کیف‌پول Abra امکان سرمایه گذاری بیت‌کوین برای سهام و ETF را معرفی می‌کند

کیف‌پول دیجیتالی Abra ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که براساس آن سرمایه گذاران در سراسر جهان می‌توانند در سهام و صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) با استفاده از بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند.

0 98

این شرکت مستقر در ایالات متحده آمریکا اعلام کرده است که به زودی دسترسی به این پلتفرم را برای کاربران ممکن خواهد کرد. در این پلتفرم سرمایه‌گذاران در بیش از ۱۵۵ کشور جهان می‌توانند در بیش از ۵۰ دارایی سنتی بدون کارمزد سرمایه گذاری کنند. طبق گزارش‌ها این دارایی‌ها شامل سهام فیسبوک، اپل، آمازون، گوگل، نتفلیکس و کالاهایی از قبیل طلای SPDR و صندوق‌های قابل معامله در بورس Vanguard Growth می‌باشند.

براساس خبر منتشر شده، ویژگی‌های سرمایه‌گذاری در سهام و صندوق‌های قابل معامله در بورس براساس قراردادهای متمرکز کریپتو (C3s) است که به سرمایه‌گذاران امکان سرمایه‌گذاری در هر نوع دارایی با استفاده از بیت‌کوین و قراردادهای هوشمند را می‌دهد.

نشریه فناوری Hard Fork توضیح می‌دهد که Abra با اضافه کردن ویژگی‌ جدید خود به وسیله پرداخت هزینه زمانی که رمز ارز مبادله می‌شود، موجب کسب درآمد می‌شود؛ این هزینه که بر طبق تفاوت کمترین و بالاترین قیمت دارایی در زمان معامله است، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این نشریه ویژگی جدید Abra را با برنامه‌های معاملاتی BUX و Plus500 مقایسه می‌کند. همچنین اضافه می‌کند که سرمایه‌گذاران با استفاده از برنامه های مشابه میزان قابل توجهی از سرمایه‌های خود را از دست داده‌اند.

انتظار می‌رود که کاربران Abra بتوانند در ازای پرداخت بیت‌کوین بخشی از سهام با قیمت بالا و صندوق‌های قابل معامله در بورس را خریداری کنند.

Hard Fork گزارش می‌دهد که سرمایه‌گذاران می‌توانند به سرعت از طریق این پلتفرم سرمایه‌های خود را تبدیل به دلار کنند، اگرچه در خود برنامه سرمایه‌ها به دلار نشان داده می‌شود. چنانچه قیمت بیت‌کوین تغییر کند، Abra میزانی بیت‌کوین را برای متعادل سازی قیمت نگه خواهد داشت.

هنگامی که یک کاربر اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کند، تغییرات قیمت سهام به مقدار بیت‌کوین اضافه شده، دیکته خواهد شد و در نهایت این مقدار از موجودی کاربر کم می‌شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.