کوین بیس‌‌ معامله‌‌ کریپتو با کریپتو را برای مشتریان خرد اضافه می‌‌کند

کوین بیس روز دوشنبه اذعان داشت که کاربران این استارتاپ می‌‌توانند معامله‌‌ مستقیم رمز ارزها با یکدیگر را آغاز کنند.

0 73

مدیر محصول، آنا ماری کلیفتون (Anna Marie Clifton) گفت: این شرکت پشتیبانی از معامله‌‌ کریپتو با کریپتو را برای مشتریان خرد خود اضافه می‌‌کند، قابلیتی که از خیلی وقت پیش در دسترس سرویس‌‌های حرفه‌‌ای معاملات رمز ارز بوده است. کاربران Coinbase.com و اپلیکیشن‌‌های اندروید و iOS نیز می‌‌توانند در روزهای آینده از طریق این ویژگی جدید کوین بیس که Coinbase Convert نامیده می‌‌شود، به معامله‌‌ی جفت‌‌های بیت کوین بپردازند.

او به کوین دسک گفت با وجود اینکه جفت‌‌های معاملاتی ” نمونه‌‌ی بسیار رایجی در فضای معاملاتی کریپتو” هستند، اما در حال حاضر خدمات خوبی به مخاطبان خرده فروشی گسترده‌‌تر ارائه نمی‌‌دهند.

او گفت: “این قابلیت امکان تبدیل مستقیم رمز ارزها به یکدیگر را برای مشتریان فراهم می‌‌کند، که قابلیتی بسیار پیشرفته است.”

کلیفتون گفت که جفت‌‌های معاملاتی بر اساس بازخورد کاربر ساخته شده‌‌اند.

بر خلاف سرویس‌‌های معاملاتی حرفه‌‌ای که از این جفت‌‌ها برای سوء استفاده از نوسانات قیمت استفاده می‌‌کنند، کاربران خرده فروشی احتمالا از این جفت‌‌ها برای اهداف کاربردی‌‌تری استفاده می‌‌کنند.

به عنوان مثال، او گفت، برخی از مشتریان بیت کوین را خریداری کرده‌‌اند، اما اکنون می‌‌خواهند با اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز (dappها) تعامل داشته باشند و بنابراین باید دارایی‌‌های خود را تبدیل کنند.

او گفت: “من فکر می‌‌کنم یکی از چیزهای شگفت آور مشاهده‌‌ی ناامیدی بسیاری از مشتریان بود، زیرا می‌‌خواستند بلافاصله از محصول استفاده کنند [اما] این کار مستلزم پرداخت دو کارمزد معاملاتی بود.”

در ابتدا، Coinbase Convert از جفت‌‌های معاملاتی بیت کوین پشتیبانی خواهد کرد و امکان تبدیل بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، لایت‌‌کوین و 0x برای مشتریان فراهم خواهد شد. ممکن است جفت‌‌های بیشتر بر مبنای بازخورد مشتری در آینده اضافه شود.

این صرافی در هفته‌‌ گذشته این قابلیت را عرضه کرد و گروه‌‌های کوچکی در هفته گذشته جفت‌‌های جدید را مشاهده کردند. این ویژگی “به تدریج” برای هرکدام از کشورهای مختلفی که کوین بیس‌‌ در آن‌ها خدمات پرداخت بومی ارائه می‌‌دهد عرضه خواهد شد.

کلیفتون گفت: “ما همچنان به تولید و توسعه‌‌ی این قابلیت ادامه خواهیم داد. … تعداد زیادی از مشتریان به این قابلیت دسترسی خواهند داشت.”

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.