پلتفرم جدید در MyEtherWallet، بدون الزامات KYC کریپتو را به فیات تبدیل می‌‌کند

کیف پول کریپتوکارنسی MEWبا همکاری شرکت مالی کریپتو بیتی (Bity)، پلتفرمی برای تبدیل کریپتوکارنسی به فیات بدون نیاز به الزامات شناخت مشتری (KYC) منتشر می‌کند. MEW این خبر را در یک پست وبلاگ که در تاریخ 20 فوریه منتشر شد، اعلام کرد.

0 97

طبق این اعلامیه، اکنون کاربران کیف پول MEW می‌‌توانند تا 5000 فرانک سوئیس (4995 دلار) بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را بدون نیاز به الزامات شناخت مشتری درون کیف پول با یورو و فرانک سوئیس مبادله کنند. کاربران می‌‌توانند این مبادله را از هر جایی از جهان انجام دهند.

روند KYC سازمان‌‌ها را قادر می‌‌سازد تا هویت مشتریان خود را قبل یا در حین برخورد با آن‌ها بررسی کنند. شرکت‌‌ها می‌‌توانند ارزیابی کنند که آیا مشتریانشان در فعالیت های غیر قانونی مانند پول شویی یا فساد دخیل هستند یا خیر.

مشتریان برای استفاده از گزینه “خروج به فیات”، مشتریان باید رمز ارزها و فیات مورد نظر را در داشبورد کیف پول انتخاب کنند. در ادامه از کاربران خواسته می‌‌شود که برخی از اطلاعات شخصی، از جمله شماره تلفن، اطلاعات بانکی، نام رسمی حساب بانکی خود و آدرس صورتحساب مورد نیاز برای اهداف انطباق را ارائه کنند.

از نظر دولت‌‌ها و رگولاتورها، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن رمز ارز همیشه به فعالیت‌های غیرقانونی و امکان پول شویی ربط دارد. ماه گذشته، اداره فضای سایبری چین (CAC) مقررات جدیدی را برای شرکت‌‌های بلاکچینی که در کشور فعال هستند معرفی کرد.

دستورالعمل‌‌های CAC از استارتاپ‌‌های بلاکچین می‌‌خواهد که به مقامات رسمی اجازه دهند تا به داده های ذخیره شده دسترسی داشته باشند و روش‌‌های رجیستری‌‌ای معرفی کنند که به کارت شناسایی یا شماره‌‌های تلفن همراه کاربران نیاز داشته باشد. علاوه بر این، آن‌ها موظف خواهند بود که محتوا را نظارت کنند و اطلاعات است که تحت قانون فعلی چین ممنوع است را سانسور کنند.

در آوریل 2018، شرکت فناوری‌‌های آمازون توانست برای یک بازار داده‌‌های استریمینگ که امکان ترکیب چندین منبع داده و در نتیجه امکان ردیابی زمان واقعی تراکنش‌‌های کریپتوکارنسی و کاربران فعال را فراهم می‌‌کند، پتنت (ثبت اختراع) دریافت کند. این امر اساسا منجر به عدم ناشناس بودن تراکنش‌‌هایی شد که با بیت کوین، اتریوم یا هر رمز ارز غیر حریم خصوصی دیگری سروکار دارند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.