250 میلیون محتوای دارایی دیجیتالی بنیاد OGQ بر روی بلاک چین آنتولوژی

شرکت بلاک چینی آنتولوژی، از شراکت خود با پلتفرم جهانی تولید محتوای اجتماعی OGQ، خبر داد. این همکاری، OGQ را قادر می‌سازد تا از بلاک چین آنتولوژی به منظور حفاظت بیشتر از حق کپی‌رایت خالقان محتوای خود استفاده کند و این در حالی است که کاربران نیز فرصت این را دارند که با استفاده از توکن‌های OEP-4 محتوای دیجیتالی مورد نظر خود را خریداری کنند.

0 80

شرکت بلاک چینی آنتولوژی ، از شراکت خود با پلتفرم جهانی تولید محتوای اجتماعی OGQ، به منظور حفاظت از حق کپی‌رایت خالقان محتوای خود خبر داد.

اندی جی (Andy Ji) بنیانگذاری آنتولوژی می‌گوید:

از زمان تاسیس OGQ در سال 2011، 14 میلیون از مولفان OGQ، 54 میلیون محتوای دیجیتالی بر روی این پلتفرم آپلود کرده‌اند و آن را به یکی از پلتفرم‌های پیشرو برای اتصال مولفان به هواداران آن‌ها تبدیل کرده‌اند. یکی از چالش‌های بسیار بزرگ مولفان محتوای دیجیتال، توانایی نگهداری حق کپی‌رایت کارهایشان است. در طی همکاری ما، 250 میلیون بخش از محتوای دارایی دیجیتالی بنیاد OGQ بر روی زنجیره عمومی آنتولوژی قرار خواهد گرفت، که تا الان بزرگترین بلاک چین عمومی برای تایید اصالت آثار خواهد بود و تضمین می‌کند که حق کپی‌رایت به صورت کامل محافظت شود و کاربران به درستی شناخته شوند.

شبکه اجتماعی در حال رشد مولفان OGQ، سازندگان محتوا را قادر می‌سازد تا محتواهای دیجیتال خود را آپلود کرده و به فروش رسانند. این محتواها می‌تواند شامل ایموجی‌ها، عکس، فیلم، موسیقی، فونت‌های جدید و استیکر باشند و کار در شبکه برای فراهم کردن حفاظت بیشتر از حق کپی‌رایت مولفان ادامه دارد.

آنتولوژی این موقعیت را برای کاربران خود به وجود می‌آورد که بتوانند دارایی‌های دیجیتالی را بر روی بلاک چین عمومی آنتولوژی و با توکن‌های OEP-4 خریداری کنند و همچنین مولفان این شانس را خواهند داشت که جایزه توکن‌هایشان را دریافت کنند.

جس ایون، توسعه دهنده تجاری بلاک چین OGQ می‌گوید: ” تمرکز ما در OGQ فراهم آوردن بهترین پلتفرم برای مولفان و کاربران است که بتوانند به بهترین شکل محتوای دیجیتالی را معامله کنند.انعطاف تکنولوژی آنتولوژی به ما اجازه خواهد داد که ساخت یک سیستم غیرمتمرکز را خواهد داد که مناسب نیاز‌های کاربران ماست. بلاک چین آنتولوژی بازارهای جهانی OGQ برای عرضه دارایی دیجیتال را متحول خواهد کرد. این بلاک چین می‌تواند برای کاربران امنیت بیشتر، حفاظت، اعتبارسنجی و مقیاس‌پذیری فراهم آورد و به آن‌ها اجازه دهد که دارایی‌های دیجیتال را با توکن‌های OEP-4 خریداری کنند.”

آنتولوژی یک پلتفرم سریع و کاربردپسند ارائه داده است که با زیرساخت منحصر به فرد خود از همکاری‌های قوی بین زنجیره‌ای پشتیبانی می‌کند. این کار برای کسب و کارها ابزارهایی ایجاد می‌کند که بتوانند راه‌حل‌های بلاک چینی خود را به صورت ایمن طراحی کنند. این پلتفرم توزیع‌شده به لطف توکن آنتولوژی (ONT) به کسب و کارها اجازه می‌دهد که از مزایای قراردادهای هوشمند و توکنیزه‌ کردن بهره برده و کنترل داده‌های حساس خود را داشته باشند.

جی اینگونه جمع‌بندی می‌کند: ” همکاری نزدیک OGQ با Naver (یک موتور جستجوی پیشرو در کره) و AfreecaTV (یک پلتفرم اجتماعی برای لایو استریم که بیش از 25 میلیون کاربر دارد) به آنتولوژی یک فرصت ایده‌آل می‌دهد تا در کنار این مارکت‌های دیجیتالی عظیم رشد کند. همانگونه که OGQ به گسترش خود ادامه می‌دهد، آنتولوژی درصدد است تا با پشتیبانی‌های تکنیکی مستمر به تقاضای روزافزون استفاده از پلتفرم کمک کند. ”

درباره OGQ

OGQ یک شبکه اجتماعی برای مولفان است که در آن سازندگان محتوا می‌توانند محتوای دیجیتالی خود (شامل ایموجی‌ها، عکس، فیلم، موسیقی، فونت‌های جدید و استیکر و …) را آپلود و به فروش رسانند. مخاطبان آنان می‌توانند، در جریان کارهای مولفان قرار گیرند و آن‌ها را دانلود کنند.

حدود 14 میلیون مولف فعال در مارکت‌های جهانی OGQ، همانند OGQ Backgrounds APP، Naver OGQ Market و AfreecaTV OGQ Market وجود دارد. MAU این پلتفرم 6 میلیون است و مجموع دفعات دانلود محتوای دیجیتال در این پلتفرم از مرز 2.6 میلیارد بار گذشته است. OGQ کار خود را با این هدف آغاز کرد که حقوق از دست رفته مولفان را بازگرداند. ان پلتفرم به اتصال مولفان با مخاطبانشان کمک می‌کند و حدود 70 تا 100 درصد سود حاصله از محتوا را به مولفان بازمی‌گرداند. همچنین در حفاظت از کپی‌رایت مولفان با استفاده از تکنولوژی بلاک چین، پیشرو و قادر به اعتبارسنجی و انجام تراکنش‌های ایمن خواهد بود.

منبع

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.