کارت نقدی بیت کوین در ماه آپریل فعالیت‌های خود را متوقف می‌کند

کارت نقدی بیت‌کوین شیفت (Shift Bitcoin) که به کاربران صرافی آمریکایی کوین بیس امکان خرج کردن بیت کوین را با استفاده از یک کارت نقدی ویزا می‌داد، قرار است که در ماه آپریل فعالیت‌های خود را متوقف کند. این خبر در ۱۸ فوریه در سایت Reddit از سوی اعضای تیم شیفت (Shift) اعلام شد.

0 92

شیفت در ماه نوامبر ۲۰۱۵ راه‌اندازی شد، یکی از پروژه‌هایی که با سعی و تلاش توانست میزان استفاده از کارت‌های نقدی رمز ارزها را با ارائه در چند کشور افزایش دهد. براساس اسکرین‌شاتی که در Reddit آپلود شده است، برنامه کارت نقدی بیت کوین در ۱۱ آپریل ۲۰۱۹ برای همیشه غیرفعال خواهد شد.

علت توقف این برنامه هنوز اعلام نشده، اما کارت‌ها تا تاریخ مذکور قابلیت استفاده خواهند داشت.

در گزارشی که کوین‌تلگراف داده است، شیفت از ابتدا با تردید این پروژه را راه‌اندازی کرده است و در آن زمان نیز مفسران از دشواری‌های موفقیت این پروژه صحبت کرده بودند. برای مثال به منظور دریافت یکی از این کارت‌ها کابران باید ۲۰ دلار پرداخت می‌کردند که مبلغ زیادی در نظر گرفته می‌شود. در رسانه‌های اجتماعی نیز بسیاری از کاربران به طور مشابه از عدم تقاضای احتمالی صحبت کرده بودند.

با این حال کوین بیس همچنان در حال گسترش کسب‌وکار خود در این فضا است، هفته گذشته ویژگی جدیدی را برای کاربران معرفی کرد که از طریق آن می‌توان کلیدهای خصوصی را در فضای ابری ذخیره‌سازی کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.