Qtum شریک سرویس وب آمازون در چین شد

بخش سرویس وب آمازون چین با پروژه بلاک چین‌‌ عمومی Qutm همکاری می‌‌کند. غول صنعت پردازش ابری با یک پروژه ارز رمزپایه که ارزش بازاری آن 325 میلیون دلار است، مشارکت خواهد کرد. این همکاری موجب ایجاد بیست و نهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ به منظور توسعه بلاک چین‌‌ به عنوان یک سرویس برای توسعه‌ دهندگان و شرکت‌‌ها خواهد شد.

0 66

براساس یک بیانیه مطبوعاتی که توسط تیم Qtum منتشر شده، این مشارکت به طور انحصاری به کوین‌‌دیسک (CoinDesk) منحصر خواهد شد. این همکاری به کاربران سرویس وب آمازون اجازه می‌‌دهد که با استفاد از تصویر دستگاه آمازون (AMI) امکان توسعه و ایجاد قرارداد هوشمند سریع، کارآمد و کم هزینه را داشته باشند.

سایمون وانگ (Simon Wang) مدیر توسعه کسب و کار سرویس وب آمازون در چین این همکاری را تایید کرد و به کوین‌‌دیسک در ایمیلی گفت: “Qtum اکنون شریک فناوری سرویس وب آمازون و یکی از اضای این شبکه است.

شرکت Qtum مستقر در سنگاپور که ژانویه گذشته یک میلیون دلار سود کسب کرد از سوی سرمایه‌‌گذارانی چون:  آنتونی دی‌‌لوریو ، مدیرعامل اوکی‌‌کوین استار یو، ژیولای لی و فنبوشی شریک بو شن با هدف ایجاد بلاک چین‌‌ عمومی یکسال پیش شروع بکار کرد.

مدیر بازاریابی کوین‌‌دسک گفته است که: بازار تصویر دستگاه آمازون در سرویس وب آمازون در ماه جولای فهرست شده است و از آن زمان، گروه پشت ارز رمزنگاری شده به سوی مشارکت گسترده فناورانه حرکت می‌‌کند. او اضافه می‌‌کند: دو شرکت از ماه آپریل در حال مذاکره بوده‌‌‌‌اند.

مطابق وب‌‌سایت شرکت، اعضای شبکه شریک آمازون امور مربوط به کسب و کارها، امور فنی، فروش و منابع بازاریابی را به منظور کمک به توسعه کسب و کارها و پشتیبانی از مشتریان دریافت می‌‌کنند.

مایک پالنسیا (Mike Palencia) مدیر ارشد اطلاعات Qtum به کوین‌‌دسک گفته است: در مورد Qtum استارتاپ و سرویس وب آمازون باهم فعالیت خواهند کرد تا بازخوردها را از مشتریانی که متقاضی استفاده و کسب راهنمایی از فناوری‌‌ها هستند نسبت به افرادی منابع زیادی برای توسعه نرم ‌افزار خود ندارد، متوجه شوند.

پالنسیا ادامه می‌‌دهد: “ما قصد داریم با همکاری آمازون با مشتریان مختلف ارتباط برقرار کنیم. ما به موارد استفاده توجه می‌‌کنیم و بهترین راه برای انجام این کار برقراری ارتباط با شرکت‌‌هایی است که از این موارد استفاده می‌‌کنند. برخی از مشتریان ایده مخصوص به خود و توسعه دهندگان خود را دارند و برخی نیز پشتیبانی بیشتری از ما می‌‌خواهند، یعنی مایل هستند که به طور مستقیم با ما صحبت کنند”.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.