کیف پول ابرا (Abra) به جای یک مشتقه دارایی، پشتیبانی مستقیم از ETH را اضافه می‌کند

طبق یک پست وبلاگ رسمی که در تاریخ ۱۲ مارس منتشر شد، صرافی و کیف پول کریپتوکارنسی آبرا اتریوم بومی (ETH) را راه اندازی کرده است.

0 79

در حال حاضر کاربران می‌توانند به دریافت، نگهداری، فروش و خرید مستقیم ETH از کیف پول آبرا بپردازند و همچنین از آلتکوین به عنوان راهی برای سرمایه گذاری در سایر ارزهای فیات و کریپتو موجود در فهرست آبرا – بیش از ۳۰ دارایی کریپتو و ۵۰ ارز فیات- استفاده کنند‌.

این ارزها شامل توکن BIT10 Index که اخیرا در لیست آبرا قرار گرفته و در پی ده رمز ارز بزرگ دنیا از لحاظ سرمایه بازار است، می‌باشد.

همانطور که پست وبلاگ آبرا مشخص می‌کند، آبرا تا کنون تنها از اتریوم به عنوان یک «دارایی مصنوعی» – یک مکانیزم سرمایه گذاری که قراردادهایی که وثیقه‌ی آنها کریپتو است را ایجاد می‌کند تا کاربران بتوانند در معرض جابجایی قیمت آلتکوین را تجربه کنند، اما خود کوین را نگه ندارند- پشتیبانی کرده است‌

بیل باریت (Bill Barhydt)، مدیرعامل ابرا، بیانیه کوتاهی ارائه داد و اظهار داشت که پشتیبانی اتریوم “مرحله‌ای برای راه اندازی پشتیبانی ERC-20 بومی، بخصوص یک مجموعه کامل از استیبل‌کوین‌های [ERC20] که ما درموردشان هیجان زده هستیم برای آبرا فراهم می‌کند.”

طبق گزارش صورت گرفته، باریت اخیرا گفته است که با وجود اینکه سرویس کیف پول آبرا به عنوان یک پلتفرم سرمایه گذاری مورد توجه قرار می‌گیرد، این شرکت – مانند بسیاری از شرکت های کریپتو دیگر – هنوز حوزه خدمات پرداخت و انتقال وجه مصرف کننده که توسط کریپتو صورت می‌گیرد را تسخیر نکرده است.

در ماه گذشته، باریت گفت که به اعتقاد وی شبکه‌های بلاکچین خصوصی در نهایت، “ناکام می‌مانند” و این شبکه‌ها را با مفهوم مبهم اکسترانت (extranet) خصوصی دهه ۱۹۹۰ که به همین شکل دسترسی به مجموعه مجاز کاربران را محدود می‌کند مقایسه کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.