نرم‌‌ افزار استخراج بیت کوین (بهترین نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین)

در این مقاله، ۵ عدد از بهترین نرم ‌‌افزار ها برای استخراج بیت کوین بررسی شده است. ما قابلیت‌‌های مختلف هر کدام از نرم‌‌ افزارهای استخراج بیت کوین را مقایسه خواهیم نمود و در پایان این مقاله، شما باید آگاهی خوبی درباره‌‌ی این که کدام نرم‌‌افزار برای شما بهترین خواهد بود داشته باشید.همچنین برای محاسبه سود استخراج بیت کوین و رمز ارز ها و کار با ماشین حساب ماینینگ اینجا کلیک کنید.

4 25,293

نرم‌‌ افزار های برتر  استخراج بیت کوین

 

نرم‌‌ افزار استخراج بیت کوین (بهترین نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین)

انتخاب نرم‌‌افزارهای برتر  استخراج بیت کوین، بستگی به عوامل مختلف بسیاری خواهد داشت. در نظر گرفتن نوع سیستم عاملی که استفاده می‌کنید (نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین ویندوز ۱۰ می‌‌تواند با برنامه‌‌های سیستم عامل مک بسیار متفاوت باشد)، سطح تخصصی که شما روی یک رایانه دارید و این که آیا می‌‌خواهید به صورت انفرادی بیت کوین استخراج کنید یا خیر اهمیت دارد.

برخی از نرم‌‌افزارهای استخراج بیت کوین، به شما اجازه می‌‌دهند ارز رمزنگاری شده‌‌ای که در حال استخراج آن هستید را مرتبا تغییر دهید و برخی از آنها حتی به شما اجازه می‌‌دهند که دو ارز را به صورت همزمان استخراج کنید!

در طی این راهنما، با یک معرفی مختصر درباره‌‌ی این که مقصود ما از استخراج ارز رمزنگاری شده چیست، شروع خواهیم کرد. سپس، بحث کوتاهی را درباره‌‌ی اهداف مختلف یک استخراج کننده‌‌ رمز ارزها و این که چگونه این موضوع بر انتخاب نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین تأثیر خواهد گذاشت شروع خواهیم نمود.

آنگاه، شروع به صحبت درباره‌‌ی بخش اصلی این راهنما، یعنی مقایسه‌‌ی بهترین نرم‌‌افزارهای استخراج بیت کوین موجود خواهیم نمود. این قسمت، شامل مقداری اطلاعات مفید درباره‌‌ی ۵ عدد از بهترین نرم‌‌افزارهایی که امروزه برای استخراج بیت کوین موجود هستند خواهد بود.

ما به بررسی نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین MultiMiner، CGMiner، BFGMiner، EasyMiner و BitMinter خواهیم پرداخت. این راهنما، مروری مختصر بر هر کدام از این نرم‌‌افزارهای استخراج‌‌کننده‌‌ بیت کوین ارائه خواهد کرد. در پایان، این راهنما با یک جدول مقایسه که با آن می‌‌توانید برخی از مشخصات هر برنامه را به روشن‌‌ترین شیوه‌‌ی ممکن بررسی نمایید خاتمه خواهد یافت. همچنین، یک لینک برای دانلود هر نرم‌‌افزار وجود خواهد داشت!

فهرست

استخراج ارز رمزنگاری شده چیست؟

پیش از آن که شروع به بررسی نرم‌‌افزارهای استخراج بیت کوین مختلف که امروزه موجود هستند نماییم، باید با یک درس مختصر که تماما درباره‌‌ی استخراج ارز رمزنگاری شده می‌‌باشد، آغاز نمایم.

نقش استخراج ارز رمزنگاری شده، تأیید معاملاتی است که در یک شبکه‌‌ی ارز رمزنگاری شده اتفاق می‌‌افتند. به منظور انجام این کار به شیوه‌‌ای که روی یک شبکه مانند شبکه‌‌ی بیت کوین به اندازه‌‌ی کافی امن باشد، سیستم‌‌های رایانه‌‌ای باید یک رشته از کاراکترها به نام هش را حدس بزنند. این فرآیند حدس زدن، به عنوان “اثبات کار” نیز شناخته می‌‌شود.

اثبات کار، سیستمی است که شبکه را امن می‌‌سازد. واضح است که این سیستم، نسبتا یک روش امنیتی قوی نیز می‌‌باشد، زیرا در ۹ سال حضور شبکه‌‌ی بیت کوین، هرگز یک حمله‌‌ی مؤفق یا نفوذ امنیتی در آن رخ نداده است. در یک شبکه به ارزش میلیاردها دلار، یقینا امنیت یک موضوع حیاتیست!

استخراج ارز رمزنگاری شده می‌‌تواند با انواع مختلفی از قطعات سخت‌‌افزاری انجام شود. این قطعات سخت‌‌افزاری شامل CPUها (واحدهای پردازش مرکزی)، GPUها (واحدهای پردازش گرافیکی) و ASIC ها (مدارهای مجتمع با کاربرد خاص) می‌‌باشند. هر کدام از این قطعات می‌‌توانند تعداد مشخصی از حدس‌‌ها درباره‌‌ی هش را در یک زمان معین انجام دهند. به این موضوع، نرخ هش سخت افزار گفته می‌‌شود.

معمولا CPUها، پایین‌‌ترین نرخ هش (حدس‌‌های کمتر در هر ثانیه) را ارائه می‌‌کنند. در عین حال، ASIC ها بالاترین نرخ هش را ارائه می‌‌دهند. GPUها تقریبا در میانه‌‌ی این دو قرار می‌‌گیرند. با این وجود، ASICها به مراتب گران‌‌قیمت‌‌ترین واحدهای استخراج ارز رمزنگاری شده برای در وهله‌‌ی اول خرید و سپس ادامه دادن فعالیت می‌‌باشند. آنها نیازمند برق بسیاری هستند!

اگر به روزهای قدیم خوب بیت کوین بازگردیم، می‌‌بینیم که به آسانی، CPUها برای استخراج بیت کوین به اندازه‌‌ی کافی قوی بودند. با این وجود، اکنون که استخراج ارز رمزنگاری شده محبوب‌‌تر گشته است، رقابت CPUها یا حتی GPUها برای استخراج سودآور شبکه‌‌ی بیت کوین بسیار زیاد می‌‌باشد.

در نتیجه، این روزها استخراج بیت‌‌کوین، تنها توسط دستگاه‌‌های ASIC انجام می‌‌شود.

بهترین نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین، بستگی به اهداف شما خواهد داشت

نرم‌‌افزار استخراج توسط یک رایانه برای ارتباط برقرار کردن با سخت‌‌افزار استخراج استفاده می‌‌شود. این نرم‌‌افزار، دستگاه‌‌های مختلفی که دارید را کنترل می‌‌کند و آنها را برای استخراج به عنوان بخشی از یک استخر خاص، تغییر سرعت فن‌‌ها، تغییر نوع ارز استخراجی و تمام کارهای خوب هدایت خواهد کرد!

در نهایت، بهترین نرم‌‌افزار استخراج بیت‌‌ کوین برای شما بستگی به چند عامل خواهد داشت. اولا، آیا مایل به استخراج تنها بیت کوین هستید یا می‌‌خواهید آلت‌‌کوین‌‌ها را نیز استخراج نمایید؟ سپس، شما چه قطعات سخت‌‌افزاری مختلفی دارید؟

نهایتا آیا شما در استفاده از کامند لاین برای اجرای برنامه‌‌ها، مهارت بسیاری دارید یا ترجیح می‌‌دهید که از یک رابط کاربری گرافیکی که همچنین به عنوان یک برنامه‌‌ی زیبا با دکمه‌‌های به راحتی برچسب‌‌گذاری‌‌شده برای کلیک و… شناخته می‌‌شود استفاده کنید!

برای اهداف این مقاله، ما در نظر داریم که فرض کنیم شما تنها مایل به استخراج بیت کوین هستید. بنابراین، احتمالا تاکنون یک سخت افزار استخراج ASIC خود را دارید. مثال‌‌هایی از این قطعات سخت‌‌افزاری شامل Antminer S9 از Bitmain، Avalon6 و Bitfury B8 هستند. این قطعات سخت‌‌افزاری که برای استخراج بیت کوین ساخته شده‌‌اند، می‌‌توانند برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده‌‌ی دیگر مانند دیجی‌‌بایت (Digibyte) و پیرکوین (Peercoin) نیز استفاده شوند. در واقع، این قطعات می‌‌توانند هر ارز رمزنگاری شده‌‌ای که از یک الگوریتم SHA256 استفاده می‌‌کند را استخراج نمایند.

ASIC های مختلفی وجود دارند که برای الگوریتم‌‌های دیگر نیز طراحی شده‌‌اند. برای مثال، لایت‌‌کوین و دوج (DOGE) باید با استفاده از سخت افزار ASIC خاص استخراج شوند. با این وجود، این مقاله درباره‌‌ی سخت‌‌افزار یا ارزهای رمزنگاری شده‌‌ی دیگر نیست. این مقاله کلا درباره‌‌ی بهترین نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین می‌‌باشد! با این فرض، بیایید به این موضوع بپردازیم.

مولتی ماینر : بهترین نرم‌‌ افزار استخراج بیت کوین برای مبتدیان

نرم‌‌افزار MultiMiner، یک نرم‌‌افزار استخراج مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی (GUI) می‌‌باشد که به عنوان نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین ویندوز ۱۰ توسعه یافته است. استفاده از آن با لینوکس (Linux) یا مک او اس (MacOS) امکان‌‌پذیر است، اما این امر نیازمند نرم‌‌افزار دیگری خواهد بود.

MultiMiner به لطف رابط گرافیکی خود، تا حد زیادی یک نرم‌‌افزار استخراج موردعلاقه‌‌ی استخراج کنندگان مبتدی می‌‌باشد. این نرم‌‌افزار در اصل همان BFG Miner است که تنها دارای ظاهری کاربرپسندتر می‌‌باشد. MultiMiner با مبتنی بودن بر این نرم‌‌افزار، چند ویژگی پیشرفته‌‌ی عالی نیز دارد.

در هنگام استفاده از نرم‌‌افزار MultiMiner، تمام امور ساده گشته است. پس از آن که با موفقیت برنامه را نصب نمودید، MultiMiner شما را در چگونگی اتصال دقیق به یک استخر راهنمایی می‌‌کند. این راهنمایی شامل بیان زمان وارد نمودن هر بخش از اطلاعات مربوط به استخر استخراجی که استفاده خواهید نمود، می‌‌باشد.

علاوه براین، تمام واژگان احتمالا پیچیده، به راحتی شرح داده می‌‌شوند. به این دلایل، می‌‌توانیم با اطمینان MultiMiner را به بی‌‌تجربه‌‌ترین استخراج‌‌کنندگان ارز رمزنگاری شده‌‌ موجود توصیه کنیم.

پس از آن که از طریق فرآیند راه‌‌اندازی راهنمایی شدید، آنگاه MultiMiner، سخت‌‌افزار را بررسی می‌‌کند. MultiMiner، جزئیات هر دستگاه که قادر به کسب اطلاعات آنهاست را فهرست خواهد کرد. مثال‌‌هایی از این جزئیات شامل: میانگین قدرت هشینگ یک دستگاه و استخری که به آن متصل است می‌‌باشند. علاوه بر این، سودهای پیش‌‌بینی‌‌شده‌‌ای که می‌‌توانید ایجاد کنید نیز نمایش داده خواهند شد.

همچنین، MultiMiner قادر به اتصال همزمان به استخرهای فراوان نیز می‌‌باشد. حتی این اختیار وجود دارد که دستگاه را وادارید که در هر زمان معین به صورت اتوماتیک سودآورترین کوین را استخراج نماید یا کوین‌‌هایی را هدف‌‌گیری نمایید که پایین‌‌ترین دشواری را ارائه می‌‌دهند.

این نرم‌‌افزار، کاملا رایگان است، اما قابلیت ارسال مستقیم ۱% از سودهای استخراج به توسعه‌‌دهنده وجود دارد. این کار، کاملا اختیاری است و حتی شما می‌‌توانید تعیین کنید که سودها را برای یک هفته یا یک ماه ارسال نمایید و سپس، حمایت پولی را غیرفعال کنید. این کار، کاملا به شما بستگی دارد! آیا MultiMiner برای شما مناسب است؟ آخرین نسخه‌‌ی منتشر شده‌‌ی آن را از اینجا دانلود کنید.

CGMiner : بهترین برای کاربران رایانه‌‌ای حرفه ای

یکی از نرم‌‌افزارهای استخراج بیت کوین که اغلب استفاده می‌‌شود، CGMiner مبتنی بر لینوکس می‌‌باشد. اکنون این نرم‌‌افزار برای مدت طولانی‌‌ (تقریبا ۶ سال) وجود دارد. همچنین، این نرم‌‌افزار،کاملا در زبان برنامه‌‌نویسی C کدنویسی‌‌ شده‌‌ است، یعنی تقریبا با تمام سیستم‌‌های عامل سازگار است.

CGMiner، از یک رابط کامند لاین استفاده می‌‌کند و از استخرها و دستگاه‌‌های استخراج مختلفی پشتیبانی می‌‌کند. با این وجود، این نرم‌‌افزار، نسبتا یک رابط کامند لاین کاربرپسند می‌‌باشد. این نرم‌‌افزار، از فرمان‌‌های کیبورد ساده برای تغییر تنظیماتی مانند سرعت فن و موارد دیگری از این قبیل استفاده می‌‌کند. با این حال، از آنجایی که این نرم‌‌افزار، هیچ رابط کاربری گرافیکی‌‌ ارائه نمی‌‌کند، احتمالا بهترین کار آن است که این نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین را برای کاربران حرفه ای کنار بگذاریم.

اگرچه CGMiner، عمدتا به منظور استفاده با دستگاه‌‌های استخراج سخت‌‌افزاری طراحی شده است، می‌‌توانید GPUها و حتی CPUها را نیز با آن استفاده کنید.

علیرغم این حقیقت که بیان کردیم CGMiner با اکثر سیستم‌‌های عملیاتی سازگار است، این نرم‌‌افزار، برای نصب بر دستگاه‌‌های ویندوز ۱۰، نسبتا دشوار و پرزحمت است. نرم‌‌افزارهای آنتی‌‌ویروس مختلف، سعی در متوقف کردن دانلود خواهند نمود و همچنین، ویندوز دیفندر (Windows Defender) به کاربران یک تجربه‌‌ی دشوار ارائه خواهد نمود.

اگر شما از یک صفحه‌‌ی سیاه با متن‌‌های ظاهرا مبهم بسیار که در حال حرکت در سراسر آن هستند نمی‌‌ترسید، ممکن است CGMiner بهترین انتخاب برای شما باشد. می‌‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

نرم‌‌ افزار استخراج بیت کوین (بهترین نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین)

اگر تصویر بالا موجب می‌‌گردد که احساس نگرانی کنید، شاید نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین دارای رابط کاربری گرافیکی (GUI)، انتخاب بهتری برای شماست!

BFGMiner : بهترین نرم افزار به منظور استفاده برای استخراج با ASIC

BFGMiner، بسیار مشابه با CGMiner می‌‌باشد. با این وجود، این نرم‌‌افزار به جای پشتیبانی از GPUها و CPUها، برای استفاده با مدارهای مجتمع با کاربرد خاص (ASIC ها) طراحی شده است. این امر، این نرم‌‌افزار را برای استخراج بیت کوین یا ارزهای رمزنگاری شده‌‌ دیگر که در برابر ASIC مقاوم نیستند، ایده‌‌آل می‌‌سازد. همچنین، این نرم‌‌افزار برای هر ارزی که از یک الگوریتم استخراج SHA256 استفاده می‌‌کند، عالی است. اگر آن عبارت شما را گیج می‌‌کند، آن را “ارز رمزنگاری شده‌‌ی مبتنی بر بیت کوین” در نظر بگیرید.

BFGMiner، برای سیستم‌‌های عامل ویندوز، مک و لینوکس موجود می‌‌باشد. همچنین، این نرم‌‌افزار، سفارشی‌‌سازی عالی سخت‌‌افزار استخراج را لحاظ می‌‌کند. این سفارشی‌‌سازی، شامل افزایش کارکرد، استفاده از ریموت کنترل و کنترل سرعت فن در هنگام نیاز می‌‌باشد.

کاربران می‌‌توانند از BFGMiner برای اتصال به استخرهای استخراج متعدد استفاده کنند و این نرم‌‌افزار حتی اتصال به استخرهایی که به هر دلیلی غیرقابل دسترس هستند را متوقف خواهد ساخت. این امر، هزینه‌‌های برق را کاهش خواهد داد و به معنای آن است که استخراج‌‌کنندگان در هنگامی که نرم‌‌افزار نمی‌‌تواند برای ایجاد سود با یک استخر ارتباط برقرار نماید، پول از دست نخواهند داد.

BFGMiner ممکن است مانند CGMiner کاملا مبتنی بر کامند لاین باشد، اما BFGMiner، با هدف کاربرپسند بودن طراحی شده است. این نرم‌‌افزار، بسیار شهودی است و استفاده از کلیدهای میانبر، انجام فعالیت‌‌های معین را سریع و ساده می‌‌سازد. با این وجود، همچنان این نرم‌‌افزار برای افرادی که در استفاده از خطوط فرمان تجربه‌‌ی کمی دارند یا هیچ تجریه‌‌ای ندارند، مناسب نیست.

اگر شما مایل به انتخاب BFGMiner به عنوان نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین خود می‌‌باشید، می‌‌توانید آن را از اینجا دریافت کنید. مانند اکثر نرم‌‌افزارها، این نرم‌‌افزار، یک نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین رایگان است و کاملا متن باز می‌‌باشد!

نرم‌‌ افزار استخراج بیت کوین (بهترین نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین)

تصویر بالا BFGMiner است که در حال انجام جادوی خود می‌‌باشد.

EasyMiner : بهترین برای استخراج همزمان بیت کوین و لایت کوین

EasyMiner، یک نرم‌‌افزار عالی دیگر است. EasyyMiner مانند MultiMiner یک GUI کاربرپسند دارد. این نرم‌‌افزار به عنوان یک پیشرو برای CGMiner و CPUMiner به کار می‌‌رود.

اولین باری که EasyMiner بارگذاری می‌‌شود، به طور اتوماتیک به یک حالت “پول‌‌ساز (MoneyMaker)” وارد می‌‌گردد.این حالت، بی درنگ یک کیف‌‌پول لایت کوین ایجاد می‌‌کند و با استفاده از CPU دستگاه شما، شروع به استخراج در یک استخر خصوصی می‌‌نماید. این حالت، بیشتر از آن که شیوه‌‌ای برای پول‌‌سازی باشد، نمایشی از کاربرپسند بودن است. دشواری فعلی استخراج لایت کوین به معنای آن است که بعید است سود ایجاد کند.

همان‌‌طور که از یک نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین دارای GUI انتظار می‌‌رود، میز کار EasyMiner به گونه‌‌ای طراحی شده است که هدایت آن را ساده می‌‌سازد. شما می‌‌توانید نوع استخر استخراجی که استفاده می‌‌کنید را تغییر دهید، تنظیمات شبکه را عوض کنید و تنها با یک کلیک، کیف‌‌پول‌‌های ارز رمزنگاری شده‌‌ی خود را مشاهده کنید.

اگرچه EasyMiner برای استفاده‌‌ی CPU و GPU مناسب است، اما می‌‌تواند ارزهای رمزنگاری شده را با استفاده از سخت‌‌افزار پیشرفته‌‌تری نیز استخراج کند. آن دسته از کاربرانی که به دنبال یک برنامه‌‌ی ساده برای کار کردن با یک واحد ASIC هستند، تحت‌‌تأثیر این نرم‌‌افزار قرار خواهند گرفت.

EasyMiner می ‌‌تواند به طور همزمان CGMiner و CPUMiner را اجرا کند، به این معنی که CPU یا GPUی شما بر لایت‌‌کوین تمرکز خواهد نمود و ASIC (اگر آن را داشته باشید) شما بر استخراج بیت کوین تمرکز خواهد کرد. متأسفانه، به نظر می‌‌رسد که در هنگام استفاده از EasyMiner با ویندوز ۱۰ مشکلاتی وجود دارد.

برنامه‌‌های آنتی ویروس ، فایل‌‌های مربوط به EasyMiner را حذف خواهند نمود، زیرا این نرم‌‌افزار، مشابه یک برنامه‌‌ی مخرب که می‌‌تواند بدون آگاهی یک کاربر روی یک رایانه نصب شود می باشد. آنگاه این بدافزار، که این برنامه‌‌ی مخرب به این نام شناخته می‌‌شود، می‌‌تواند برای هکری که آن را ایجاد کرده است، ارز رمزنگاری شده استخراج نماید.

اگر فکر می‌‌کنید که EasyMiner، بهترین نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین برای شماست، می‌‌توانید آن را از این لینک دریافت کنید. اگر به دنبال نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین رایگان بودید، خوش‌‌شانس هستید! و این نرم‌‌افزار کاملا متن‌‌باز نیز می‌‌باشد!

بهترین برای راه‌‌اندازی سریع: BitMinter

مورد بعدی در گزارش کوتاه ما از نرم‌‌افزارهای استخراج بیت کوین، BitMinter است. این نرم‌‌افزار، از یک استخر استخراج خاص به همین نام استفاده می‌‌کند. راه‌‌اندازی این نرم‌‌افزار بسیار ساده است و این سرویس، در قابل‌‌فهم نمودن استخراج بیت کوین و ارائه‌‌ی “مبالغ پرداختی بالا” به خود افتخار می‌‌کند.

BitMinter، برای تمام سیستم‌‌های عامل بزرگ، یعنی ویندوز، مک او اس و لینوکس پشتیبانی دارد. از آنجایی که این نرم‌‌افزار، برای استفاده با استخر خاص خود طراحی شده است، فرآیند راه‌‌اندازی آن نیز بسیار سریع است. به محض آن که شما در استخر ثبت‌‌نام می‌‌کنید و نرم‌‌افزار را نصب می‌‌کنید، تقریبا برای شروع کار آماده‌‌اید!

این نرم‌‌افزار، به تنهایی کاملا رایگان است. با این وجود، استخر BitMinter، به عنوان یک کمیسیون برای استخراج با آن، ۱% درخواست می‌‌کند. اگر چه این مقدار، یکی از کارمزدهای پایین‌‌تر استخر استخراج موجود می‌‌باشد. هنگامی که در نظر می‌‌گیرید استخرهایی مانند BTC.com یک کارمزد هنگفت ۴ درصدی مطالبه می‌‌کند، می‌‌بینید که این کارمزد، به طور فوق‌‌العاده‌‌ای پایین است.

اگر متقاعد شده‌‌اید و مایل به امتحان کردن BitMinter و راه‌‌حل همه‌‌جانبه‌‌ی آن برای استخراج بیت کوین می‌‌باشید، می‌‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

نرم‌‌ افزار استخراج بیت کوین (بهترین نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین)

این تصویر، تصویر سرویس‌‌گیرنده‌‌ی BitMinter است که بسیار باشکوه دیده می‌‌شود!

جدول مقایسه نرم‌‌ افزار های استخراج بیت کوین

در زیر، یک جدول مقایسه از ۵ نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین که در بالا به آنها پرداختیم قرار داده‌‌ شده است. این جدول باید یک نمودار مرجع سریع و ساده برای مقایسه‌‌ی هر کدام از برنامه‌‌ی مختلف به شما ارائه دهد. شما می‌‌توانید از آن برای تصمیم‌‌گیری در مورد این که کدام نرم‌‌افزار برای شما مناسب است استفاده کنید.

 

BitMinter MultiMiner CGMiner EasyMiner BFGMiner
اسکالا (Scala) سی شارپ (C#) سی در دسترس نیست سی (C) زبان برنامه‌‌نویسی
BitMinter در دسترس نیست CKPool در دسترس نیست Eligius استخر مرتبط
ویندوز، مک او اس، لینوکس ویندوز، مک او اس ده، لینوکس ویندوز، لینوکس، مک او اس ده (Mac OS X) ویندوز، لینوکس ویندوز، مک ‌‌او اس، لینوکس سیستم عملیاتی
ASICها، GPUها، FPGAها GPUها، ASICها،FPGAها CPUها، GPUها، ASICها،FPGAها CPUها، GPUها، ASICها،FPGAها ASICها، FPGAها (آرایه‌‌های دریچه ای برنامه پذیر میدانی) دستگاه‌‌های پشتیبانی‌‌شده
رایگان برای دانلود، ۱% برای استفاده از استخر BitMinter . رایگان (۱% حمایت پولی اختیاری) رایگان رایگان رایگان هزینه
بله بله نه بله نه GUI؟
بله بله بله بله بله متن‌‌باز

جمع‌‌بندی

در نهایت، بهترین نرم‌‌ افزار استخراج بیت کوین برای شما بستگی به شرایط منحصر به فرد شما خواهد داشت. این شرایط شامل نوع سخت‌‌افزاری که در حال استفاده از آن هستید، نوع سیستم عاملی که در نظر دارید نرم‌‌افزار را با آن استفاده کنید و سطح مهارت شما در زمینه‌‌ی رایانه ها خواهند بود.

برای تصمیم‌‌گیری در مورد بهترین نرم‌‌افزار برای شما، چند سؤال وجود دارند که شما می‌‌توانید از خود بپرسید:

 • آیا مایل به استخراج بیت کوین هستید؟ (خوشبختانه بله، زیرا در غیر این صورت، این راهنما تلف کردن وقت شما بوده است!)
 • آیا به نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین ویندوز ۱۰ نیاز دارید یا از یک سیستم عامل متفاوت استفاده می‌‌کنید؟
 • به چه میزان در استفاده از یک رایانه مهارت دارید؟ آیا فکر کردن به استفاده از کامند لاین شما را می‌‌ترساند؟
 • آیا شما به دنبال نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین رایگانی هستید که می‌‌توانید آن را با یک کارمزد استخراج پایین استفاده کنید؟
 • در حال استفاده از چه نوع سخت‌‌افزاری هستید؟ ASIC، GPU یا CPU؟

پاسخ‌‌های این سؤالات همراه با این راهنمای مفید باید به شما در تصمیم‌‌گیری در مورد این که کدام نرم‌‌افزار استخراج بیت کوین را استفاده کنید، کمک کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر
 1. مهدی تحصیلداری

  سلام. ممنون از معرفی نرم افزارهای مدیریت ماین.
  ممنون میشم اگه در مورد این که چه نرم افزارهایی بهترین و منعطف ترین notification ها رو در اختیار کاربر میذارن هم صحبت کنید. قطعا برای یک کاربر حرفه ای مطلع شدن از overheat دستگاه، زمان های down time و مشکلاتی از این دست خیلی مهم و ضروری هست.
  با تشکر از مقاله خوبتون

  1. مدیر سایت

   با سلام . حتما به زودی مطالبی جامع در مورد بخش های فنی تر در حوزه ماینینگ تهیه و منتشر خواهیم کرد

 2. saeed

  سلام به همه علاقه مندان به ماین رایگان بیتکوین من براتون یه پیشنهاد عالی دارم
  https://cryptotabbrowser.com/14643789
  خیالتون راحت از هر لحاظ بزن رو ایدی پول در بیار

 3. علی

  وارد سایت زیر شو و با دانلود نرم افازر به راحتی درآمد کسب کنید

  https://cryptotabbrowser.com/15694155