کارمزدهای تراکنش بیت کوین به کمترین میزان از سال ۲۰۱۴ رسیده است

با توجه به گزارشی که شرکت تحقیقات کریپتو و بلاکچین Diar در ۱۱ فوریه منتشر کرده است، مشخص می‌‌شود که کارمزدهای تراکنش بیت کوین به کمترین میزان از سال ۲۰۱۴ رسیده است. در حالی که میزان تراکنش‌‌های بیت کوین هر سال روبه افزایش است، اما میانگین ارزش تراکنش‌‌های بیت کوین به میزان زیادی کاسته شده است.

0 79

گزارش شده است که کارمزد میانی بیت کوین به کمترین میزان از سال ۲۰۱۴ رسیده است.

“کارمزدهای میانی در حال حاضر به میزانی است که از سال ۲۰۱۵ علیرغم افزایش تعداد تراکنش‌‌ها مشاهده نشده است. این کارمزدها در سال ۲۰۱۸ در بالاترین میزان خود قرار داشتند. “

کارمزدهای تراکنش بیت کوین

در ماه گذشته Diar گزارش داد که حجم دادوستدهای ضبط شده صرافی‌های رمز ارز به طور میانگین در ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال ۲۰۱۷ حدود ۲۱ درصد افزایش داشته است. در همین دوره صرافی‌های Kraken و Bitfinex به ترتیب ۱۹۲ و ۵۰ درصد افزایش داشته‌اند.

با این حال Diar در هفته گذشته گزارش داد که ابتدای سال حجم دادوستد در صرافی‌های رمز ارز به کمترین میزان از ابتدای ژانویه ۲۰۱۷ رسیده است. این میزان به نظر می‌رسد که بدترین شرایط برای صرافی باشد. حتی صرافی باینانس نیز به عنوان بازار بیت کوین به دلار بیش از ۴۰ درصد از حجم دادوستدهای خود را نسبت به دسامبر ۲۰۱۸ از دست داده است. Diar همچنین در ماه ژانویه گزارش داد که حجم تراکنش‌های اتریوم به بالاترین میزان خود از دسامبر ۲۰۱۸ به مبلغ ۱۱۵ میلیون دلار رسیده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.