کوین بیس دفتر شیکاگو را تعطیل کرده و کار بر روی موتور تطبیق معاملات خود را کاهش داد

طبق گزارش نشریه Fortune،صرافی رمز ارز امریکایی کوین بیس (Coinbase) دفتر شیکاگوی خود را تعطیل کرد. بر این اساس، این صرافی قدرت موتور تطبیق معاملات پر بسامد خود را با دفتر کوین بیس در سانفرانسیسکو ادغام خواهد کرد.

0 82

طبق گزارش نشریه Fortune در تاریخ 23 آوریل، صرافی رمز ارز امریکایی کوین بیس (Coinbase) دفتر شیکاگوی خود را تعطیل کرده و هزینه‎های موتور توسعه خود را کاهش داد.

طبق گزارش‎ها، این صرافی قدرت موتور تطبیق معاملات پر بسامد خود را با دفتر کوین بیس در سانفرانسیسکو ادغام خواهد کرد. کوین بیس همچنین حدود 30 کارمند خود را برکنار و برخی را به دفتر دیگر خود منتقل کرد؛ سایر کارمندان این صرافی نیز به صورت دورکاری به شغل خود ادامه خواهند داد.

طبق گزارش وبسایت اخبار محلی Chicago Inno، در ماه می سال گذشته هنگامی که این شرکت خبر افتتاح دفتر شیکای خود را اعلام می‌کرد، قرار بود طی سه سال، 100 کارمند استخدام کند که بیشتر آنان نیز مهندس بودند.

این دفتر توسط Paul Bauerschmidt و Derek Groothius رهبری می‌شد که طبق اطلاعات درج شده در پروفایل لینکد این آن‎ها، Paul Bauerschmidt مدیر سابق صرافی اریس (Eris) و مدیر اجرایی شرکت‎ CME Group و Derek Groothius پیش‌تر مهندس نرم افزار شرکت DRW بوده است. ظاهراً هر دو آن‎ها در حال ترک کوین بیس هستند.

سخنگوی این شرکت در مصاحبه با Fortune گفت، با وجود این که تعطیلی این دفتر نوعی پس‎رفت است، این شرکت به استخدام کارمندان جدید در دیگر دفاتر خود، ادامه می‌دهد. وی همچنین اشاره کرد که معاملات پربسامد دیگر اولویت این شرکت نبوده و در حال حاضر تمرکز کوین بیس بر محصولات جدید است.

نشریه The Block گزارش داد که تصمیم تعطیلی این دفتر در سطح مدیریتی اتخاذ شده و معلوم نیست که آیا کارمندان در انتظار تعطیلی موقعیت شغلی خود بوده‏اند یا خیر. این نشریه حقوق کارمندان دفتر شیکاگو را بدون در نظر گرفتن پاداش‎های حقوقی، اجاره دفتر و هزینه‎های تکنولوژی، چیزی در حدود 6 میلیون دلار برآورد کرده است.

طبق گزارش کوین تلگراف در هفته پیش، کوین بیس در سال گذشته به میزان 520 میلیون دلار (60 درصد کمتر از میزان انتظار تحلیل‎گران) درآمد داشته است.

از سوی دیگر، صرافی بایننس (از بزرگ‎ترین رقبای کوین بیس) در سه ماهه اول سال 2019 78 میلیون دلار (66 درصد بیشتر از سه ماهه قبلی) سود داشته است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.