کیف پول ناگا (Naga)

گروه ناگا (NAGA Group A.G) پیش از انتشار نقشه‌ راه خود، امروز کیف پول ارز رمزنگاری شده‌‌ خود را راه‌اندازی می‌کند. این کیف پول انقلابی که با عنوان کیف پول ناگا (NAGA WALLET) شناخته می‌شود، از قابلیت‌هایی همچون تراکنش‌ آنی و کارمزد بسیار پایین برخوردار است. در ادامه با فناوری این کیف پول و امکاناتی که در اختیار کاربران خود می‌گذارد، بیشتر آشنا خواهید شد.

0 144

کیف پول ناگا با بهره‌مندی از برترین فناوری‌ کیف پول‌های ارز رمزنگاری شده به کاربران امکان می‌دهد پنج دارایی دیجیتالی برجسته‌ دنیا (BTC, LTC, DASH, BCH, ETH, NGC) را در کنار توکن‌‌های نوع ERC-20 با امنیت کامل نگهداری کنند. این کیف پول پرکاربرد در حقیقت راه‌حل امن ناگا در برابر چالش‌هایی است که همواره مالکیت دارایی‌های دیجیتالی را تهدید می‌کنند و عموم مردم را از رفتن به سمت کریپتوها باز‌ می‌دارد.

با وجود کیف پول ناگا، از این پس ارسال سکه و توکن‌ روی بلاکچین در یک لحظه انجام می‌پذیرد و شما برای ارسال توکن‌ حتی به آدرس عمومی افراد هم نیاز ندارید! کاربران کیف پول ناگا می‌توانند با استفاده از آدرس ایمیل افراد به طور مستقیم برای آن‌ها توکن‌ بفرستند. دیگر نیازی به کپی کردن انبوه کاراکترهای درهم و نگرانی از بروز اشتباه نیست و مهم‌تر از آن، دیگر خبری از دزدیده شدن آدرس به وسیله‌ی کدهای بدافزار نخواهد بود.

ویژگی‌های اصلی:

naga

همکاری با Changelly

Changelly یک سرویس مشهور است که کاربران به کمک آن می‌توانند ارزهای رمزنگاری شده را با بهترین نرخ مبادله کنند. ناگا و Changelly با یکدیگر مشارکت تازه‌ای را آغاز کرده‌اند تا میلیون‌ها کاربر بتوانند در کنار بهره‌مندی از ویژگی‌های کیف پول ناگا از خدمات مبادله‌ Changelly نیز استفاده کنند. به این ترتیب امکان مبادله‌ آنی و بی‌هزینه‌ بسیاری از ارزهای دیجیتال در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

بنجامین بیلسکی (Benjamin Bilski) در مورد این همکاری می‌نویسد:

از دید ما، علاوه بر اینکه Changelly با ارائه‌ی سرویس مبادله‌ ارز دیجیتال پیشرفته‌ی خود در کنار محصول ما به کاربران کیف پول ناگا کمک می‌کند، بلکه این مساله روی استفاده‌ی انبوه مردم از پلتفرم ناگا تاثیر مستقیم دارد. هر دو شرکت محصولاتی انقلابی را به وجود آورده‌اند و ما باور داریم با همکاری شانه به شانه می‌توانیم زندگی مردم را بهتر سازیم.

Changelly یک صرافی آنی ارز رمزنگاری شده است که خیلی زود توانست جای خود را در بین 2 میلیون کاربر باز کند. این سرویس هم اکنون بیش از 15K تراکنش را در هفته پردازش می‌کند و هر ماه نزدیک به 60K بیت‌کوین جابجا می‌نماید. Changelly تلاش دارد موانع به‌ کارگیری همگانی پول دیجیتال را کاهش دهد و در همین راستا API و ویجت پرداخت تغییرپذیر خود را در اختیار هر سرویس رمزنگاری شده‌ای می‌گذارد که بخواهد مخاطب بیشتری جذب کند و روش‌های پرداخت مختلف را برای کاربران فراهم کند. Changelly تا کنون با شرکت‌هایی همچون جکس (Jaxx)، کوین مارکت کَپ (Coinmarketcap)، مای‌ سیلیوم (Mycelium)، کوین‌پیمنتز (Coinpayments)، کوینامی (Coinomi) قرارداد همکاری بسته است. با این تفاسیر، دو شرکت ناگا و Changelly باور دارند که همکاری آن‌ها تاثیر مثبتی روی هر دو طرف خواهد داشت.

تجربه کاربر

آخرین محصول ناگا یک درگاه پرداخت است که از چند ارز مختلف پشتیبانی می‌کند. کیف پول ناگا قابلیت بهره‌گیری از یک سیستم احراز هویت چند عاملی (multi-factor authentication system) دارد که بالاترین سطح امنیت را برای کاربران فراهم می‌آورد. یکی از ویژگی‌های اصلی کیف پول ناگا، رابط کاربری دلخواه کاربران است که باعث می‌شود هم تازه‌کاران و هم افراد خبره‌ دنیای کریپتو با آن راحت باشند.

تعامل بی‌نقص

کیف پول ناگا بدون هیچ مشکلی با معامله‌گر ناگا (NAGA TRADER) و کارت ناگا (NAGA CARD) کار می‌کند. این‌ کیف پول در کنار سوویتکس (Switex)، بازارهای ناگا (NAGA MARKETS) و آکادمی ناگا (NAGA ACADEMY) یکی از بزرگ‌ترین اکوسیستم‌های کریپتو در جهان را تشکیل می‌دهند.

رشد اکوسیستم

با اضافه شدن مداوم محصولات جدید ناگا، اکوسیستم آن در آینده رشد زیادی پیدا می‌کنند و چندی بعد، پروژه‌هایی که اکنون در دست ساخت هستند به آن افزوده خواهند شد. ناگا از سال 2015 تلاش برای ساخت یک دنیای مالی بهتر را آغاز کرده است. این شرکت با پیشتازی در حوزه‌ی فینتک (Fintech – فناوری‌های مالی) محصولاتی همچون معامله‌گر ناگا، کیف پول ناگا و سکه‌ ناگا را ارائه نموده و توانسته میان آن‌ها تعامل بی‌نقصی ایجاد کند و تجربه کاربر را در سرتاسر پلتفرم ناگا گسترش دهد. به زودی شمار زیادی محصول، قابلیت و خدمات شگفت‌آور از سوی ناگا اعلام خواهد شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.