پشتیبانی از بیت‌کوین کش به کیف پول کوین بیس اضافه می‌شود

کوین بیس یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های رمز ارز دنیاست و به تازگی اعلام کرده که به‌زودی پشتیبانی از بیت‌کوین کش به کیف پول این سرویس اضافه می‌شود. بیت‌کوین کش یکی از انشعاب‌های بیت‌کوین است که از رمز ارزهای مهم بازار به حساب می‌آید.

0 91

بر اساس اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۱۹ فوریه منتشر شد، صرافی و سرویس‌دهنده کیف پول معروف و آمریکایی کوین بیس به تازگی پشتیبانی از بیت‌کوین کش را به کیف پول خود اضافه می‌کند

در این اطلاعیه اعلام شده که حالا کاربران می‌توانند بیت‌کوین کش خود را در کیف پول کوین بیس ذخیره کنند. در ادامه آمده است:

آپدیت جدید این کیف پول ظرف چند هفته‌ی آینده پشتیبانی از بیت‌کوین کش را در دسترس همه‌ی کاربران اپلیکیشن اندروید و iOS این شرکت قرار می‌دهد

کیف پول کوین بیس همان ابزاری است که پیش از این Toshi نامیده می‌شد و در اصل مرورگر و کیف پولی غیرمتمرکز است.

این کیف پول از اپلیکیشن قبلی چند ویژگی مختلف را به ارث برده، و طبق گزارشات می‌خواهد شفافیت و امنیت بیشتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد. کیف پول کوین بیس به مشتریان اجازه می‌دهد کلیدهای خصوصی را در دستگاه‌های خودشان ذخیره کنند، دارایی‌های کریپتویی خریده و آن‌ها را نگهداری نمایند، از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز شخص ثالث استفاده کنند و از عرضه‌های اولیه‌ی کوین، توکن بگیرند.

کوین بیس اوایل ماه جاری میلادی اعلام کرده بود که پشتیبانی از بیت کوین (BTC) را به اپلیکیشن Wallet اضافه کرده است.

این شرکت هفته گذشته اظهار داشت که کاربران Coinbase Wallet می‌توانند از کلیدهای خصوصی خود در فضای ابری (مثل گوگل درایو و آیکلود) پشتیبان بگیرند، ولی این تصمیم بازخوردهای ضد و نقیضی را از طرف مردم دریافت کرد.

ابتدای هفته جاری، سومین صرافی رمز ارز بزرگ دنیا یعنی OKEx اعلام کرد که آن‌ها هم چهار جفت مشتقه کریپتویی جدید را به پلتفرم خود اضافه کرده‌اند:( Bitcoin SV (BSV), Qtum (QTUM), Dash (DASH و (Neo (NEO در برابر بیت‌کوین یا (Tether (USDT.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.