تامین ۱۷ درصد از درآمد ماینرها از طریق کارمزد تراکنش

پس از هاوینگ و نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین، درآمد ماینرها بیش از ۶۰ درصد کاهش داشته و در حال حاضر بخشی از این درآمد از طریق کارمزد تراکنش ها بدست می‌آید.

1 26

پس از هاوینگ، درآمد ماینرهای بیت کوین بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته و این ماینرها برای کسب درآمد و بقا در این شبکه تا حد زیادی به کارمزد تراکنش ها تکیه کرده‌اند. هاوینگ، برخی از ماینرها را وادار به خروج از شبکه کرد و در پی این اتفاق، هش ریت شبکه و پاداش بلاک ماینرها کاهش یافت.

تامین ۱۷ درصد از درآمد ماینرها از طریق کارمزد تراکنش درآمد ماینرها از کارمزد تراکنش

تنها نکته مثبت برای ماینرها این است که تراکم شبکه، باعث افزایش قابل توجه کارمزد تراکنش ها، از ۰.۶۲ دلار در اواخر ماه آوریل به ۵.۲۱ دلار در ۱۵ می، شده است. در شرایط کنونی، ۱۷ درصد از درآمد ماینرها از طریق کارمزد تراکنش تامین می‌شود که این مقدار از ماه ژانویه ۲۰۱۸، بالاترین رقم بوده است.

تامین ۱۷ درصد از درآمد ماینرها از طریق کارمزد تراکنش کارمزد تراکنش بیت کوین

درآمد ماینرها با کاهش ۶۲ درصدی از ۱۹.۲۵ میلیون دلار در تاریخ ۹ می به ۷.۸۲ میلیون دلار در تاریخ ۱۲ می رسیده است. تنظیم سختی بعدی سه روز بعد انجام خواهد شد. هرچند، محاسبات کنونی، افزایش سختی به دلیل افزایش هش ریت نسبت به قبل از هاوینگ را پیش بینی می‌کنند. هرچند شاید در آن زمان، کاهش اندکی در سختی شاهد باشیم که به حفظ ماینرها در شبکه کمک کند.

درآمد ماینر ها درآمد ماینرها

نصف شدن پاداش بلاک در هر هاوینگ منجر به وابستگی بیشتر ماینرها به کارمزد تراکنش خواهد شد. از طرف دیگر، افزایش کارمزد از محبوبیت این شبکه در بین کاربران خواهد کاست. در همین حال بسیاری از افراد فعال در صنعت ماینینگ باور دارند که کاهش هش ریت یک نشانه بولیش برای بازار بیت کوین است چراکه سود ماینرهای باقی مانده در شبکه را افزایش خواهد داد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. […] تامین ۱۷ درصد از درآمد ماینرها از طریق کارمزد تراکنش اولین بار در فینمگ – مجله مالی اقتصادی. پدیدار […]