کوین بیس حساب‎های کاربری روی پلتفرم اصلی خود را به اپلیکیشن کیف پول خود متصل ساخت

کوین بیس طبق اعلامیه‎ای رسمی سرویس جدیدی را برای اتصال حساب‎های کاربری روی پلتفرم اصلی خود، به اپلیکیشن کیف پول کوین بیس، معرفی کرد. ازین پس کاربران با استفاده از کیف پول کوین بیس، رمز ارز در اختیار خود را با کلیدهای خصوصی منحصر به فرد خود محافظت خواهند کرد.

0 71

طبق اعلامیه‎ی رسمی کوین بیس (صرافی رمز ارز و سرویس دهنده‎ی کیف پول) در 12 مارس، این شرکت سرویس جدیدی را برای اتصال حساب‎های کاربری روی پلتفرم اصلی خود، به اپلیکیشن کیف پول کوین بیس، معرفی کرد.

طبق گفته‎ی این شرکت، کیف پول کوین بیس اندکی از اپلیکیشن اصلی قابل دسترسی در Coinbase.com متفاوت است. در اپلیکیشن اصلی رمز ارزها و کلیدهای خصوصی مشتری توسط کوین بیس ذخیره می‎شود. درحالی که کاربران با استفاده از کیف پول کوین بیس، رمز ارز در اختیار خود را با کلیدهای خصوصی منحصر به فرد خود محافظت خواهند کرد.

این صرافی توضیح داد که اکنون این کیف پول روی پلتفرم اصلی کوین بیس، به حساب‎های کاربری قابل اتصال است تا نقل و انتقالات کوچکی را از حساب اصلی به کیف پول انجام دهد. طبق اعلامیه‎ی اخیر، طی روزهای آینده کیف پول کوین بیس آپدیت خواهد شد و پس از آن کاربران یک اعلان درون برنامه‎ای برای فعال‎سازی این ویژگی جدید دریافت خواهند کرد.

این شرکت همچنین وعده داده است که در آینده کاربران قادر خواهند بود تا موجودی رمز ارز خود را از کیف پول، به حساب اصلی انتقال دهند.

Coinbase Wallet در ماه فوریه پشتیبانی از بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) را آغاز کرد.

کوین بیس به تازگی و به دنبال خرید 13.5 میلیون دلاری استارت آپ هوشمند بلاکچینی نوترینو که ادعا شده در گذشته به تیم هکینگ وابسته بوده و سیستم‏های نظارتی را به دولت‎ها و سازمان‎های اجرایی قانونی می‎فروخت، به شدت مورد انتقاد واقع شده بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.