کیف پول Trust Wallet بایننس، سرویس سرمایه گذاری تزوس (Tezos) را راه‎اندازی می‎کند

Trust Wallet اپلیکیشن رسمی کیف پول رمز ارز صرافی بایننس قابلیت سرمایه گذاری (Staking) را برای رمز ارزها اضافه نمود. ویژگی سرمایه گذاری، تا پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شده و کاربران را قادر می‌سازد تا در ازای اختصاص دارایی خود برای ارزیابی تراکنش‌ها درآمد کسب کنند.

0 131

Trust Wallet، اپلیکیشن رسمی کیف پول رمز ارز صرافی بایننس، قابلیت Staking یا سرمایه گذاری را برای رمز ارزها اضافه نمود. توسعه اخیر در تاریخ 3 آوریل در وبسایت رسمی بایننس منتشر شد.

ویژگی سرمایه گذاری، که طبق برنامه ریزی‌ها قرار است تا پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ توسط بایننس راه‌اندازی شود، کاربران را قادر می‌سازد تا در ازای اختصاص دارایی خود برای ارزیابی تراکنش‌ها درآمد کسب کنند و همچنین به آن‌ها برای تغییرات در بلاکچین، حق رأی می‌دهد. پاداش‌های سهام، محصول جانبی الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) است.

راه‌اندازی ویژگی سهام، به Trust Wallet امکان پشتیبانی از رمز ارزهای مبتنی بر اثبات سهام را می‌دهد. علاوه بر این، Trust Wallet پشتیبانی از تزوس (XTZ) را نیز به خدمات خود افزوده و در حال برنامه‌ریزی برای پشتیبانی سرمایه گذاری در مکانیزم مدیریت درون زنجیره‌ای تزوس است.

در اواخر ماه مارس، کوین بیس کاستدی (Coinbase Custody) که تسهیلات ذخیره‌سازی را برای سرمایه‌ گذاران شرکتی فراهم می‌کند، اعلام کرد که به دنبال توسعه مجموعه خدمات خود است تا سرمایه گذاری تزوس را نیز در بر گیرد. سرمایه‌ گذاران از طریق سرویس ذخیره‌سازی آفلاین آن قادر خواهند بود تا با استفاده از کوین‌بیس به عنوان واسطه تنظیم شده، در شبکه‌هایی مانند تزوس مشارکت داشته باشند.

بر اساس گزارش اخیر کوین‌تلگراف، تزوس تا چند روز پیش از ۳۰ مارس، یکی از قوی‌ترین آلتکوین‌ها بود، چرا که قیمت آن به واسطه برخی رویدادهای بنیادی، شناور بود. این جامعه در مورد طرح پیشنهادی این پروتکل در رابطه با ارتقای تزوس، رای دادند و این پیشنهاد اکنون در حال ورود به دوره بررسی آراست.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.