چگونه و از کجا EOS بخریم؟

EOS یک پروژه و نرم‌‌افزار رمز ارزی است که یک معماری بلاکچینی را ارائه می‌‌کند که برای مقیاس پذیری اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز به صورت عمودی و افقی طراحی شده است. فناوری حاصل، یک ساختار بلاکچینی است که پتانسیل انجام میلیون‌‌ها تراکنش در ثانیه، حذف کارمزدهای کاربری و امکان استفاده سریع و آسان از نرم‌‌افزارهای غیرمتمرکز را دارد.

0 228

 

how to buy eos

 

از کجا EOS بخریم؟

EOS برای بیت کوین‌‌ و اتریوم، در صرافی‌‌های زیادی قابل دست‌‌یابی است. در اینجا ما دو صرافی را پیشنهاد می‌‌کنیم:

EXCHANGE FEES SUPPORTED COUNTRIES PAYMENT METHOD
Binance .۰۵%-.۱% All BTC & ETH
Changelly .۵% All Fiat and Crypto
Bitfinex ۰%-.۱% All but US Fiat and Crypto

معامله در بایننس به رمز ارزها محدود می‌شود، بنابراین نمی‌‌توانیم به صورت مستقیم EOS را با دلار آمریکا یا یورو خریداری کنیم. ابتدا باید بیت کوین‌‌ و اتریوم را در یک صرافی فیات مانند Coinnase، CEX یا Coinmama خریداری کنیم.

Changelly از خریدهای فیات مستقیم پشتیبانی می‌‌کند ولی قیمت‌‌های آن بالاتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید بیت کوین‌‌ یا اتریوم، راهنمایی‌‌های ما را برای خرید بیت کوین‌‌ و اتریوم مطالعه کنید. اگر شما پیش از این این ارز‌‌ها را خریداری کرده‌‌ یا این فرایند را می‌‌شناسید، به خواندن این مطلب در مورد یادگیری چگونگی خرید EOS ادامه دهید!

خرید EOS در بایننس

بایننس یکی از معروف‌‌ترین صرافی‌‌های رمز ارز است که قیمت خیلی پایین در حدود ۰.۰۵ درصد دارد. این صرافی‌‌ها هرگز هک نشده‌‌ و تمامی رقابت‌‌ها و مشاجرات را برای کاربران مشارکت‌‌کننده، مدیریت کرده‌‌اند. برای آغاز خرید EOS در بایننس، شما نیاز دارید که یک حساب کاربری بسازید.

Login to binance

هنگامی که شما حساب کاربری بایننس خود را ساختید، موس را به قسمت سرمایه‌‌ها funds ببرید و روی گزینه Deposits کلیک کنید. این صفحه برای هر ارز رمزنگاری شده تکی، در آدرس سپرده بایننس به شما دسترسی می‌‌دهد.

Deposit to Binance

آدرس‌‌های سپرده همان‌‌چیزهایی هستند که ما برای فرستادن معاملات در ارزهای رمزنگاری شده، استفاده می‌‌کنیم. اگر شما با این مطلب ناآشنا هستید، به خواندن این متن ادامه دهید؛ ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک معامله را ارسال کنید!

اینجا یک نوار جستجو، نوع BTC یا ETH، بسته به ارز رمزنگاری شده‌‌ای که می‌‌خواهید به بایننس بفرستید، خواهید دید.

Binance Deposit

در پایین، آدرس‌‌های سپرده MY برای اتریوم و بیت کوین‌‌ در بایننس وجود دارند. آدرس سپرده خود را برای این ارز پیدا کنید. شما در ابتدا هزینه مربوط را پرداخت کرده و این آدرس را کپی کنید. ما در گام بعدی به این نیاز داریم.

Depositing into Binance

به منظور ارسال بیت کوین‌‌ یا اتریوم از کوین بیس، شما نیاز دارید به تب accounts بروید و روی send کلیک کنید. در این مثال، من بیت کوین‌‌ را به آدرس بایننس خودم منتقل کردم ولی این فرایند دقیقا مشابه فرایند اتریوم است.

پس از این، روی continue کلیک کرده و سپس confirm را انتخاب کنید. سپس منتظر بمانید تا به بایننس برسید!

ساخت یک سفارش خرید EOS در بایننس

پس از اینکه بیت کوین‌‌ یا اتریوم شما به بایننس رسید، به مبادله هر دو ارزی که ما فرستاده‌‌ایم، مراجعه کنید.

اگر ما بیت کوین‌‌ فرستاده‌‌ایم، می‌‌خواهیم به مبادله BTC/EOS بپردازیم. اگر اتریوم ارسال کرده‌‌ایم، پس باید مبادله ETH/EOS را در دستور کار قرار دهیم.

هنگامی که در صفحه درستی قرار دارید، چیزهایی مانند این را مشاهده خواهید کرد. لطفا به یاد داشته باشید که قیمت‌‌ها با آن چیزی که شما در تصویر می‌‌بینید، متفاوت خواهند بود.

Buy EOS on Binance

سفارش خود را در گزینه وسطی وارد کنید. شما در اینجا دو گزینه دارید: یک سفارش بازار یا محدود کردن سفارش خود.

در یک سفارش بازار، شما مقداری ارز رمزنگاری شده انتخاب می‌‌کنید که در واقع به همان اندازه قصد خرید دارید. این مطلب به صورت خودکار با نرخ مورد نظر، پردازش خواهد شد. برای دسترسی به سفارش بازار، تب بین Limit و Stop-Limit را فشار دهید.

در یک سفارش محدود، شما یک نرخ و یک قیمت را انتخاب می‌‌کنید. در زمانی که شما با قیمت انتخاب شده، فروش انجام داده‌‌اید، سفارش وارد عمل خواهد شد.

هنگامی که سفارش شما کامل شد، شما با موفقیت EOS را خریداری کرده‌‌اید. آن را ذخیره کنید تا ارزش آن در آینده بالاتر برود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.