کیف پول‌‌ اتریوم XETH

هنگامی که اقدام به تبادل ارزهای رمزنگاری شده می‌‌کنید و یا تصمیم دارید که برای اولین بار این کار را انجام دهید، باید توجه ویژه‌ای به انتخاب کیف پول‌‌ داشته باشید. هر میزان که امنیت و ویژگی‌‌های کیف پول‌‌ انتخابی بیشتر باشد، با خیال راحت‌‌تری می‌‌توانید در این زمینه سرمایه گذاری کنید. در این مطلب، کیف پول‌‌ XETH اتریوم را به شما معرفی خواهیم کرد که توانایی‌‌های قابل توجه و اطمینان بخشی دارد.

0 111

سیستم عامل‌‌های پشتبانی شده: فدورا، لینوکس، ویندوز و iOS

سکه‌‌های پشتیبانی‌‌ شده: اتریوم

اعتبار سنجی قابلیت ناشناس بودن سهولت استفاده خدمات اضافی
نود کامل بالا آسان ندارد

مزایا

می‌‌توانید کلید خصوصی خود را کنترل کنید

  • متن ‌‌باز بودن

معایب

  • فقدان قابلیت تعیین سلسله مراتب
  • فقدان امضای چندگانه
  • فقدان تایید دو عاملی (دو مرحله‌‌ای)

XETH کیف پول‌‌ مناسبی برای نگهداری و تبادل اتریوم است. این کیف پول‌‌ را در سیستم عامل‌‌های متعددی که عبارت‌‌اند از لینوکس، ویندور، مک، فدورا و Opensuse می‌‌توان استفاده کرد. کاربران با استفاده از این کیف پول‌‌ می‌‌توانند اتریوم‌‌‌‌ها را ارسال، دریافت و یا ذخیره کنند، درعین حال کنترل کاملی بر کلید خصوصی خود دارند.

ویژگی‌‌‌‌های کیف پول‌‌ XETH

  • پرداخت‌‌های پنهان (STEALTH PAYMENTS) : پرداخت پنهان مبادله شخصی سرمایه‌‌ها است که از حریم خصوصی دریافت‌‌کننده محافظت می‌‌کند و از اطلاع سایر افراد نسبت به اطلاعات تراکنش‌‌ها جلوگیری می‌‌کند. در هر پرداخت، فرستنده یک آدرس جدید را با استفاده از اطلاعات آدرس پنهان گیرنده، دریافت می‌‌کند. صرفا گیرنده قادر به مصرف این وجوه می‌‌باشد. کلید خصوصی مصرفی تنها توسط گیرنده ایجاد می‌‌شود.
  • متن‌‌ باز بودن: https://github.com/BitProfile/Xeth
  • پشتیبانی از BitProfile: کیف پول‌‌ XETH به کاربران امکان ایجاد BitProfile را می‌‌دهد. BitProfile یک سیستم غیر متمرکز با قابلیت داشتن کاربر نامحدود است، این سیستم به کاربران امکان می‌‌دهد که پروفایل مشابه را در DAPPS چندگانه به اشتراک بگذارند و به طور ناشناس و مستقیم پرداخت‌‌های مورد نظر خود را انجام دهند.
  • ایجاد کلید‌‌ تصادفی ایمن
  • دفترچه آدرس

چگونه ازکیف پول‌‌ XETH اتریوم استفاده کنیم

پس از اجرای موفقیت‌‌آمیز هارد فورک اتریوم، شکی نیست که باید حساب ویژه‌‌ای روی این ارز رمز باز کرد. همانطور که توسعه‌‌دهندگان جدید قابلیت‌‌ها و امکانات نوینی را در اختیار ما قرار می‌‌دهند، XETH نیز کیف پول‌‌ جدید اتریوم است که نه تنها قابلیت‌‌های مهمی از قبیل ناشناس بودن و BitProfile را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد، بلکه همچنین ارسال یا دریافت اتر با کمک آن بسیار ساده است.

امروز قصد داریم که شما را با ویژگی‌‌های XETH آشنا کنیم و نحوه استفاده از آن را به شما آموزش دهیم.

بخش اول: ایجاد یک کیف پول‌‌ XETH

گام اول: به وب‌‌سایت XETH بروید و بروی گزینه “Get” کلیک کنید. براساس سیستم‌‌عاملی که از آن استفاده می‌‌کنید، نسخه موردنظر را انتخاب و بروی آن کلیک نماید.

https://finmag.ir

گام دوم: فایل exe را دانلود روی گزینه Next کلیک کرده و سپس مسیری را که می‌‌خواهید فایل را دخیره کنید، انتخاب نماید و روی گزینه نصب کلیک کنید. زمانی که نصب به اتمام می‌‌رسید صفحه را ببندید.

https://finmag.ir

گام سوم: کیف پول‌‌ XETH را باز کنید، اگر قبلا در رایانه خود کلید خصوصی ذخیره نکرده‌‌اید، به صفحه “New Address” منتقل خواهید شد و به شما امکان ایجاد یک کلید خصوصی تصادفی داده خواهد شد. به همین منظور با کلیک روی گزینه “Skip” منتظر بمانید تا سیستم یک کلید خصوصی جدید برای شما ایجاد کند.

https://finmag.ir

گام چهارم: گذر واژه مورد نظر خود را تعیین و آن را وارد نمایید. به یاد داشته باشید که در این کیف پول‌‌ اگر رمز عبور خود را فراموش کنید، هیچ سیستمی برای بازیابی کلید خصوصی شما وجود ندارد. پس از وارد کردن رمز عبور، روی گزینه “Create” کلیک کنید.

https://finmag.ir

پس از اتمام این مرحله شما یک کیف پول‌‌ جدید اتریوم برای استفاده دارید. شما می‌‌توانید آدرس کیف پول‌‌ یا URI را کپی کنید.

https://finmag.ir

بخش دوم: ایجاد آدرس پنهان در XETH

اگر می‌‌خواهید که به صورت ناشناس پرداخت‌‌های خود را انجام دهید، قسمت Stealth Address را علامت زده و گام سوم از بخش 1 را تکرار کنید. به همین سادگی می‌‌توانید این کار انجام دهید.

https://finmag.ir

بخش سوم: Backup و تغییر رمز

گام اول: اکنون شما می‌‌توانید از کلید خود به منظور نگهداری و استفاده از آن در سایر رایانه‌‌ها یا کیف پول‌‌‌‌ها Backup بگیرید. برای این منظور به قسمت تنظیمات رفته و روی گزینه “Backup” کلیک کنید.

https://finmag.ir

گام دوم: کیف پولی را که می‌‌خواهید اطلاعات در آن ذخیره شود، انتخاب و سپس روی گزینه “Backup” کلیک کنید.

https://finmag.ir

گام سوم: با کلیک بروی گزینه “Change Password” و انتخاب یک رمز جدید می‌‌توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

https://finmag.ir

قسمت چهارم: ارسال اتر

گام اول: با کلیک بروی گزینه “send” و وارد نمودن آدرسی که می‌‌خواهید اتر برای آن ارسال کنید و تعیین میزان اتر ارسالی می‌‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

https://finmag.ir

گام دوم: همچنین شما می‌‌توانید آدرسی را که برای آن اتر ارسال کردید در قسمت ” address book ” برای تراکنش‌‌های احتمالی بعدی ذخیره کنید. رمز خود را وارد کرده و گزینه “send” را بزنید.

https://finmag.ir

شما می‌‌توانید تراکنش‌‌های انجام شده را در قسمت “Transactions” و همچنین مخاطبان خود را در قسمت “Address Book” مشاهده کنید.

https://finmag.ir

بخش پنجم: ایجاد یک BitProfile

با کمک آدرس کیف پول‌‌ BitProfile می‌‌توانید به صورت ناشناس پرداخت‌‌های مورد نظر خود را انجام دهید. همچنین BitProfile به شما امکان ایجاد هویت مشابه در هر برنامه غیرمتمرکز ساخته شده در اتریوم را می‌‌دهد.

گام اول: برای ایجاد BitProfile باید یک آدرس پنهان داشته باشید (به بخش دوم مراجعه کنید) تا بتوانید به طور کامل بلاکچین را دانلود کنید.

https://finmag.ir

گام دوم: اکنون باید آیدی BitProfile خود از جمله نام و سپس آواتار را انتخاب کنید و سپس روی گزینه “Next” کلیک کنید. BitProfile شما به آدرس پنهان شما متصل خواهد شد.

https://finmag.ir

گام سوم: برای ایجاد یک BitProfile باید هزینه پرداخت کنید، هرچقدر که هزینه بیشتری پرداخت کنید، حساب BitProfile برای شما زودتر ایجاد خواهد شد. کیف پولی را که می‌‌خواهید از طریق آن اتر ارسال کنید، انتخاب کرده و سپس گذر واژه را برای کیف پولی که می‌‌خواهید از طریق آن هزینه را پرداخت کنید، انتخاب نموده و سپس بروی “Submit” کلیک کنید.

https://finmag.ir

پس از کلیک در مدت بسیار کوتاهی این امر انجام خواهد شد

https://finmag.ir

به احتمال زیاد هنگام استفاده از این کیف پول‌‌ دچار مشکل نخواهید شد، در نتیجه از قابلیت‌‌های آن لذت ببرید.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.