پیتر برانت: قیمت بیت کوین می‌تواند به یک روند پارابولیک جدید برسد

پیتر برانت (Peter Brandt) معامله‌گر با سابقه‎ای که پیش‌تر سقف بیت کوین را ۲۰ هزار دلار دانسته بود، معتقد است تعجب آور نخواهد بود اگر قیمت بیت کوین وارد یک فاز پارابولیک (Parabolic) جدید شود. برنت نقض روند پارابولیک اخیر و بازار خرسی ۱۳ ماهه را به درستی پیش‎بینی کرده بود و درباره آغاز روند پارابولیک جدید و سقف جدید قیمت بیت کوین حرف‌های جالبی دارد.

0 410

کسی که آن کتاب را نوشت

هرگاه مردی که کتاب تجارت کالا با الگوهای نمودار کلاسیک را نوشته، صحبت می‌کند، شما باید گوش کنید. اگر همان مردی که پایان پیشرفت پارابولیک اخیر بیت کوین را ۲۰ هزار دلار دانسته، افت ۸۰ درصدی قیمت و رسیدن به ۴۰۰۰ دلار را پیش‌بینی می‎کند، بسیار دقیق به او گوش دهید. خب، پس گوش‎هایتان را تیز کنید چون پیتر برانت حرف‌هایی برای گفتن دارد… یا به عبارت دیگر توئیتی برای نوشتن، چرا که … می‎دانید، دیگر هیچ کس چیزی نمی‎گوید.

قیمت بیت کوین: همه چیز در این نمودار است

برانت می‎گوید که نمودار فعلی یک تحلیل مقایسه‎ای تقریبی از کاهش مجدد رخ داده در سال ۲۰۱۵ است. این کف قیمت به دنبال سقوط حرکت پارابولیک قبلی بیت کوین اتفاق افتاده که در سال ۲۰۱۳ به اوج خود رسید.

قیمت بیت کوین

با توجه به این موضوع، برانت معتقد است که هم از افت سال ۲۰۱۸ (به ۳۱۳۰ دلار) و هم بازبینی این ارزش فعلی، می‌توان نتیجه گرفت که بیت کوین به خوبی می‌تواند به یک فاز پارابولیک جدید وارد شود که بسیار خوشایند خواهد بود.

در بخش نظرات این توئیت، کسی از او پرسید که آیا برانت تحلیل پارابولیک filbfilb، (تحلیل‎گر بازار Bitcoinist) را دیده است؟ با این حال وی پاسخ داد که ترجیح می‎دهد نظر خالص خود را داشته باشد.

پیتر برانت

این (روند) به مدت طولانی درحال بازگشت بوده است

بازگشت فاز پیش‎روی پارابولیک قیمت بیت کوین، حتی قبل از این که آخرین روند به پایان برسد، پیش‌بینی شده است. در واقع نگاهی دوباره به آن زمان، چشم‎انداز جالبی ارائه می‎دهد.

Bitcoinist با اشاره به یکی از منابع MarketWatch با نام مستعار Filbfilb، که در آن زمان تحت عنوان همکار تحلیل‎گرشان Parabolic Trav معرفی می‎شد، تحلیل‎های وی را بسیار دقیق دانست. جای تعجب نیست که ما او را شکار کردیم و حالا در آب نمک خوابانده‌ایم و تنها برای تحلیل‎های تکنیکال بیت کوین از او استفاده می‎کنیم.

در آن زمان پیتر برانت چه گفت؟

نقض روند پارابولیک می‎توانست باعث ۱۲ تا ۲۴ ماه سقوط، پیش از آغاز روند جدید باشد.

سپس ما ۱۳ ماه عمدتاً نزولی را پشت سر گذاشتیم و با توجه به حرف برانت، اکنون یک روند پارابولیک جدید می‎تواند شروع به جلب توجه کند. من که هیچوقت بر علیه آن شرط نمی‎بندم!

اگر بیت کوین واقعاً به یک “روند پارابولیک جدید” وارد شود، در این صورت نمودار نشان می‌دهد که رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار چندان دور از ذهن نیست.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.