سرمایه گذاری‌‌ گلدمن ساکس بر روی ارز رمزها

روزنامه دیلی (Daily) اینبار خبر آخرین سرمایه گذاری‌‌ گلدمن ساکس (Goldman Sachs) را روی رمز ارزها پوشش داده است. همچنین این خبرگزاری می‌گوید که براساس تحقیقات انجام شده روی هکرها و ابزار امنیتی جدید کوین‌‌بیس، تاجران وابسته به موسسه در شش ماه گذشته فقظ از یک اداره اوراق ‌بهادار (OTC) پول قرض گرفته‌‌اند.

0 71

گلدمن ساکس روی کیف پول‌‌ سرمایه گذاری‌‌ می‌‌کند

Bitgo، شرکت ارائه خدمات و امنیت به ارز های رمزنگاری شده، در روز پنج‌‌شنبه گذشته اعلام کرد که در دومین دوره سرمایه گذاری‌‌ خود توانسته 57.5 میلیون دلار کسب کند. سرمایه گذارانی که به این دور از سرمایه گذاری‌‌ پیوسته‌‌اند، از قبیل گروه گلدمن ساکس و شرکت Galaxy Digital Ventures مایک نووگراتز (Novogratz) می‌‌باشند. این بودجه برای حمایت از کیف پول‌‌ Bitgo اختصاص داده شده است.

مایک بلش (Mike Belshe) مدیرعامل Bitgo گفته است: “این راهبرد سرمایه گذاری‌‌ از سوی گلدمن ساکس و شرکت Galaxy Digital Ventures فرصت بازار و موقعیت منحصر به فرد ما را معتبر می‌‌سازد”. او ادامه می‌‌دهد: “هیچ‌‌کس بهتر از Bitgo برای سرمایه گذاران وابسته به موسسه‌‌ها که می‌‌خواهند ارز رمزها و دیگر دارایی‌‌های دیجیتال را داد و‌‌ ستد کنند، در موقعیت مناسب قرار نگرفته‌‌ است. این دلیل سرمایه گذاری‌‌ میلیاردی ما در این زمینه است. اگرچه بازار هنوز وجود ندارد اما پروژه ما در اولین پروژه در این زمینه است”.

رانا یاراد (Rana Yared) مدیرعامل گروه سرمایه گذاری‌‌ راهبردی گلدمن ساکس اظهار داشت که: مشارکت‌‌ نهادهای بزرگ در زمینه بازار دارایی‌‌های دیجیتال نیاز به راه‌‌‌‌حل‌‌های امنیتی و نظارتی دارد. ما سرمایه گذاری‌‌ روی Bitgo را یک فرصت هیجان‌‌انگیز به منظور تکامل چنین زیرساخت‌‌های حیاتی در بازار می‌‌دانیم”.

تاجران وابسته به موسسه از ماه مارس تاکنون 553 میلیون دلار قرض گرفته‌‌اند

Genesis Global Trading یک کارگزار معاملاتی OTC (معامله خارج از بورس و همتا به همتا) ثبت شده  است. این شرکت بعد از راه‌‌انداری، وام‌‌های خود را به صورت ارزهای رمزنگاری شده به شکل هدفمندی به اشخاصی که در زمینه‌‌های مختلف کسب و کار فعال هستند، اعطا می‌‌کند.

The Daily: Goldman Sachs Invests in Wallet, Institutional Traders Borrow $553M

این شرکت گزارش می‌‌دهد که از زمان راه اندازی پلتفرم خود بیش از نیم میلیارد دلار وام داده است. این حجم از وام از طریق 11 دارایی و به 60 موسسه در سراسر جهان تخصیص داده شده است. به علاوه حداکثر مبلغ وام‌‌ آن 130 میلیون دلار است که Genesis گفته در طول سال جاری این میزان افزایش پیدا خواهد کرد. شرکت‌‌های تجارتی، صندوق‌‌های تامینی و شرکت‌‌های فعال در زمینه رمز ارزها از مشتریان آن‌‌ها محسوب می‌‌شوند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.