پشتیبانی کیف پول رمز ارز مرورگر Opera از ترون و توکن‌‌های دارای استاندارد TRC

شرکت Opera اعلام کرد که کیف پول رمز ارز‌‌ این شرکت از این پس از ترون (Tron) و توکن‌‌های مبتنی بر TRC پشتیبانی خواهد کرد تا کاربران بتوانند به صورت کامل با بلاک چین ترون تعامل داشته باشند. همچنین این مرورگر قابلیت‌‌هایی را در رابطه با وب ۳ در اختیار کاربران قرار داده است.

0 84

بر اساس اعلامیه‌‌ای رسمی که روز ۱۵ مه با کوین‌‌تلگراف به اشتراک گذاشته شد، کیف پول رمز ارز مرورگر Opera پشتیبانی از ترون (TRX) و توکن‌‌های دارای استاندارد TRC را به کیف پول رمز ارز‌‌ خود اضافه شده است.

سال گذشته، شرکت Opera قابلیت‌‌های کیف پول و وب ۳.۰ را برای مرورگر اندروید خود توسعه داد و محصول مورد نظر خود را در دسامبر ۲۰۱۸ به همراه پشتیبانی از اتریوم و همچنین تعامل با اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز (DApps) عرضه کرد.

“وب ۳” (Web 3) اصطلاحی است که برای توسعه اینترنتSemantic به وجود آمد و همچنین در مورد وب هوشمند، باز و توزیع‌‌شده به کار می‌‌رود که می‌‌تواند استفاده از بلاک چین، رایانش غیرمتمرکز و رمز ارز‌‌ها را با یکدیگر ادغام کند.

بر اساس اعلامیه امروز، پشتیبانی از بلاک چین ترون صدها میلیون کاربر Opera را قادر خواهد ساخت گیم‌‌های مبتنی بر ترون را بازی کنند و از طریق رابط کاربری ادغام‌‌شده به اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز ترون دسترسی داشته باشند، بدون اینکه نیازی به افزونه یا نرم‌‌افزارهای دیگر باشد.

کریستین کولوندرا – معاون اجرایی و رئیس بخش مرورگرهای Opera – اذعان داشت که این شرکت قصد دارد از طریق تعامل با بلاک چین های مختلف بکارگیری وب ۳ را تسریع بخشد.

همانطور که قبلا نیز گزارش شد، کیف پول رمز ارز‌‌ و مرورگرهای مبتنی بر وب ۳ متعلق به شرکت Opera شامل نسخه‌‌ای دسکتاپی بوده و در عین حال دسترسی به نرم‌‌افزار Opera Touch برای iOS نیز فراهم آمده است.

پشتیبانی کیف پول رمز ارز مرورگر Opera از ترون و توکن‌‌های دارای استاندارد TRC

Opera در ماه فوریه سرویس جدید را راه‌‌اندازی کرد که به کاربران ساکن در سوئد، نروژ و دانمارک اجازه می‌‌داد از طریق نسخه اندروید مرورگر این شرکت به داد و ستد بپردازند.

همچنین این شرکت از طریق همکاری با شرکت مشاوره و سرویس‌‌های مالی Ledger Capital به توسعه اپلیکیشن‌‌های بلاک چینی در اکوسیستم و محصولات خود ادامه داده است.

در همان ماهی که مرورگر Opera کیف پول رمز ارز خود را برای گوشی‌‌های اندرویدی راه‌‌اندازی کرد، تامین‌‌کننده قطعات الکترونیکی Sirin Labs اولین گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین خود را عرضه کرد که دارای کیف پول سخت‌‌افزاری و پشتیبانی از ارتباطات رمزنگاری شده است.

شرکت HTC نیز در هفته جاری معاملات رمز ارز‌‌ داخل کیف پول را برای کاربران گوشی هوشمند Exodus 1 ارائه داد.

اوایل هفته جاری، بنیان‌‌گذار مشترک و مدیر ارشد فنی شرکت ترون استعفاء داد. وی بر این باور است که پروژه ترون بسیار متمرکز شده و از اصول بنیادی خود فاصله گرفته است.

در زمان نوشتن این گزارش، ترون (TRX) یازدهمین رمز ارز‌‌ بزرگ از لحاظ ارزش بازاری است و با ۱۰% افزایش در یک روز به ۰.۰۲۸ دلار رسیده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.