بورس نزدک شاخص نقدی XRP یا XRPLX را به سرویس داده‌‌های جهانی خود افزود

Brave New Coin از جمله شرکت‌‌های تحلیلی است که اطلاعات جامعی را از صرافی‌‌های نام‌‌آشنا گردآوری کرده و آنها را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد. این شرکت توافقنامه‌‌ای را با بورس نزدک (Nasdaq) به امضاء رسانده است تا داده‌‌های شاخص XRPLX خود را به پلتفرم نزدک ارسال کند و کاربران بتوانند دسترسی بهتر و گسترده‌‌تری به آنها داشته باشند.

0 88

نزدک (Nasdaq)، بزرگ‌‌ترین بازار سهام دنیا، رسما اعلام کرد که شاخص نقدی XRP یا XRPLX را به سرویس داده‌‌های جهانی خود افزوده است. این خبر روز ۲۹ آوریل در وب‌‌سایت نزدک منتشر شد.

طبق اعلامیه مذکور، این توسعه بخشی از شراکت بورس نزدک با شرکت تحلیل رمز ارز Brave New Coin است. این شرکت اطلاعات شاخص XRP خود را به سرویس شاخص جهانی نزدک (GIDS) ارسال خواهد کرد. Brave New Coin در اعلامیه‌‌ای جداگانه خاطرنشان کرد:

“داده‌‌های شاخص XRPLX تنها از نقدینه‌‌ترین صرافی‌‌ها بر اساس حجم معاملات و دفتر سفارشات به دست می‌‌آیند… صرافی‌‌های حاضر در XRPLX شامل بیت‌‌فاینکس (Bitfinex)، بیت‌‌استمپ (Bitstamp)، پولونیکس (Poloniex) و کراکن (Kraken) می‌‌باشند و کوین بیس (Coinbase) نیز به زودی به آنها اضافه خواهد شد.”

بر طبق وب‌‌سایت GIDS، این سرویس قصد دارد ارزش‌‌ واقعی شاخص‌‌ها و ETP های لیست‌‌شده را فراهم آورد، در حالی که نزدک اطلاعات مربوط به فعالیت‌‌های شرکتی و داده‌‌های دیگر را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد.

بورس نزدک در ماه فوریه شروع به لیست‌‌بندی شاخص نقدینگی بیت کوین (BLX) و همچنین شاخص نقدینگی اتریوم (ELX) متعلق به شرکت Brave New Coin کرده بود.

همانطور که کوین‌‌تلگراف در ماه مارس گزارش داد، CoinMarketCap اعلام کرد که قصد دارد دو شاخص ارزش‌‌بندی رمز ارز را بر روی سرویس GIDS نزدک، بلومبرگ، Thomson Reuters Eikon و بورس اشتوتگارت راه‌‌اندازی کند.

همچنین کوین‌‌تلگراف اخیرا در گزارشی نوشت که نزدک قصد دارد معاملات مبتنی بر بیت کوین را آزمایش کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.