کیف پول سخت‌افزاری Nano S از مونرو پشتیبانی خواهد کرد

Ledger، تولیدکننده‌ی کیف پول‌های سخت‌افزاری رمز ارز در یک نشست خبری در تاریخ ۲۹ نوامبر در گفتگو با کوین‌تلگراف تایید کرد که این شرکت پشتیبانی از آلتکوین مونرو (XMR) را به کیف پول سخت‌افزاری Nano S افزوده است.

0 78

این شرکت فرانسوی که در کنار Trezor و KeepKey یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان کیف پول‌های سخت‌افزاری است گفت که Nano S از قبل با جدیدترین رابط گرافیکی مونرو یعنی نسخه‌ی ۰.۱۳ سازگاری داشته است.

اریک لارچِوِک (Eric Larchevêque)، مدیرعامل این شرکت، در این باره گفت: «از اضافه شدن یکی دیگر از ده رمز ارز برتر دنیا به پلتفرم Ledger خوشحالیم. دستگاه‌های Ledger اکنون بیش از ۹۰ درصد دارایی‌های رمز ارزی بازار را تحت پوشش قرار داده است.»

این شرکت نیز مانند رقبایش تمرکز خود را روی پشتیبانی از حداکثر رمز ارزهای محبوب قرار داده، چون امنیت دارایی‌ها یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران است.

شرکت Trezor در ابتدای این ماه هشدار داده بود که افرادی به دنبال انتشار نسخه‌های تقلبیِ دستگاه‌های این شرکت هستند.

با این وجود، Ledger این هفته اعلام کرد که فعالیت‌های خود را تا نیویورک گسترش داده و یکی از مدیران سابق Intercontinental Exchange را به استخدام درآورده تا مسئولیت هدایت پروژه‌ی Ledger Vault را برعهده بگیرد.

لارچوک در ماه اکتبر اعلام کرده بود که Ledger موفق به فروش ۱.۳ میلیون دستگاه Nano S شده است.

مونرو در حال حاضر از نظر ارزش بازار در میان سایر رمز ارزها در جایگاه دوازدهم قرار دارد. ارزش فعلی این کوین ۶۰.۸۸ دلار است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.