کاربران صرافی رمز ارز‌‌ BitMEX از معاملات اهرم حداکثری استفاده نمی‌‌کنند

معاملات اهرم از جذاب‌‌ترین گزینه‌‌ها برای سرمایه‌‌گذاران حاضر در بازارهای مختلف هستند. صرافی‌‌ رمز ارز‌‌ BitMEX نیز از اولین پلتفرم‌‌های رمز ارز‌‌ی است که این گزینه را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد. مقامات این صرافی اخیرا اعلام کرده‌‌اند که کاربران در هنگام استفاده از معاملات اهرم معمولا از حالت حداکثر استفاده نمی‌‌کنند و جانب احتیاط را همیشه حفظ می‌‌کنند.

0 109

پلتفرم مبادلات رمز ارز‌‌ BitMEX اعلام کرد که کاربران آن به صورت میانگین از گزینه معاملات اهرم (100x (Leverage  استفاده نمی‌‌کنند. BitMEX این خبر را در یکی از پست‌‌های رسمی خود در تاریخ 15 مه منتشر کرد.

بر اساس این پست، آرتور هیس، یکی از بنیان‌‌گذاران و مدیرعامل BitMEX تیم داده‌‌های این شرکت را مامور جمع‌‌آوری اطلاعات در مورد استفاده کاربران از مبادلات زوج معاملاتی بیت کوین/دلار آمریکا کرده است.

هیس اذعان داشت که داده‌‌های به دست آمده نشان می‌‌دهند که “کاربران از لحاظ عدم استفاده از معاملات اهرم حداکثری به شیوه‌‌ای مسئولیت‌‌پذیر عمل می‌‌کنند.” داده‌‌ها نشان می‌‌دهند که میانگین معاملات اهرم در مورد مبادلات بیت کوین در ماه مه 2018 برابر با 29x برای سپرده‌‌گذاری‌‌های بلندمدت و 26x برای سپرده‌‌گذاری‌‌های کوتاه‌‌مدت است.

در آوریل 2019، میانگین ماهیانه معاملات برابر با 22x برای سپرده‌‌گذاری‌‌های بلندمدت و 30x برای سپرده‌‌گذاری‌‌های کوتاه‌‌مدت بوده است. این پست همچنین اعلام می‌‌کند که – در 12 ماه گذشته – 80% از سپرده‌‌گذاری‌‌های بلندمدت دارای معاملات اهرم کمتر یا برابر با 54x بوده‌‌اند، در حالی که 80% از سپرده‌‌گذاری‌‌های کوتاه‌‌مدت از اهرم بیش از 47x استفاده نکرده‌‌اند.

همانطور که کوین‌‌تلگراف در اواسط ماه آوریل گزارش داد، شرکت آمریکایی زیرساخت‌‌های مبادلات حرفه‌‌ای Trading Technologies International با شرکت BitMEX وارد شراکت شد تا محصولات خود را برای معامله‌‌کنندگان ابزار مشتقه رمز ارز‌‌ی فراهم آورد.

در اواخر ماه قبل، منابع آگاه اذعان داشتند که شرکت مبادلات آنلاین E*Trade Financial Group در حال آماده‌‌سازی مبادلات رمز ارز‌‌ در پلتفرم خود می‌‌باشد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.