پیش‌‌بینی جوزف لوبین در مورد فروپاشی آمریکا ، سرنوشت فیسبوک و انقلاب رمز ارز‌‌ها!

جوزف لوبین از نام‌‌آشناترین شخصیت‌‌های حوزه کریپتو است که تاکنون پیش‌‌بینی‌‌های زیادی را در مورد آینده بازارهای مالی مطرح کرده است. وی در جدیدترین سخنرانی خود اذعان داشت که شبکه‌‌های غیرمتمرکز در آینده در گستره‌‌ای جهانی توسعه خواهند یافت و همین مسئله به تغییراتی بنیادی در ساختارهای اقتصادی و سیاسی منتهی خواهد شد که از میان آنها می‌‌توان به فروپاشی دمکراسی لیبرال اشاره کرد.

0 115

پیش‌‌بینی جوزف لوبین در مورد فروپاشی آمریکا :سخنرانی جوزف لوبین ، مدیرعامل ConsenSys که روز شنبه در بروکلین ارائه شد به جای سال 2019، بیشتر در مورد سال 2047 بود.وی در پایان نشست Ethereal 2019 در بروکلین آینده‌‌ای را پیش‌‌بینی کرد که در آن دارایی‌‌ها همگی به صورت توکن درآمده‌‌اند، وب کاملا غیرمتمرکز شده است و شبکه‌‌های به وجود آمده به اندازه دولت‌‌های ملی برای زندگی انسان‌‌ها مهم شده‌‌اند.

وی همچنین پیش‌‌بینی کرد که دونالد ترامپ باز هم در انتخابات 2020 برنده خواهد شد.

وی چهار سال آینده را به عنوان پسرفتی بزرگ در تمدن آمریکایی پیش‌‌بینی کرد که شاهد افزایش بخش‌‌بندی‌‌های افراطی و حتی جرایم افراطی خواهیم بود. وی پیش‌‌بینی کرد که تغییر این شرایط تنها در صورتی به وجود خواهند آمد که فیسبوک “در نهایت نقش خود را در افراط‌‌گرایی جهانی قبول کند” و خود را به دو بخش “رسانه فیسبوک” (خبرهای منتشر شده) و “دفتر باز” (رسانه اجتماعی غیرمتمرکز برای استفاده تمامی استارت‌‌آپ‌‌ها) تقسیم کند.

در پیش‌‌بینی جوزف لوبین ، علی‌‌رغم اینکه ConsenSys در سال 2018 تعداد زیادی از کارکنان خود را اخراج کرد و با چالش‌‌های بسیار زیادی روبرو شد، بیشتر پیشرفت‌ها از سال 2019 را می‌‌توان به این شرکت ربط داد.

در دیدگاه لوبین از سال 2047، وی آینده‌‌ای را پیش‌‌بینی کرد که “دمکراسی لیبرال در شرف مردن است.”

علی‌‌رغم شک و شبهه‌‌هایی که در مورد پتانسیل اتریوم برای تغییر نحوه اشتراک داده‌‌ها وجود دارد، وی عصر جدیدی را در روزنامه‌‌نگاری باثبات‌‌تر و ارزشمندتر پیش‌‌بینی کرد. لوبین اذعان داشت، “پلتفرم‌‌هایی مانند Civil باعث به وجود آمدن عصری جدید در صنعت روزنامه‌‌نگاری و مخصوصا روزنامه‌‌نگاری محلی شدند.”

Civil یکی از پروژه‌‌های تحت پشتیبانی ConsenSys است که قصد دارد فرآیندهای اعتباربخشی غیرمتمرکز و ریزپرداخت‌‌ها را وارد صنعت رسانه‌‌ای کند.

وی ادامه داد، “جدا کردن فرآیند انتشار اخبار از تاثیر دلارهای تبلیغاتی همان موفقیتی بود که باعث تغییر دمکراسی‌‌های غربی شد.”

لوبین عصری غیرمتمرکز را توصیف کرد که در آن “اخلاقیات مرتبط با حقیقت و اخلاقیات مرتبط با ماهیت حقایق” پیروز می‌‌شوند، برخلاف دوره ما که در آن “ارائه دادن دیدگاه‌‌های متوازن و تفکر انتقادی محکوم شده‌‌اند.”

لوبین عنوان کرد که تا سال 2047 – با توجه به پلتفرم باز و متمرکزی که ابرشرکت‌‌های وب قبلی به آن پیوسته‌‌اند – “همه ما به جامعه‌‌ای تبدیل خواهیم شد که می‌‌توانیم در تصمیم‌‌گیری دمکراتیک و مستقیم شرکت کنیم.”

وی همچنین خاطر نشان کرد:

“این رویا به حقیقت پیوسته و همگی ما در آن حضور خواهیم داشت. این روزها مردم در مورد تغییر دنیا صحبت نمی‌‌کنند، درست همانند اینکه در مورد نفس کشیدن یا راه رفتن صحبت نمی‌‌کنند. تنها آن را انجام می‌‌دهیم و به آن فکر نمی‌‌کنیم.”

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.