کوین بیس معامله‌ OTC را برای سرمایه گذاران سازمانی راه اندازی می‌کند

طبق گزارش شبکه‌ی اخبار مالی چدار (Cheddar) که پخش زنده دارد، کوین بیس، صرافی بزرگ کریپتو و ارائه دهنده‌ی کیف پول، معامله‌ OTC را برای مشتریان نهادی راه اندازی کرده است.

0 87

معامله‌ فرابورس (OTC) کریپتو، که خودش مخالف معامله از طریق یک صرافی کریپتو است، به سرمایه گذاران نهادی اجازه می‌دهد که به صورت مستقیم با یکدیگر معامله کنند.

کریستین سندلر (Christine Sandler)،‌ مدیر فروش کوین بیس، اظهار داشت که همراه با افزایش تقاضا برای معامله‌ی کریپتو از طرف بازیکنان نهادی که اهرم بندی بورس و کسب و کارهای OTC را به عنوان یک “منفعت عظیم” برای مشتریانشان در نظر می‌گیرند، اقداماتی در حال صورت گرفتن است. ساندلر خاطرنشان کرد:

ما کسب و کار OTC خود را به عنوان مکملی برای کسب و کار بورسمان راه اندازی کردیم، زیرا متوجه شدیم که بسیاری از موسسات از OTC را به عنوان یک معامله‌ کریپتو میان‌بر استفاده می‌کنند.

سندلر همچنین اظهار داشت که سرویس OTC احتمالا با کوین بیس کاستدی (Coinbase Custody) که یک ابزار امانتداری کریپتو برای سرمایه گذاران نهادی است و در تاریخ ۲ جولای ۲۰۱۸ راه اندازی شده، ترکیب خواهد شد.

طبق گفته‌ی چدار، کوین بیس جدیدا به مشتریانش اجازه می‌دهد که هرگونه دارایی را که در پلتفرم سرمایه گذاری سازمانی کوین بیس پرایم (Coinbase Prime) در دسترس است، معامله کنند. همچنین گزینه‌های ثبت سفارش بیشتری که عبارتند از رابط وب، اسکایپ، بلومبرگ IB، ایمیل و یا تلفن را راه اندازی کرده است.

در تاریخ 6 ژوئن، کوین بیس به منظور ارائه یک سری خدمات مرتبط با کریپتو مانند معاملات OTC، حاشیه و اوراق بهادار کریپتو و محصولات داده‌های بازار جدید، فرایند تبدیل شدن به یک فروشنده را که تحت نظارت کامل توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده می‌باشد، شروع کرده است. به همین منظور، کوین بیس علاوه بر شرکت حقوقی ونوویت مارکت‌پلیس ( Venovate Marketplace Inc) و شرکت با مسئولیت محدود دیجیتال ولث (Digital Wealth LLC)، دلال اوراق بهادار کی‌استون کپیتال کراپ (Keystone Capital Corp) را خریداری کرد.

طبق گفته‌ بیزینس اینسایدر (Business Insider)، کوین بیس ابتدا اعلام کرد که قصد دارد تا معاملات بلاک را در ماه می امسال معرفی کنند.

سیرکل (Circle)، یک شرکت خدمات مالی کریپتو محور که سرمایه‌ آن توسط بانک سرمایه گذاری بزرگ ایالات متحده آمریکا، گلدمن ساکس (Goldman Sachs) تأمین می‌شود، دارای یک سرویس مشابه OTC است که سیرکل ترید (Circle Trade) نام دارد. طبق گفته‌ چدار، این محصول در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ از طریق بورس پولونیکس (Poloniex) معرفی شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.