کیف پول سخت‌‌افزاری کریپتو Trezor پشتیبانی اتریوم را اضافه می‌‌کند

تیم توسعه کیف پول Trezor‌‌ اعلام کرده است که سیستم عامل بتای این دستگاه در حال حاضر امکان پشتیبانی بومی از توکن‌‌های اتریوم، اتریوم کلاسیک وERC20 را ارائه می‌‌دهد. در یک اعلامیه در وبلاگ Trezor‌‌، تولید کننده این کیف پول سخت‌‌افزاری کریپتو بیان کرد که ادغام‌‌های شخص ثالث موجود، مانند MyEtherWallet، MyCrypto و MetaMask، که در حال حاضر Trezor‌‌ را برای پشتیبانی از این توکن‌‌ها فعال می‌‌کنند، بدون هیچ برنامه‌‌ای برای متوقف کردن تداوم پیشرفت این ادغام‌‌ها، پا به پای این عملکرد جدید ادامه خواهد داد.

0 76

جزئیات عملکرد Trezor‌‌ بتا

به گفته این شرکت، پلتفرم مبادله سریع کریپتو CoinSwitch در کنار Shapeshift و Changelly به عنوان یک شریک جدید صرافی کیف پول و به عنوان بخشی از تجربیات کاربری اصلاح شده، اضافه شده است. در این بیانیه آمده است که برای دسترسی به قابلیت‌‌های جدید، کاربران باید در انتخاب کننده ارز، اتریوم یا اتریوم کلاسیک را انتخاب کرده و سپس “برو به کیف پول اتریوم Trezor‌‌” را انتخاب کنید. پس از ورود، ممکن است بلافاصله با استفاده از رابط جدید بتا کار خود را شروع کنند.

کاربران هر یک از ادغام‌‌های Trezor‌‌ شخص ثالث مذکور، بلافاصله موجودی حساب خود را خواهند دید که Trezor‌‌ امیدوار است که برای آن‌ها یک تجربه کاربری بی نظیر باشد. حالت نمایش خلاصه، یک نمای کلی از مانده حساب آن‌ها را ارائه می‌‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌‌دهد تا توکن‌‌های دلخواه خود را انتخاب کنند. همچنین این تب (زبانه) در هر کدام از ارزهای فیات مورد انتخاب آن‌ها، کل موجودی و نرخ مبادله تعریف شده فعلی را نشان می‌‌دهد.

آن‌ها همچنین می‌‌توانند از این تب استفاده کنند تا یک توکن کریپتو انتخاب شده را به کیف پول خود منتقل کنند و برای هر توکن انتخابی بر موجودی‌‌ها و تراکنش‌‌ها نظارت کنند.

در گزیده‌ای از این بیانیه و در رابطه با توصیف عملکرد “ارسال” و “دریافت” آمده است:

این بخش‌‌ها مشابه با موارد استفاده آن‌ها عمل می‌‌کنند. از تب دریافت برای نشان دادن آدرس دریافت خود در قالب متن و یا در قالب یک کد QR استفاده کنید. همیشه احراز آدرس را در دستگاه Trezor‌‌ خود به یاد داشته باشید. تب ارسال به شما اجازه می‌‌دهد تا تراکنش‌‌ها و کارمزدهای تراکنش را تنظیم کنید. در تنظیمات پیشرفته، می توانید میزان محدودیت Gas و قیمت Gas را تنظیم کنید و سایر اطلاعات را به معامله اضافه کنید

این خبر به عنوان آخرین تلاش Trezor‌‌ برای تثبیت جایگاه خود به عنوان یک کیف پول نقد پیشرو شناخته شده است. در ماه اکتبر، CCN گزارش داد که Trezor‌‌، در آینده از طرف غول الکترونیک جهانی سونی (Sony) با یک چالش سخت روبرو خواهد شد، که به نظر می‌‌رسد در حال توسعه کیف پول سخت افزاری پیشرفته خود است.

در همان ماه، CCN نیز گزارش داد که این شرکت به کاربران خود در مورد یک کیف پول مشابه با Trezor‌‌ در بازار هشدار داده است که با هدف سرقت منابع مالی از طریق جعل Trezor‌‌ وان (Trezor One) و با دقت فوق العاده‌‌ای طراحی شده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.