ریزش ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین دو روز مانده به هاوینگ

درحالیکه کمتر از دو روز به رویداد هاوینگ و نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین باقی مانده، این رمز ارز اصلاحیه ای ۱۵ درصدی را تجربه کرد.

1 98

در حالیکه کمتر از دو روز به نصف شدن پاداش استخراج در شبکه بیت کوین مانده، قیمت این رمز ارز ۱۵.۳۰ درصد ریزش داشت. در ساعت ۱۲:۴۰ به وقت جهانی قیمت بیت کوین در مدت ۱۵ دقیقه از ۹۵۷۴ به سطح ۸۱۱۲ دلار کاهش یافت.

دیروز قیمت این ارز به زیر سطح حمایت ۹۸۰۰ دلار کاهش یافت و یک الگوی پرچم سه گوش را تشکیل داد. کاهش ۱۵.۳۰ درصدی قیمت همزمان با تلاش روندهای صعودی برای باز پس گرفتن این سطح حمایت و نود حجم بالای شاخص VPVR رخ داد.

این کاهش غیر منتظره تعجب بسیاری از معامله گران را برانگیخت. داده های Skew نشان می دهند که میزان نقدینگی ساعتی در بیتمکس به ۲۲۶ میلیون دلار رسید. این اتفاق در ۲۵ دقیقه رخ داد و  بزرگترین نقدینگی از زمان کاهش شدید قیمت در ۱۲ مارس بود.

ریزش 15 درصدی قیمت بیت کوین دو روز مانده به هاوینگ
ریزش ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین دو روز مانده به هاوینگ

نقدینگی در بیتمکس

جالب اینجاست که قیمت از سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸  که به آن ” جیب طلایی “می گویند، کاهش یافته است. به نظر می رسد که معامله گران علاقه زیادی به این سطح دارند، زیرا قیمت بیت کوین ۷.۴۳ درصد بازیابی شده و اکنون بالاتر از سطح ۸۵۴۰ دلار معامله می شود.

ریزش 15 درصدی قیمت بیت کوین دو روز مانده به هاوینگ
ریزش ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین دو روز مانده به هاوینگ

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین

کاهش ۱۵۰۰ دلاری قیمت بیت کوین،  آلت کوین ها را نیز تحت الشعاع قرار داد.  در حال حاضر اتریوم با  ۱۲.۹۰ درصد کاهش در حدود سطح ۱۸۵ دلار معامله می شود. بایننس کوین  و بیت کوین کش به ترتیب شاهد ۱۳.۷۹  و ۱۳.۱۰ درصد کاهش بودند.

منبع

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. […] ریزش ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین دو روز مانده به هاوینگ اولین بار در فینمگ – مجله مالی اقتصادی. پدیدار […]