ویژگی های مونرو

دنیای ارزهای ‌‌رمزنگاری ‌‌شده رقابتی و پویا است. هر روزه ارزهای جدیدی معرفی می‌‌شوند که قابلیت‌‌های منحصر بفردی نسبت به رقبای قدیمی خود دارند. در این مطلب یکی از موفق‌‌ترین ارز رمز را به شما معرفی خواهیم کرد و اطلاعات مفیدی را در خصوص ویژگی ها و قابلیت‌‌های آن ارائه خواهیم کرد.

0 115

مونرو یکی از ارزهای ‌‌رمزنگاری ‌‌شده است که تمرکز خود را بروی حفاظت از حریم خصوصی گذاشته است. monero آینده درخشانی در دنیای ارز رمزها خواهد داشت. این ارز رمز توانسته در سال ۲۰۱۷ عملکرد فوق‌‌العاده‌‌ای داشته باشد و به نظر می‌‌رسد که این شرایط در سال ۲۰۱۸ نیز ادامه داشته باشد.

حلقه CT ویژگی غیرقابل کشف‌‌ و ردیابی بودن

عاملی که همچنان برای مونرو فعالیت می‌‌کند، ویژگی امضای حلقه (Ring signature) است. به طور خلاصه این فناوری قابلیت عدم امکان ردیابی را به monero می‌‌دهد. توانایی پنهان سازی تراکنش‌‌ها به منظور جلوگیری از ردیابی از سوی فرستنده یا گیرنده عامل مهمی است که به نفع کاربران خواهد بود. همچنین شامل به ‌‌روز رسانی Kovri و Multi-sig این ویژگی منحصر بفرد آینده درخشانی را پیش روی مونرو قرار خواهد داد.

تیم و جامعه

تیم مونرو به توسعه نقاط عطف در هارد فورک هایی که به فاصله هر شش ماه انجام می‌‌شود، معروف است. این تیم ارتباط مناسبی با جامعه دارد. اتکای تیم monero بر ارتقای امنیت، سرعت شبکه و غیرقابل ردیابی‌‌ بودن است. این امر موجب شده تا مشارکت‌‌کنندگان پروژه خشنود باشند.

ویژگی Bulletproof

بیشتر ارز رمزها از چالش‌‌های مقیاس پذیری رنج می‌‌برند. ویژگی Bulletproof مونرو این مسئله را تحت کنترل درآورده و شبکه را برای کاربران محبوب کرده است. تراکنش‌‌های monero کوتاه، بدون واسطه و بدون اثبات دانش (zero-knowledge proofs) است که موجب می‌‌شود حجم تراکنش‌‌ها تا ۸۰% کاهش یابد.

این ویژگی باعث می‌‌شود که تایید شبکه سریع‌‌تر و هزینه‌‌ها نیز کاهش یابد.

تا زمانی که کاربران به حفظ حریم خصوصی خود اهمیت می‌‌دهند، monero آینده درخشانی خواهد داشت. اگر سکه مونرو در اکثر صرافی‌‌ها افزوده شود، انتظار می‌‌رود که ارزش آن نیز رشد کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.