کوین بیس کاستدی (Coinbase Custody) اولین معامله OTC از ذخیره سازی سرد را اجرا می‌کند

طبق یک پست وبلاگ که در ۱۳ مارس منتشر شد، کوین بیس کاستدی، اولین معامله‌ی فرابورس (OTC) خود از ذخیره سازی سرد را انجام داد. این پست نشان می دهد که کوین بیس کاستدی در حال حاضر به طور مستقیم با میز OTC کوین بیس ادغام شده است و این امر امکان استفاده از میز OTC برای تعیین قیمت و تایید معاملات قبل از نقل و انتقال وجوه را برای مشتریان فراهم می‌کند.

0 82

به نظر می‌رسد که این محصول قابلیت نقد شوندگی آسان و فوری در صندوق‌های آفلاین کاربران را فراهم می‌کند و این یعنی اکنون مشتریان زمان کمتری برای دسترسی به صندوق‌هاشان صرف خواهند کرد و دیگری برای دسترسی به آنها انتظار نخواهند کشید.

در ماه فوریه یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کوین بیس، برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) در مورد چهار تصور غلط رایج در مورد راه حل‌های رمزگشایی توضیحاتی کلی ارائه داد. آرمسترانگ اظهار داشت که ذخیره سازی گرم همواره برای ارائه انعطاف پذیری و سرعت لازم برای اجرای معاملات لازم است‌.

آرمسترانگ اشاره کرد که مشارکت در شبکه اثبات سهام (PoS) و کسب درآمد از کوین‌هایی که با سهام ‌پشتیبانی می‌شوند، لزوما به این معنی نیست که این کوین‌ها باید در یک کیف پول داغ ذخیره شوند. او به ارتباط بین صاحبان تک کلید و اینکه آیا ذخیره سازی داغ است یا سرد اشاره کرد و مدول‌های امنیتی سخت افزاری را ذکر‌ کرد و گفت که آنها می‌توانند به امنیت ذخیره سازی سرد نزدیک شوند.

کوین بیس در ماه نوامبر گذشته عرضه OTC را آغاز کرد. در آن آن زمان، کریستین سندلر (Christine Sandler)، مدیر فروش کوینی بیس، به افزایش تقاضای بازیکنان نهادی برای معاملات رمزگذاری OTC اشاره کرد. سندلر گفت که قابلیت دسترسی به صرافی و کسب و کار OTC “سود عظیمی” برای مشتریانش داشت.

سندلر در ادامه اظهار داشت که سرویس OTC احتمالا در آینده با کوین بیس کاستدی ترکیب خواهد شد.

دیروز فینمگ (Finmag) گزارش داد که کوین بیس سرویسی برای پیوند حساب‌های کاربران پلتفرم اصلی خود به برنامه کیف پول کوین بیس (Coinbase Wallet) معرفی کرد که امکان انتقال سریعتر از حساب اصلی به کیف پول را فراهم می‌کند. در آینده، این شرکت قصد دارد به مشتریان اجازه دهد کریپتو را از کیف پول به حساب اصلی خود ارسال کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.