۵ وبسایتی که می‌توانید در آن ارز رمز لیسک را به ارزان‌ترین قیمت بخرید

این مقاله در مورد بهترین صرافی‌‌هاییست که می‌‌توانید از آن‌‌ها ارز لیسک را تهیه کنید. ۵ مورد از بهترین صرافی‌‌ها برای انجام این کار نام برده شده و سپس، ویژگی‌‌ها و شرایط استفاده از هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده می‌‌شوند.

0 110

در دنیای کریپتوکارنسی اگر هزاران فرصت وجود نداشته باشد، حداقل صدها فرصت وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها پول کسب کنید. اگر انتخاب‌های شما در ابتدا خوب پیش نروند، این شانس وجود دارد که در دیگر انتخاب‌ها پول خود را از دست نداده و ضررهای قبلی را نیز جبران کنید.

به تصویر زیر که در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ گرفته شده است، توجه کنید. به پنج ارز برتر در سایت CoinMarketCap توجه کرده و سپس، این آمار را با قیمت فعلی همین ارزها مقایسه کنید.

Description: Top-5-cryptos-January-2017

نیازی به گفتن نیست که همه رمز ارزها درون تصویر افزایش قیمت زیادی داشته و اکنون نیز بین ۱۰ ارز رمز برتر قرار دارند.

بنابراین، می‌بینید که اگر کوین‌های خوبی داشته باشید و همچنین از تکنیک‌های معاملات روزانه و اسکالپینگ دوری کنید، احتمال اینکه پولتان را از دست بدهید وجود ندارد.

چنین پتانسیلی در یک ارز رمزنگاری شده که در ابتدا بسیار معمولی بوده و اکنون بین ۲۰ کوین برتر سایت CoinMarketCap قرار دارد، وجود دارد. نام این کوین لیسک (LISK) است (که به صورت LSK نیز شناخته شده است).

اکنون مهم‌ترین سوال این است که از کجا این ارز رمز را تهیه کنیم؟ در این مطلب لیست بهترین وبسایت‌ها برای خرید لیسک را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

توجه: در تهیه‌‌ی این لیست، این نکته در نظر گرفته شده که شاید بعضی از کاربران جدید نیز بخواهند لیسک بخرند؛ بنابراین، در ابتدا نام صرافی‌هایی که استفاده از آن‌ها آسان است آمده و سپس، صرافی‌هایی که استفاده از آن‌ها ساده نیست نیز آورده شده‌اند.

۵ مورد از بهترین وبسایت‌ها برای خرید لیسک

۱. بایننس (Binance)

wallet

صرافی بایننس هم به لحاظ “تعداد کاربران” و هم از نظر “تعداد کوین‌های موجود” به سرعت در حال رشد است.

با اینکه این صرافی خارج از چین واقع است، اما به کشور بومی خود خدمت‌رسانی نمی‌کند؛ با این حال، برای تعداد زیادی از کشورها در سراسر دنیا قابل استفاده است.

این ارز از زمان عرضه اولیه سکه (ICO) خود تا به امروز رشد زیاد و سریعی داشته و اکنون، بین ده صرافی برتر رمز ارز دنیا قرار دارد.

در حال حاضر این صرافی دارای بیش از ۱۴۰ آلتکوین (شامل لیسک) بوده و این تعداد رو به افزایش نیز هست. رابط کاربری این صرافی بسیار‌ ساده بوده و معامله‌کنندگانی که می‌خواهند دائما در حال معامله باشند، می‌توانند از رابط موبایل آن استفاده کنند.

ویژگی دیگر این صرافی این است که ارزان‌ترین صرافی برای خرید و فروش ارز رمزنگاری شده بوده، کارمزد معاملاتی آن تنها حدود ۰.۱ درصد است و اگر این کارمزد را با توکن‌های بایننس (BNB) بپردازید، از ۵۰ درصد تخفیف نیز بهره‌مند خواهید شد.

به منظور شروع کار با بایننس باید با استفاده از آیدی ایمیل خود در آن ثبت‌نام کنید که کار بسیار ساده‌ای است.

زوج‌های معاملاتی که در این صرافی پشتیبانی‌ می‌شوند (برای لیسک): لیسک/بیت‌کوین، لیسک/اتریوم، لیسک/بایننس هستند.

۲. هوبی پرو (Huobi Pro)

Description: Huobi Pro

صرافی متمرکز دیگری که می‌توانید از آن لیسک بخرید هوبی است که در حال حاضر از نظر ارائه نقدینگی برای زوج لیسک/بیت‌کوین جزو ۵ صرافی برتر قرار دارد.

هوبی در سال ۲۰۱۵ آغاز به کار کرده و بسیاری در گذشته فکر می‌کردند که هوبی یک وبسایت تقلبی است، اما تحلیل و بررسی ما نشان می‌دهد که اینگونه نیست.

رابط کاربری این صرافی ساده بوده و به همین سبب، مورد پسند کاربران است.

زوج های معاملاتی که در این صرافی پشتیبانی‌ می‌شوند (برای لیسک): لیسک/بیت‌کوین، لیسک/اتریوم هستند.

شما می‌توانید با ثبت ایمیل خود کار با YoBit را آغاز کرده و از تایید هویت دو مرحله‌ای و تایید ایمیل برای ورود به سیستم از جهت امنیت بیشتر بهره‌مند شوید.

این صرافی برای کاربرانی که می‌خواهند دائما در حال معامله‌ی ارز رمز باشند، هم برای iOS و هم برای اندروید نرم‌افزار موبایل دارد.

صرافی کریپتو

روند ثبت‌نام آن نیز ساده است؛‌ پس همین حالا شروع کرده و آن چه لازم است را انجام دهید. همانطور که می‌دانید، کارمزد این صرافی نیز پایین است.

۳. بیت‌رکس (Bittrex)

صرافی بیت رکس

این صرافی خارج از آمریکا قرار داشته و به خوبی قانون گذاری‌ شده است، به علاوه اینکه کاملا با قوانین فعلی آمریکا مطابقت دارد. همچنین، ۱۹۰ ارز در لیست خود دارد.

بیت‌رکس یکی از صرافی‌هاییست که بیشترین حجم معاملات بیت‌کوین را در میان تمام صرافی‌های جهان در اختیار داشته و برای خریداران/فروشندگانی که می‌خواهند در این پلتفرم معامله کنند، کارمزد استاندارد ۰.۲۵ را به ازای هر معامله مطالبه می‌کند.

برای شروع کار با بیت‌رکس باید از طریق آیدی ایمیل خود ثبت‌نام کرده و وارد سیستم شوید؛ اما به منظور برداشت سرمایه، باید با ارائه‌ی آیدی و شماره تلفن خود، روند KYC (شناسایی مشتری) را به انجام برسانید. برای امنیت بیشتر نیز تایید هویت‌ دو مرحله‌ای را فعال کنید. ویژگی مثبت بیت‌رکس این است که تایید حساب به سرعت انجام می‌گیرد.

آن‌ها امکان دسترسی به ابزار معاملاتی پیشرفته مثل نمودارهای کندل استیک را فراهم می‌کنند، اما استفاده از رابط کاربریشان بسیار ساده بوده و در نتیجه، برای مبتدیان و تازه‌کاران مشکلی پیش نخواهد آمد. تنها چیزی که کم است یک نرم‌افزار موبایل برای معاملات پی در پی است که در آینده‌‌ا‌ی نزدیک ایجاد خواهد شد.

زوج‌هایی که در این صرافی پشتیبانی‌ می‌شوند (برای لیسک): لیسک/بیت‌کوین است.

۴. چنجلی (Changelly)

صرافی چنجلی یکی از ساده‌ترین وبسایت‌ها برای معامله و خرید بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده است.

آن‌ها در حال حاضر بیش از ۴۰ ارز را پشتیبانی کرده (شامل لیسک) و به منظور ارائه سرویس، کارمزد استاندارد ۰.۵ درصد را مطالبه می‌کنند.

یکی از بهترین ویژگی‌های چنجلی این است که به هیچ تایید یا ثبت‌نام پیچیده‌ای نیاز ندارد. تنها با آیدی ایمیل خود (و یا هر آیدی دیگری) وارد آن شده و معامله را شروع کنید!

برای شروع کار با چنجلی و خرید لیسک از آن، به موارد زیر نیاز دارید:

آدرس لیسکی که می‌خواهید توکن‌های لیسک خود را از آن دریافت کنید.

تعدادی بیت‌کوین/آلتکوین به منظور معامله با لیسک

این صرافی در حال حاضر از بیش از ۴۰ ارز رمزنگاری ‌شده در کنار زوج‌های معاملاتی فیات ‌مثل دلار آمریکا/یورو و… پشتیبانی می‌کند.

زمانی که از چنجلی برای معامله‌ی ارز رمزها استفاده می‌کنید، بات‌های این صرافی به بعضی از بهترین صرافی‌های ارز رمز بازار متصل می‌شوند تا بهترین قیمت را برای شما بیابند.

زوج‌هایی که در این صرافی پشتیبانی‌ می‌شوند (برای لیسک): لیسک/بیت‌کوین، لیسک/اتریوم، ‌لیسک/لایت‌کوین و سی مورد دیگر هستند.

۵. پولونیکس (Poloniex)

Description: Poloniex-1

پولونیکس یکی از شلوغ‌ترین صرافی‌ها برای معامله‌ی ارز رمز بوده و چند وقتی است که از لیسک نیز پشتیبانی می‌کنند.

این صرافی که توسط تریستان داگوستا (Tristan D’Agosta) تاسیس شده است، از ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرده و بدون شک یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز رمز در جهان است. همچنین، بیشترین حجم معاملات اتریوم را در سال ۲۰۱۷ داشته است؛ زیرا بازار مستقلی از اتریوم و بیت‌کوین را از همان اوایل پشتیبانی می‌کرد.

این صرافی در خارج از ایالات متحده واقع بوده و بیش از صد ارز رمزنگاری شده را به کاربران خود ارائه می‌کند؛ به علاوه، سپرده‌ای از دلارهای تتر (USDT) را ارائه کرده و بازار تتر مستقلی دارد.

این صرافی نمودارهای کندل استیک دارد که می‌توان آن‌ها را برای ۵ دقیقه، ۱۵ دقیقه، ۳۰ دقیقه، ۲ ساعت، ‌۴ ساعت و یک روزبزرگ‌نمایی کرد؛ در کنار آن نیز ویژگی stop-limit را برای معاملات پیشرفته‌ی ارز رمز دارد.

پولونیکس کارمزدی بین ۰.۱۵ الی ۰.۲۵ درصد را برای تمامی معاملات، با توجه به اینکه maker هستید یا taker، مطالبه می‌کند.

Description: Poloniex-Fees

اگر شما به دنبال این هستید که تنوع گسترده‌ای از آلتکوین‌ها را معامله کنید، بهتر است که پولونیکس را امتحان کنید.

به یاد داشته باشید: به محض ثبت‌نام در پولونیکس با استفاده از ایمیل، حتما تایید هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید.

زوج‌های معاملاتی که در این صرافی پشتیبانی‌ می‌شوند (برای لیسک): لیسک/بیت‌کوین، لیسک/اتریوم هستند.

در نهایت، یک هشدار

از این صرافی‌ها به عنوان کیف‌پول برای نگهداری ارزهای لیسک خود استفاده نکنید؛ به منظور انتخاب یک کیف‌پول لیسک مناسب می‌توانید از مقاله پیشنهادی سایت ما استفاده کنید.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.