کیف پول رمز ارز رسمی بایننس از XRP و خرید کارت اعتباری پشتیبانی می‌کند

کیف پول رسمی صرافی رمز ارز بایننس، تراست (Trust Wallet) ، پشتیبانی از خرید کارت اعتباری و توکن XRP ریپل را اضافه کرده است. این شرکت در یک گزارش مطبوعاتی که در تاریخ ۱۲ مارس با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد در مورد ویژگی‌های جدید خبر داد.

0 88

کیف پول تراست در ماه ژوئیه سال گذشته در اولین خرید عمومی این صرافی خریداری شد.

طبق گزارش مطبوعات، کاربران هم اکنون می‌توانند XRP را از طریق کیف پول تراست ارسال، دریافت، ذخیره و مبادله کنند‌. طبق وب سایت رسمی این کیف پول، کیف پول تراست از بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت‌کوین (LTC) و بیت‌کوین کش (BCH)، و همچنین ERC20، ERC223و ERC721 پشتیبانی می‌کند.

این کیف پول در پی همکاری با شرکت پردازش پرداخت سیمپلکس (Simplex) هم اکنون از خرید و فروش کارت اعتباری و بدهی XRP، BTC، BCH، LTC و ETH پشتیبانی می ‌کند.

طبق گفته مطبوعات، راه اندازی اخیر کتابخانه نرم افزاری بین پلت فرمی منبع باز این شرکت، تراست والت کور (Trust Wallet Core) نیز توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا اپلیکیشن‌های غیر متمرکز و کیف پول‌های بیشتری بسازند.

علاوه بر این، ویکتور رادچنکو (Viktor Radchenko)، بنیانگذار کیف پول تراست، اشاره کرد که این کتابخانه، توسعه دهندگان مستقل را قادر می‌سازد تا بلاک‌های جدید را با کیف پول ادغام کنند.

در پایان ماه ژانویه، خود بایننس – که در حال حاضر از لحاژ حجم معاملات روزانه تنظیمی بزرگترین صرافی رمز ارز در جهان است – پشتیبانی از خرید کارت اعتباری و بدهی از طریق سیمپلکس را‌ اضافه کرد.

همانطور که در ماه فوریه گزارش شد، کیف پول تراست بایننس با Binance DEX و لجر نانو اس (Ledger Nano S) نیز ادغام خواهد شد. بایننس دکس یک صرافی غیر متمرکز همتا به همتای مبتنی بر Binance Chain، شبکه آزمایشی بایننس که ماه گذشته راه اندازی شد، می‌باشد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.