توافق شرکت بیمه Legal & General با شرکت آمازون برای استفاده از بلاک چین‌‌

فناوری بلاک چین‌‌ در حال نفوذ به صنایع بیشتری است و پلتفرم‌‌های بیشتری را به خود اختصاص می‌‌دهد. شرکت بیمه Legal & General به صورت رسمی اعلام کرد که از بلاک چین‌‌ مدیریت‌‌شده آمازون برای مدیریت داده‌‌های مربوط به حقوق بازنشستگی استفاده خواهد کرد تا تراکنش‌‌های صورت گرفته با شرکت‌‌های دیگر به شیوه‌‌ای هرچه بهتر انجام شوند.

0 79

بر اساس گزارش رویترز در روز 11 ژوئن، ابرشرکت آمازون با شرکت بیمه انگلیسی Legal & General وارد شراکت شده است تا برای مدیریت توافقات حقوق بازنشستگی از بلاک چین‌‌ استفاده کند.

شرکت Legal & General از بلاک چین‌‌ آمازون برای مدیریت تراکنش‌‌های سالیانه خود استفاده خواهد کرد. این تراکنش‌‌ها زمانی اتفاق می‌‌افتند که شرکت‌‌های مختلف طرح‌‌های بازنشستگی خود را برای بیمه به Legal & General ارسال می‌‌کنند.

بر اساس یکی از مقالات Financial Times، شرکت‌‌ها تراکنش‌‌های سالیانه خود را به بیمه‌‌کنندگان ارسال می‌‌کنند تا به صورت شخصی مسئول پرداخت حق بازنشستگی کارمندان خود نباشند.

توماس اولونلویو (Thomas Olunloyo)، مدیرعامل Legal & General، در مورد کاربرد بلاک چین‌‌ برای چنین تراکنش‌‌هایی توضیح داد:

بلاک چین‌‌ این قابلیت را در اختیار ما قرار می‌‌دهد که داده‌‌ها و تراکنش‌‌ها را امضاء و ثبت کرده و در محیطی دائمی و ایمن تا بیش از 50 سال نگه‌‌داری کنیم که برابر با عمر بسیاری از قراردادها است.

همانطور که کوین‌‌تلگراف پیش از این گزارش داده است، شرکت آمازون سرویس بلاک چین‌‌‌‌های مدیریت شده خود را در ماه آوریل از طریق Amazon Web Services ارائه داد. این سرویس بلاک چینی به کاربران اجازه می‌‌دهد بلاک چین‌‌‌‌های مورد نظر خود را از طریق خودکارسازی جنبه‌‌هایی خاص از مدیریت بلاک چین‌‌ به سادگی هرچه تمام‌‌تر بر روی شبکه‌‌های اتریوم و هایپرلجر (Hyperledger) ایجاد کرده و نگه‌‌داری کنند.

بر اساس گفته‌‌های راهول پاتاک (Rahul Pathak)، مدیر کلی سرویس بلاک چین‌‌ مدیریت‌‌شده آمازون، این سرویس “کارهای مربوط به نگهداری از نودها، تنظیم شبکه، مدیریت گواهی و امنیت و همچنین مقیاس پذیری شبکه را انجام می‌‌دهد.”

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.