کوین بیس در حال بررسی امکان افزودن XRP، کاردانو، EOS و رمز ارزهای دیگر

صرافی‌‌ بزرگ کریپتو واقع در ایالات متحده، کوین بیس در حال بررسی امکان ارائه‌‌ی پشتیبانی معاملاتی برای بیش از 30 رمز ارز است. بر اساس یک گزارش مطبوعاتی که جمعه، 7 دسامبر منتشر شد، رمز ارزهای جدیدی که مورد بررسی هستند عبارتند از: ریپل (XRP)، EOS و کاردانو (ADA).

0 75

این شرکت لیستی را از 31 رمز ارز، شامل سه رمز ارز فوق‌‌الذکر و همچنین NEO، تزوس (XTZ) و غیره، منتشر کرده است. کوین بیس اعلام می‌‌کند که “با بانک‌‌های محلی و رگولاتورهای همکاری خواهد کرد تا آن‌ها را در هر حوزه‌‌ای که ممکن است اضافه کند.”

فهرست رمز ارزهایی که کوین بیس در نظر دارد اضافه کند. منبع: blog.coinbase.com

کوین بیس اضافه کرد که وجود یک رمز ارز در این لیست، تضمین نمی‌‌کند که این رمز ارز در نهایت به فهرستش اضافه شود، زیرا هر کوین می‌‌تواند با محدودیت‌‌های خاصی روبرو شود و ممکن است بعد از اتمام ارزیابی وارد فهرست کوین بیس نشود:

افزودن دارایی‌‌های جدید نیازمند بررسی‌‌های اساسی از نظر فنی و سازگاری است و ما نمی‌‌توانیم تضمین کنیم که تمام دارایی‌‌هایی که ارزیابی می‌‌کنیم، در نهایت در لیست رمز ارزهای قابل معامله قرار خواهند گرفت. علاوه بر این، ممکن است روند ثبت نام ما منجر به این شود که بعضی از این دارایی‌‌ها فقط برای خرید و فروش توسط مشتریان در لیست قرار بگیرند، بدون اینکه امکان ارسال یا دریافت آن‌ها با استفاده از کیف پول محلی وجود داشته باشد.

در ماه سپتامبر، کوین بیس اعلامیه‌‌ای در مورد یک روند فهرست کردن جدید منتشر کرد که به آن اجازه می‌‌دهد تا دارایی‌‌های دیجیتالی را سریعتر از قبل اضافه کند. هرچند این صرافی‌‌ کریپتو به این موضع اشاره کرد که روش جدید فقط برای دارایی‌‌های دیجیتالی که با مقررات محلی آن‌ها مطابقت دارد، استفاده می‌‌شود. بنابراین، ممکن است دارایی‌‌های مشخص شده توسط کوین بیس ممکن است فقط در اختیار مشتریانی در حوزه‌‌های خاص قرار بگیرد.

در ماه نوامبر، این صرافی‌‌ مستقر در ایالت متحده، اتریوم کلاسیک (ETC) و سپس زی کش (ZEC) به را پلتفرم خود اضافه کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.