۹۵ درصد رمز ارز ها از بین خواهند رفت

مت هوگان (Matt Hougan) مدیرکل تحقیقات در Bitwise و رئیس ETF.com در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفته است که از نظر او ۹۵ درصد رمز ارز ها در طول زمان ازبین خواهند رفت.

0 88

هوگان در این مصاحبه اعلام کرده است که از دو هزار رمز ارز فعلی حدود ۹۵ درصد آن‌ها تقریبا بی‌فایده است و به زودی ازبین‌ خواهند رفت. او می‌گوید: هرچقدر که زودتر این اتفاق بیافتد بهتر است.

به گفته هوگان، بسیاری از رمز ارز ها تنها حباب‌هایی هستند که به تدریج ازمیان خواهند رفت، اما در آینده پروژه‌های نوین و قدرتمندی ظهور خواهند کرد که تغییرات مهمی در این صنعت ایجاد خواهند کرد، دقیقا همان‌طور که در مورد آمازون، گوگل و فیسبوک این اتفاق رخ داد.

هوگان همچنین خاطر نشان می‌کند که مسیر ارزهای رمزنگاری شده نسبت به بلاکچین توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد. برای توضیح این مطلب او وضعیت بلاکچین و ظهور اینترنت را مقایسه می‌کند:

اگر روزهای اولیه اینترنت را به یاد داشته باشید، تمامی افراد و شرکت‌ها از ظهور آن شگفت‌زده بودند. مردم به آن علاقه‌مند بودند اما اعتماد کافی نسبت به آن نداشتند.

مطابق گفته‌های او بین بلاکچین‌های خصوصی و عمومی تفاوتی وجود ندارد، تنها تفاوت آن‌ها در قابلیت دسترسی عموم به بلاکچین است. او معتقد است که فناوری‌های مرتبط با دسترسی آزاد به سرعت در میان همه فراگیر خواهند شد.

با این حال او هنوز هم فکر می‌کند که بلاکچین‌های خصوصی می‌تواند نقش و اهمیتی بسیاری در زمینه توافقات و مدیریت داده‌ها داشته باشند. همچنین خاطرنشان می‌کند که بلاکچین‌های خصوصی می‌توانند راه‌حلی برای مدیریت وام باشند.

هنگامی که مجری این مصاحبه در خصوص عرضه اولیه سکه از او سوال پرسید، هوگان پاسخ داد که بسیاری از عرضه‌های اولیه سکه متاسفانه کلاهبرداری هستند و باید راهکاری برای مقابله با این افراد درنظر گرفته شود. با این حال پروژه‌های بسیاری نیز وجود دارند که به صورت قانونی و با منافع مشروع در حال ایجاد یک کسب و کار موفق هستند.

هوگان همچین اظهار امیدواری کرد که شرکت وی می‌تواند صندوق قابل معامله در بورسی را راه‌اندازی کند که تمامی افراد بتوانند به صورت ارزان و سریع برآورد مناسبی از بازار داشته باشند.

در ماه ژانویه، Bitwise درخواست راه‌اندازی صندوق قابل معامله در بورس را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا تقدیم کرد. به نظر می‌رسد که مسیر حضور سرمایه گذاران رسمی در بازار رمز ارز ها در حال رشد و گسترش است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.