پشتیبانی سرویس پردازش پرداخت کوین بیس‌‌ از استیبل کوین شرکت USDC) Circle)

استیبل کوین‌‌ها از جذاب‌‌ترین رمز‌‌ ارزهای موجود در حوزه کریپتو هستند و سرمایه‌‌گذاران زیادی از آنها به عنوان گزینه اول خود بهره می‌‌برند، چرا که بیشتر آنها توسط دارایی‌‌های دیگر پشتیبانی می‌‌شوند. صرافی رمز ارز کوین بیس‌‌ نیز در همین راستا اعلام کرده است که کاربران این شرکت می‌‌توانند از این پس از کوین USDC در پلتفرم این شرکت استفاده کنند تا گزینه‌‌های بسیار بیشتری را در اختیار داشته باشند.

0 85

صرافی رمز ارز کوین بیس‌‌ (Coinbase) در یکی از پست‌‌های وبلاگی خود در تاریخ 20 مه اعلام کرد که سرویس پردازش پرداخت رمز ارزی کوین بیس‌‌ Commerce از این پس از استیبل کوین USDC) USD Coin) پشتیبانی می‌‌کند و بر اساس این اعلامیه، کاربران کوین بیس‌‌ Commerce اکنون می‌‌توانند پرداخت‌‌های USDC را بدون هیچ کارمزد تراکنشی قبول کنند. اعلامیه مذکور همچنین خاطرنشان می‌‌سازد که

برخلاف پذیرش پرداخت‌‌های کارت اعتباری، معامله‌‌کنندگان می‌‌توانند کوین‌‌های USDC را بدون محدودیت‌‌های جغرفیایی یا نیاز به حساب‌‌های بانکی دریافت کنند.

کوین بیس‌‌ همچنین عنوان کرد که پذیرش استیبل کوین ها به معامله‌‌کنندگان اجازه خواهد داد در عین اجتناب از بی‌‌ثباتی رمز ارزهای بدون پشتیبان از تراکنش‌‌های رمز ارزی بهره‌‌مند شوند.

یکی از گزارش‌‌های اخیر بانک مرکزی اروپا به این نتیجه رسید که رمز ارزها تاثیر چندانی بر سیاست‌‌های پولی یا اقتصاد به صورت کلی ندارند، چرا که درصد کمی از معامله‌‌کنندگان حاضرند پرداخت‌‌های رمز ارزی را برای کالا یا خدمات قبول کنند.

پلتفرم Coinbase Commerce در اوایل سال 2018 راه‌‌اندازی شد. این سرویس به معامله‌‌کنندگان اجازه می‌‌دهد رمز ارزهای زیادی را به کار گیرند و همچنین می‌‌توان آن را با پلتفرم‌‌های تجارت الکترونیک زیادی ادغام کرد.

USD Coin یکی از توکن‌‌های مبتنی بر اتریوم است که با استاندارد

سازگار بوده و اولین بار در ماه مه سال گذشته معرفی و در سپتامبر همان سال عرضه شد.

همانطور که کوین‌‌تلگراف امروز گزارش داد، شرکت تحقیق رمز ارز Diar دریافته است که ارزش بازاری استیبل کوین ها رکوردی جدید را بر جای گذاشته و از مرز 4 میلیارد دلار گذشته است.

منبع

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.