sachs، Morgan Stanley و Citigroup تا زمانی که قیمت رمز ارزها دوباره بالا نرود وارد این فضا نخواهند شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.