ویژگی‌‌های نئو

نئو ( NEO ) را بدون شک باید یکی از موفق‌‌ترین و قدرتمندترین ارزهای ‌‌رمزنگاری ‌‌شده به حساب آورد. این ارز رمز که به نوعی نسخه چینی اتریوم است، توانسته در کوتاه مدت جایگاه مناسبی در فهرست ارز رمزهای برتر کسب کند. اخبار پیشرفت‌‌ها و توسعه فناوری‌‌های NEO به صورت مداوم اعلام می‌‌شود. بنابراین لازم است که اطلاعات دقیقی از ویژگی‌‌های منحصر بفرد این پروژه موفق داشته باشید.

0 110

نئو به دلیل شبکه قدرتمندی که دارد به عنوان بزرگ‌‌ترین رقیب اتریوم شناخته می‌‌شود. جامعه آن معتقد است که اگرچه NEO براساس اتریوم ساخته شده است، اما آن را بهتر خواهد کرد. به نظر می‌‌رسد که رقابت بزرگی را در آینده بین این دو ارز رمز شاهد باشیم. زمانی که نئو برند اولیه خود به نام Antshare را تغییر داد، پیشرفت غیرمنتظره‌‌ای را تجربه کرد. اما چه چیز باعث می‌‌شود که این پروژه از رقبا بهتر باشد؟ علت این پرسش را باید در بلاک چین نئو جستجو کرد.

قرارداد هوشمند ۲.۰

اتریوم پلتفرم قرارداد هوشمند بسیار عالی دارد، اما استفاده از آن با چالش‌‌هایی مواجه است. برای مثال اتریوم تنها از یک زبان ‌‌برنامه ‌‌نویسی پشتیبانی می‌‌کند، اما نئو از زبان‌‌های ‌‌برنامه‌‌ نویسی متعددی از C# و جاوا پشتیبانی می‌‌کند. در نتیجه بیشتر توسعه دهندگان می توانند از پلتفرم NEO برای ساخت قراردادهای هوشمند استفاده کنند.

هویت دیجیتال

یک ویژگی اصلی نئو، موضوع هویت دیجیتال آن است که NEO را از بسیاری از ارز رمزها متمایز می‌کند. این امر باعث می‌‌شود که نئو مقررات مربوط به شناخت مشتری (Know your customer) و AML (anti-money laundering) را به خوبی رعایت کند. به عنوان یک ویژگی، هویت دیجیتال احتمالا بسیاری از شرکت‌‌های مادر و بزرگ را به سمت NEO کشانده است. البته ممکن است علت این امر حمایت دولت چین از این ارز رمزنگاری ‌‌شده باشد. اگر نئو از حمایت دولت چین برخوردار باشد، جایگاه بسیار مستحکمی در دنیای ارز رمزها خواهد داشت.

دارایی دیجیتال

دارایی دیجیتال به این معناست که هر چیزی که در اطراف شماست مانند خودرو، کتاب، خانه و غیره می‌‌توانند دیجیتالی و از طریق بلاکچین ایمن شوند. می‌‌توان تمام دارایی‌‌ها را آنلاین و آن‌‌ها را در قرارداد‌‌های هوشمند هم ‌‌تراز سازید. که این امر موجب انقلابی در کسب‌‌ و کارهای آنلاین خواهد شد.

نئو همچنین شرکای بسیاری دارد که موجب می‌‌شود تا این ارز رمز مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.