کیف رمز ارز مرورگر اپرا قصد گسترش خدمات خود به کاربران iOS را دارد

طبق خبر رسمی که سه شنبه پنجم مارس منتشر شد، مرورگر قدرتمند اپرا از انتشار Opera Touch خود برای iOS خبر می‌‌دهد. اپرا تاچ یک مروگر وب 3 با کیف رمز ارز داخلی و پشتیبانی از اتریوم و تعاملات با نرم‌‌افزارهای نامتمرکز (DAppها) است.

0 87

دسامبر گذشته، اپرا مرورگر Web 3-ready خود را با کیف کریپتوی داخلی برای کاربران اندروید منتشر کرد. اپرا توضیح می‌‌دهد که تصمیم برای گسترش خدمات به iOS به واسطه استفاده موفق از کیف رمز ارز و مرورگر DApp برای اندروید بوده ‌‌است. اگرچه تاریخ آغاز اپرا تاچ برای iOS مشخص نشده، این خبر می‌‌گوید که کاربران می‌‌توانند نرم‌‌افزار را از طریق سایت آن، آزمایش کنند.

در ششم فوریه، اپرا یک سرویس جدید اضافه کرد که به کاربران سوئد، نروژ و دانمارک امکان خرید اتریوم از طریق نسخه اندروید مرورگر را می‌‌داد. این سرویس جدید به واسطه همکاری بین اپرا و شرکت کارگزاری Safello ممکن شد. طبق ادعای اپرا، Safello در نهاد نظارتی مالی کشور سوئد، به ثبت رسیده‌‌ است.

در جولای 2018، اپرا از افزودن یک کیف رمز ارز داخلی به مرورگر خود خبر داد. چارلز هامل مدیر تولید اپرا در آن زمان گفت که اپرا اولین مرورگر قدرتمندی است که از وب 3.0 استفاده می‌‌کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.