شرکت آمون دبیت کارت رمز ارز ایجاد کرد

آمون (Amon) یک پلتفرم مالی ارز رمزنگاری شده است که می‌کوشد با استفاده از کارت پرداخت منحصر به فرد خود مشکلات مربوط به مقبولیت ارزهای دیجیتال در پرداخت‌های روزمره را حل کند، صاحبان کارت آمون می‌توانند به سه روش خریدهای خود را انجام دهند، در روش اول کاربر می‌تواند به سادگی فقط یک ارز را برای پرداخت‌های خود تعیین کند، در روش دوم کاربر می‌تواند چند ارز را برای پرداخت انتخاب کند و در روش سوم که خلاقانه‌ترین روش این کارت است، هوش مصنوعی این پلتفرم تعیین می‌کند که بهتر است کدام ارز را خرج کنید و کدام ارز را نگه دارید، که این روش با توجه به نوسان و فراریت بازار ارزهای رمزنگاری‌ شده، می‌تواند کاربران را در خرج درست ارزهایشان یاری کند.

0 370

گسترش امکان پرداخت هزینه محصولات و خدمات با استفاده از کارت‌های بدهی ارز رمزنگاری‌ شده یکی از نمودهای فیزیکی فراگیر شدن رمزنگاری است. با این وجود، آن‌ها هنوز هم نسبتا کمیاب هستند و گاهی نیز با پیچیدگی همراه‌اند. با توجه به اینکه به دلیل فراریت بازار تعداد زیادی ارز دیجیتال به وجود آمده است، ممکن است افراد در هنگام خرید ندانند که بهترین راه برای استفاده از محتویات کیف‌پول رمزنگاری‌شده آن‌ها چیست.

آمون (Amon) یک پلتفرم مالی ارز رمز است که می‌کوشد با استفاده از کارت پرداخت منحصر به فرد خود این مشکل را رفع کند. این کارت پرداخت با بهره‌گیری از هوش مصنوعی (AI) باعث می‌شود کاربران در هر خرید به لحاظ ارزشی به بهترین نحو از ارزهای دیجیتال خود استفاده کنند. کاغذ معرفی کسب‌و‌کار آمون، آن را تنها پلتفرمی‌ معرفی کرده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند برای خرید در زمان مشخص، از ارزشمندترین ارزهای رمزنگاری‌ شده خود در آن زمان استفاده کنند. پلتفرم Amon همچنین دارای توکن های منحصر به فردی است که AMN نام دارند.

آمون کارت بدهی ارز رمزنگاری‌شده
آمون کارت بدهی ارز دیجیتال

سه روش خرید آمون

صاحبان کارت آمون می‌توانند به سه روش خرید کنند. ساده‌ترین راه این است که کیف‌پول را تنظیم کنیم تا فقط با یک ارز کار کند. برای نمونه اگر کسی به یک ارز مانند بیت‌کوین علاقه داشته باشد و تنها از آن استفاده کند، می‌تواند این روش را برگزیند. روش دوم به این صورت است که پس از کشیدن کارت Amon ارزهای مورد نظر را برای استفاده انتخاب نماییم و روش سوم با کمک سیستم هوش مصنوعی آمون (AAIS) انجام می‌شود و به این صورت است که در هر تراکنش، بهترین ارز در زمان انجام تراکنش انتخاب می‌شود.

کاغذ معرفی کسب‌و‌کار آمون برای تشریح ساز و کار این پلتفرم از مثال خرید قهوه با کارت آمون استفاده کرده است. الگوریتم AAIS کیف پول ارز رمزنگاری‌شده‌ی کاربر را بررسی می‌کند و تصمیم می‌گیرد که در حال حاضر بهترین ارز رمزنگاری‌شده برای استفاده کدام است. این الگوریتم در انتخاب بهترین ارز مواردی همچون دیتای گذشته و پروفایل ریسک کاربر را مدنظر قرار می‌دهد. الگوریتم به کاربر نشان می‌دهد که در حال حاضر کدام ارز بالاترین قیمت را دارد و سپس کاربر تصمیم می‌گیرد که با ارز پیشنهاد شده قهوه را خریداری کند یا برای این کار از ارز دیگری استفاده نماید.

شراکت و فروش توکن

در زمینه امنیت، شراکت آمون با شرکت پلتفرم ابری ایکسان (Ixonn) و ارزیابی گروه اکونوکام (Econocom Group) به مبادله‌کنندگان اطمینان می‌دهد.Amon همچین با شرکتی به نام دانیل (Daneel) قرارداد همکاری بسته است.

این شرکت با انجام webcrawl  (جمع آوری خودکار اطلاعات از سایت‌های مختلف) به مبادله‌کنندگان کمک می‌کند که برای سرمایه‌ گذاری تصمیم بگیرند. شرکت دیگری به نام کاگنیشن‌باکس (CognitionBox) نیز با آمون همکاری دارد؛ این شرکت در زمینه الگوریتم داد و ستد فعالیت دارد و در توسعه AAIS به آمون کمک می‌کند.

آمون مدعی است به واسطه خدمات مشتری طلایی خود که ۲۴ ساعت و هفت روز هفته کار می‌کند، نسبت به دیگران ممتاز هستند. متاسفانه صنعت ارز رمزنگاری‌شده به لحاظ این ویژگی دچار کمبود زیادی است. ICO خصوصی آمون در روز ۱ مارس ۲۰۱۸ آغاز شد و به مدت ۲۴ ساعت ادامه داشت (۱ AMN = $0.05)، اما معامله‌کنندگان برای شرکت در آن باید تا ۲۸ فوریه در لیست سفید ثبت‌نام می‌کردند.

عضویت در این لیست برای معامله‌کنندگان ۲۵ درصد پاداش توکن AMN و یک کارت طلایی آمون رایگان به همراه داشت. نخستین ICO عمومی‌ Amon در ۴ مارس برگزار گردید و طی آن، پاداش توکن به ۱۵ درصد تنزل داده شد.

Amon قصد دارد که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، کیف‌پول آمون را برای عموم منتشر کند و پس از آن در سه ماهه سوم یک مجوز پول الکترونیک و تمرکززدایی از کیف‌پول دریافت نماید. هدف‌گذاری آن‌ها برای رسیدن به سهم بازار برای دید منفی، واقع‌بینانه و مثبت به ترتیب ۳، ۵ و ۷ درصد است.

پیشینه و تجربیات تیم آمون تنوع زیادی دارد. چهار بنیانگذار Amon از کشورهای ایتالیا و استرالیا هستند و اعضای تیم هم ملیت‌های فرانسوی، اسپانیایی، اوکراینی و امریکایی دارند. دنیل ایزو (Daniele Izzo) مدیرعامل آمون پیش‌تر از موسسان یک پلتفرم دیگر در حوزه بازار حقوقی بوده و به همراه دو بنیان‌گذار ایتالیاییِ دیگر آمون، به نام‌های والریو سودریو (Valerio Sudrio) و کریستین ایزو (Cristian Izzo) پلتفرم AvvocatoFlash را بنیان نهاده بودند. پلتفرم حقوقی AvvocatoFlash در بازار ایتالیا ترقی کرده است و هر ساله با بیش از ۵۰۰۰ وکیل و ۲۰,۰۰۰ پرونده حقوقی سر و کار دارد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.