گلکسی S10 سامسونگ کیف پولی برای بیت کوین و اتریوم خواهد داشت

گوشی هوشمند جدید گلکسی S10 شرکت سامسونگ غول فناوری کره‌ای ظاهراً کیف پولی دارد که از بیت کوین، اتریوم و دو توکن دیگر پشتیبانی می‌کند. سامسونگ این ویژگی را در کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا در ۲۵ فوریه اعلام کرده است.

0 74

سامسونگ در ارائه خود، انواع مختلفی از پروژه‌های کریپتو و بلاکچین مرتبط با گوشی‌های هوشمند را از جمله اتریوم، بیت کوین، توکن COSMEE و Enjin را معرفی کرده است. COSMEE برنامه مبتنی بر بلاکچین غیرمتمرکزی است که کابران می‌توانند توکن‌ها را کسب و آن را خرج کنند. Enjin نیز کیف پول رمز ارزی است که به روی گلکسی S10 نصب می‌شود.

COSMEE ادعا می‌کند که سامسونگ اولین شرکتی است که از برنامه‌ غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند، در حالی‌که Enjin گزارش داده است که برای ارسال و دریافت ERC-20 و ERC-1155 در بازی‌های رایانه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گزارش‌های متفاوتی در رابطه با قابلیت‌های جدید گوشی هوشمند سامسونگ اعلام شده است. در ماه دسامبر ۲۰۱۸ سامسونگ ایده کیف پول رمز ارزها را شایعه دانسته و رد کرده بود. اما در ماه ژانویه تصاویر از این گوشی منتشر شد که نشان می‌داد از کیف پول اتریوم پشتیبانی می‌کند.

شرکت HTC هم چندی پیش گوشی هوشمند Exodus را با همکاری مرورگر Opera تولید کرد که از چندین برنامه غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.