۶/۱ میلیون بایننس کوین (BNB) نابود شد

بایننس که از نظر حجم معاملات بزرگترین صرافی ارز رمز جهان است، پنجمین برنامه سوزاندن توکن خود را به سرانجام رساند. با این حال، با وجود کاهش عرضه BNB، قیمت تاکنون واکنشی منفی از خود نشان داده است.

0 75

بایننس در بیانیه رسمی روز ۱۷ اکتبر اعلام کرد که با توجه به گزارش رسمی و جامع (وایت پیپر) خودش، پنجمین برنامه هر سه ماه یکبار سوزاندن توکن خود را با موفقیت به پایان رسانده است. دقیقا ۱،۶۴۳،۹۸۶ بایننس کوین (BNB) نابود شدند که معادل ۱۷ میلیون دلار است.

این حرکت توجه یک کاربر توییتر با نام بامبو کلاب (BambouClub) که یک معامله کننده و تحلیلگر معروف کریپتوکارنسی است را جلب کرد و او عنوان کرد که حجم معاملات BNB “مسطح (flat) شده یا سقوط کرده است.”

وی همچنین اشاره داشت که کارمزد هر معامله در پلتفرم ۵۰ درصد افزایش یافته است، زیرا تخفیف BNB در اواسط ماه جولای از ۵۰ درصد به ۲۵ درصد کاهش یافته است.

قیمت کاهش می‌‌یابد

امروز روزی است که پنجمین برنامه سوزاندن سکه انجام می‌‌شود و در پاسخ به این حرکت قیمت کاهش یافته است. در طول ۲۴ ساعت گذشته، طبق داده‌‌های به دست آمده از CoinMarketCap  %۰/۰+ ۹۳۱۲۶/۹ دلار BNB حدود ۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

جابه‌‌جایی قیمت فعلی این کوین، برنامه سوزاندن کوین در آوریل در زمانی را منعکس می‌‌کند که این سکه تقریبا همان مقدار افت قیمت را داشت.

شایان ذکر است که طبق گزارش رسمی و جامع، ۱۰۰ میلیون توکن BNB نابود خواهند شد و ۱۰۰ میلیون توکن در گردش خواهند ماند.

تا وقتی که ۵۰ درصد از کل  MM100 را بازخرید کنیم، هر سه ماه یک بار، ۲۰ درصد از سودمان را برای خرید BNB و نابودی آن استفاده خواهیم کرد. تمام تراکنش‌‌های بازخرید در بلاک چین اعلام خواهد شد. ما در نهایت MM100 BNB را از بین خواهیم برد و MM 100 BNB باقی خواهیم گذاشت.

پنجمین برنامه سوزاندن در مقایسه با سه برنامه قبلی، مقدار بسیار کمتری سکه را نابود کرد.

در تئوری، بازخرید بایننس کوین‌‌ها و نابودی انها توسط بایننس باید در طولانی مدت موجب افزایش ارزش کوین‌‌های باقی‌‌مانده شود. با این وجود، در سه ماهه اخیر ارزش بایننس کوین ۲۰ درصد کاهش داشته است .

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.