کیف‌‌پول smart card پانزده میلیون دلار از گروه SBI دریافت کرد

در روز ۲۱ ژانویه براساس مطلبی که از سوی Tangem منتشر شد، تولیدکننده سوئیسی کیف‌‌پول رمز ارزی smart card ، در جریان جمع‌‌آوری سرمایه حدود ۱۵ میلیون دلار از گروه SBI ژاپن پول دریافت کرد.

0 69

Tangem که در ماه ژوئن ۲۰۱۸ کیف‌‌ پول خود را منتشر کرد، قصد دارد تا با استفاده از افزایش انطباق با ارزهای رمزنگاری شده به وسیله ابزارهای قابل حمل ارزان قیمت مانند کارت‌‌های معمولی، میزان استفاده از این فناوری را گسترش دهد.

این شرکت تصمیم دارد تا با عرضه اولیه سکه، توزیع توکن، هویت و مقابله با تقلب در این صنعت اقدام کند.

مدیر و موسس این مجموعه آندری کورنکه (Andrey Kurennykh) می‌‌گوید “با سرمایه اضافی که در سال ۲۰۱۹ کسب کردیم، قادر خواهیم بود که محصولات خود را به دیگر صنایع گسترش دهیم و پیشتیبانی بهتری برای ایده توزیع فیزیکی دارایی‌‌های مبتنی بر بلاکچین انجام دهیم”.

Tangem تنها پروژه نوآوری نیست که گروه SBI تصمیم به سرمایه‌‌گذاری روی آن گرفته است. همان‌‌طور که یک منبع خبری گزارش داده، این شرکت در زمینه‌‌های مختلف صنعت کریپتو اقدام به سرمایه‌‌گذاری کرده است. در حال حاضر نیز با همکاری بانک‌‌ها در ژاپن مشغول افتتاح صرافی خود در زمینه استفاده از فناوری بلاکچین است.

هفته گذشته نیز SBI در استارت‌‌آپ سوئدی به نام Breadwinner AG سرمایه‌‌گذاری کرد، این استارت‌‌آپ قصد دارد که کیف‌‌پول ارز رمزنگاری شده ایجاد کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.