پولونیکس کارمزد معامله USDC را برای کمک به افزایش حجم معاملات حذف می‌کند

پولونیکس یکی از صرافی‌های بزرگ آلتکوین است که در ماه فوریه تحت تملک شرکت Circle درآمد. پیشتر Circle تنها بر سکه‌های اصلی متمرکز بود تا جفت‌های فیات، اما از وقتی پولونیکس را خریداری کرده است، فرصت ورود به توکن‌های بیشتری را داشته است و در ماه دسامبر نیز برای رقابت با تتر (USDC) و جمینی دلار (GUSD) استیبل‌کوین خود را به اجرا درآورد. هدف استیبل‌کوین‌ها کمک به معامله‌گران برای تعیین کریپتوهای خود بدون ایجاد رویداد کریپتو به فیات و همچنین داشتن سکه‌هایی بود که تا حدی با دلار ایالات متحده برابری داشته باشند.

0 93

سکه‌ USD پیشتر در سایت‌ کوین بیس در لیست استفاده قرار داشت و به سرعت هم در ملک جدید خود یعنی پولونیکس آن را به راه انداختند. حالا افرادی که قصد نگه داشتن سکه‌ی USD در پولونیکس را دارند انگیزه‌ی بیشتری برای انجام این کار خواهند داشت، چون Circle تصمیم به تحریک به‌کارگیری توسط حذف کارمزد تبادل برای سکه‌های پلتفرم پولونیکس گرفت.

طبق گزارش CCN، کاربران پولونیکس هم‌اکنون دو نسخه از بیت کوین کش را به ازای سکه‌ی USD تبادل می‌کنند. جنبه طنز قضیه هم این است که تبادل USDC با USDT را هم فراهم کرده‌اند.

این در حال حاضر یعنی کاربران پولونیکس دو گزینه‌ی استیبل کوین دارند. مشخص نیست که آیا پولونیکس USDT را در لیست معامله قرار بدهد یا نه، اما این از زمانی که پولونیکس از یک صرافی آلتکوین به صرافی همه‌چیز تغییر پیدا کرد این وجود داشته است.

https://248qms3nhmvl15d4ne1i4pxl-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2018/11/118-polo.png

در زمان نوشتن این خبر، یک فرصت جزیی آربیتراژ بین USDC وجود داشت که در آن فردی می‌توانست یک USDC را به قیمت ۱ دلار ارزش USDT خریداری کند. گفته می‌شود که تتر هم از طریق صرافی بیت فاینکس با قیمت ۱ دلار خریداری می‌شود، پس تبادلات مختلف که با حجم انبوه انجام می‌شود فرصتی برای معامله‌کنندگان زیرک با جیب‌های بزرگ است.

طبق گفته Circle، بیش از ۱۳۰ میلیون دلار USDC هم‌اکنون در گردش است و با افزایش استفاده از این توکن، این عدد بالاتر هم خواهد رفت. حجم معاملاتی هم باید با سرمایه‌ی بازاری تطباق داشته باشد چون گردش روزانه‌ی آن تنها ۳.۴ میلیون دلار است.

جنگ استیبل‌کوین‌ها: پولونیکس کارمزد معامله USDC را برای کمک به افزایش حجم معاملات حذف می‌کند

پولونیکس یکی از صرافی‌های بزرگ آلتکوین است که در ماه فوریه تحت تملک شرکت Circle درآمد. پیشتر Circle تنها بر سکه‌های اصلی متمرکز بود تا جفت‌های فیات، اما از وقتی پولونیکس را خریداری کرده است قرصت ورود به توکن‌های بیشتری را داشته است و در ماه دسامبر نیز برای رقابت با تتر (USDC) و جمینی دلار (GUSD) استیبل‌کوین خود را به اجرا درآورد. هدف استیبل‌کوین‌ها کمک به معامله‌گران برای تعیین کریپتوهای خود بدون ایجاد رویداد کریپتو به فیات و همچنین داشتن سکه‌هایی بود که تا حدی با دلار ایالات متحده برابری داشته باشند.

سکه‌ی USD پیشتر در سایت‌ کوین بیس در لیست استفاده قرار داشت و به سرعت هم در ملک جدید خود یعنی پولونیکس آن را به راه انداختند. حالا افرادی که قصد نگه داشتن سکه‌ی USD در پولونیکس را دارند انگیزه‌ی بیشتری برای انجام این کار خواهند داشت، چون Circle تصمیم به تحریک به‌کارگیری توسط حذف کارمزد تبادل برای سکه‌های پلتفرم پولونیکس گرفت.

طبق گزارش CCN، کاربران پولونیکس هم‌اکنون دو نسخه از بیت‌کوین کش را به ازای سکه‌ی USD تبادل می‌کنند. جنبه طنز قضیه هم این است که تبادل USDC با USDT را هم فراهم کرده‌اند.

این در حال حاضر یعنی کاربران پولونیکس دو گزینه‌ی استیبل‌کوین دارند. مشخص نیست که آیا پولونیکس USDT را در لیست معامله قرار بدهد یا نه، اما این از زمانی که پولونیکس از یک صرافی آلتکوین به صرافی همه‌چیز تغییر پیدا کرد این وجود داشته است.

https://248qms3nhmvl15d4ne1i4pxl-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2018/11/118-polo.png

در زمان نوشتن این خبر، یک فرصت جزیی آربیتراژ بین USDC وجود داشت که در آن فردی می‌توانست یک USDC را به قیمت ۱ دلار ارزش USDT خریداری کند. گفته می‌شود که تتر هم از طریق صرافی بیت فینکس با قیمت ۱ دلار خریداری می‌شود، پس تبادلات مختلف که با حجم انبوه انجام می‌شود فرصتی برای معامله‌کنندگان زیرک با جیب‌های بزرگ است.

طبق گفته Circle، بیش از ۱۳۰ میلیون دلار USDC هم‌اکنون در گردش است و با افزایش استفاده از این توکن، این عدد بالاتر هم خواهد رفت. حجم معاملاتی هم باید با سرمایه‌ی بازاری تطباق داشته باشد چون گردش روزانه‌ی آن تنها ۳.۴ میلیون دلار است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.