پشتیبانی گرین ولت BlockStream از شبکه Liquid

شرکت توسعه نرم افزار بلاک چینی بلاک استریم با انتشار پستی در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که کیف پول موبایلی گرین ولت (Green Wallet) از شبکه بلاک چین جانبی این شرکت یعنی لیکوئید (Liquid)، پشتبانی خواهد کرد. بنابراین کاربران این ولت اکنون می‎توانند لیکوئید بیت کوین (L-BTC) و سایر دارائی‎های عرضه شده در زنجیره جانبی لیکوئید را ذخیره کرده، دریافت کنند یا انتقال دهند.

0 125

شرکت توسعه نرم افزار بلاک چینی بلاک استریم (BlockStream) با انتشار پستی در وبلاگ رسمی خود در تاریخ ۵ جولای، اعلام کرد که کیف پول موبایلی گرین ولت (Green Wallet) از شبکه بلاک چین جانبی این شرکت یعنی Liquid ، پشتیبانی خواهد کرد.

طبق این اعلامیه، کاربران این ولت اکنون می‎توانند لیکوئید بیت کوین (L-BTC) و سایر دارائی‎های عرضه شده در زنجیره جانبی لیکوئید را ذخیره کرده، دریافت کنند یا انتقال دهند. پروژه لیکوئید نتورک اولین بار در سال ۲۰۱۵ مطرح شده و در اکتبر ۲۰۱۸ راه‎اندازی شد. هدف از راه‎اندازی لیکوئید نتورک این بود که با قابلیت‎های خود، امکان تراکنش‎های سریع‎تر بیت کوین میان کسب و کارها و اشخاص را فراهم نماید. تراکنش‏های بیت کوین در این زنجیره جانبی که تحت عنوان L-BTC انتقال می‎یابند، همچنین خصوصی‎تر هستند:

تراکنش‎هایL-BTC در شبکه لیکوئید، همچنین از آخرین تکنولوژی تراکنش محرمانه بهره می‎برند که تضمین می‎دهند جزئیات اصلی تراکنش‎ها به صورت پیش‎فرض مخفی می‏مانند. بازرسی شخص ثالث می‎تواند آدرس‎هایی که تراکنش ورودی یا خروجی از آن صورت گرفته را مشاهده کند، اما قادر به دیدن اینکه چه میزان جابجا شده و چه رمز ارزی ارسال یا دریافت شده، نیست.

در نهایت، لیکوئید علاوه بر L-BTC، همچنین از سایر دارائی‎های توکنیزه شده نظیر استیبل کوین‎ها و اوراق بهادار نیز پشتیبانی می‎کند. این پست همچنین تصریح کرده است که این ولت از دستگاه‎های اندروید و IOS، از طریق فروشگاه‎های مربوطه پشتیبانی نموده و به زودی قابلیت دسکتاپ نیز عرضه می‎گردد.

همانطور که کوین تلگراف در اوایل هفته جاری گزارش داد، بلاک استریم اخیراً ابزار جدیدی را راه‎اندازی نموده است که به کاربران اجازه می‎دهد برای تمام دارائی‎های پشتیبانی شده توسط لیکوئید نتورک، از قابلیت اتمیک سواپ (atomic swap) استفاده کنند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.