یک سایت به بازدیدکنندگان خود بیت کوین کش پرداخت می‌کند تا محتوای آن را تماشا کنند

در ۱۶ اکتبر، الیز دی لوس (Elise de Loos) از Cashpay Solutions یک وبسایت جدید محتوای ویدیویی به نام Xhoneybadger.com راه‌اندازی کرد، پلتفرمی که از بیت کوین کش برای کسب درآمد از طریق آگهی استفاده می‌کند و آن را با کاربران خود شریک می‌شود. هر بار که اعضای Xhoneybadger ویدیویی را تماشا کنند،‌ پرداخت به آن‌ها به وسیله توکن‌هایی به نام گورکن عسل‌خوار (honeybadgers) (XHB) صورت می‌گیرد. سپس، در پایان هر ماه اعضا می‌توانند از XHB‌های خود برای مطالبه سهم خود از درآمد BCH استفاده کرده یا توکن‌های خود را حفظ کنند.

0 80

ویدیو ببینید و بیت کوین کش دریافت کنید

یک سایت ویدیویی جدید به نام Xhoneybadger.com وجود دارد که به اعضای خود پول پرداخت می‌کند تا محتوای ویدیویی که بر روی پلتفرم آن قرار داده شده است را تماشا کنند. این پلتفرم توسط الیز دی لوس از تیم Cashpay Solutions (خالق Cryptonize.it و کیف پول Cashpay ) خلق شده است. توکن‌های بومی پلتفرم جدید Xhoneybadger، honeybadgers (XHB) نام دارد، و هر زمان که کاربران ویدیویی ببینند به آن‌ها تعلق می‌گیرد. Xhoneybadger با استفاده از فروش آگهی درآمدزایی می‌کند و هر فروش به بیت کوین کش (BCH) تبدیل می‌شود و در پایان هر ماه، کاربران می‌توانند سهم XHB خود را به BCH تبدیل کنند.

به علاوه، honeybadger‌ها می‌تواند برای خرید ‌کارت‌های هدیه آمازون از وب‌سایت Xhoneybadger مورد استفاده قرار گیرند. خالقان این پروژه می‌گویند که هر زمان «یک راهکار عملی onchain برای توکن‌ها» به وجود آید، XHB می‌تواند آزادانه در بازار معامله شود. این شرکت شرح داد که ارزش فعلی هر ۱ XHB معادل ۰٫۰۱ دلار برای کارت‌های هدیه آمازون، و حداقل میزان خرید ۲۵ دلار می‌باشد. تیم Xhoneybadger همچنین می‌گوید این سیستم در حال حاضر متمرکز و offchain است «تا زمانی که یکی از راه‌کارهای فعلی توکن به بلوغ برسد.»

ویدیوهای متنوع و مقالات

با مرور محتوای ویدیوهای عادی Xhoneybadger در می‌یابیم که این اپلیکیشن از تنوع خوبی در موضوعات برخوردار است و می‌توان از بین دسته‌بندی‌هایی مانند فناوری، هنر، سلامت، بیت کوین کش، ستاره‌شناسی، موسیقی، فلسفه و غیره انتخاب کرد.

به طور کلی، برای پروژه‌ای که کمتر از دو هفته پیش راه‌اندازی شده، تعداد ویدیو‌ها به طرز شگفت‌انگیزی زیاد است. به علاوه، این پلتفرم بخش ویدیوهایی عادی را به تازگی و توانایی کسب درآمد با خواندن مقاله را در ۲۴ اکتبر اضافه کرده است. ثبت نام در Xhoneybadger تنها نیاز به یک آدرس ایمیل دارد، و پس از ثبت نام، کاربر به داشبورد حساب کاربری خود برده می‌شود. داشبورد حساب کاربری جزئیات پروفایل کاربر، یک بخش فروشگاه و بخش برداشت XHB را شامل می‌شود. علاوه بر بخش فروشگاه که گیفت کارت آمازون می‌فروشد، XHB نیز در بخش تجارت الکترونیک به فروش می‌رسد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.