کوین بیس‌‌ از خدمات سرویس وب آمازون برای پیشرفت راه‌‌حل‌‌های سهامداری استفاده می‌‌کند

صرافی بزرگ و ارائه‌‌کننده خدمات کیف رمز ارز آمریکایی کوین بیس‌‌، از خدمات سرویس وب آمازون برای پیشرفت راه‌‌حل‌‌های مدیریت و سهامداری برای خدمات Custody رمز ارز استفاده می‌‌کند. این خبر توسط The Block در چهارم مارس منتشر شده است

0 90

این گزارش با بررسی‌‌های بیشتر ادعا می‌‌کند که یانگ‌‌بلاد (Youngblood)، راه‌‌حل قدیمی در AWS، برای محصولات کنترلی و سهامی جدید به کار گرفته شده و به مشتریان Coinbase Custody، قابلیت تعامل بی‌‌نقص با شبکه‌‌های رمز ارز و همچنین حفظ امنیت کامل دارایی‌‌های خود در Custody را ارائه می‌‌کند.

در هنگام انتشار این مطلب، پروفایل لینکدین Youngblood هیچ بروزرسانی نداشته ‌‌است.

Youngblood بار دیگر همه چیز را از لینکدین خود حذف کرده‌‌ است. گفته می‌‌شود او موسس و مسئول فنی شرکت کریپتوی Blockscale بوده و همچنین در گردهمایی‌‌های Tezos وTezos Stack Exchange که تالار گفتمان پرسش و پاسخ درباره پروژه بلاکچین Tezos می‌‌باشد، شرکت داشته ‌‌است.

در این تالار گفتمان، کاربری با عنوان Luke Youngblood به سوالات مرتبط با سیستم Bake Tezos پاسخ داده ‌‌است. این سیستم به دارندگان توکن اجازه می‌‌دهد تا سرمایه‌‌های سهامی خود را به یک Baker محول کنند تا بتوانند پاداش بلاکی دریافت کنند.

همانگونه که قبلا گزارش شده، راه‌‌حل‌‌های سهامداری بیشتر به مکانیسم‌‌هایی اطلاق می‌‌شوند که در آن سرمایه‌‌گذاران اثبات سهام (PoS) پتانسیل کسب شکلی از سود را برای دارایی‌‌های خود در اختیار دارند.

این مسئله با سپرده‌‌گذاری توکن‌‌های سرمایه‌‌گذاران به عنوان وثیقه (سهامداری) در یک کیف دیجیتال عمل می‌‌کند. این کیف به عنوان یک گره فعالیت کرده و در رقابت برای تایید بلاک‌‌های روی شبکه شرکت دارد. بر خلاف سیستم اثبات کار که از استخراج استفاده می‌‌کند، برخی می‌‌گویند که سیستم‌‌های اثبات سهام می‌‌تواند به شرکت‌‌کنندگان، منبع جایگزینی از سود در رکود بازار کریپتو بدهند.

در هنگام انتشار این مطلب، نه کوین بیس‌‌ و نه تزوس به درخواست کوین‌‌تلگراف مبنی بر نظر دادن، پاسخ نداده‌‌اند.

ماه گذشته مدیر و هم‌‌بنیانگذار کوین بیس‌‌، برایان آرمسترانگ توضیح داد که چهار غلط‌‌فهمی رایج درباره راه‌‌حل‌‌های وثیقه‌‌ای رمزنگاری چه چیزهایی هستند. او توضیحات خود را مخصوصا برای ارزهای رمزنگاری‌‌شده مبتنی بر اثبات سهام مثل تزوس و همچنین سیستم‌‌های ذخیره کیف سرد و گرم بیان کرد.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.