ویژگی‌های دش

رمز ارزها قابلیت‌های متفاوتی دارند و ما هر روزه شاهد پیشرفت های جدیدی در این عرصه هستیم. یکی از مهمترین ارزهای رمزنگاری شده دش است که در این مطلب توضیحات مفید و مختصری در خصوص آن ارائه شده است.

0 95

دش (DASH) یکی از رمز ارزها است که توجه بسیاری از کاربران را در سطح جهانی به خود جلب کرده است. ممکن است که به اندازه بیت کوین متقاضی نداشته باشد، اما مطمئنا جامعه قابل ملاحظه‌ای دارد. سرعت تراکنش‌ها در DASH بسیار سریع است و پیشرفت آن همچنان ادامه دارد. اما چه چیزی باعث میشود که در سال ۲۰۱۸ فرصت بهتری بیش از گذشته داشته باشد؟ویژگی‌های

بیت کوین به علاوه حریم خصوصی

DASH یکی از فورک های بیت کوین است و از آن ساخته شده است. بنابراین بیشتر ویژگی‌های بیت کوین را دارد، البته باید ویژگی حفظ حریم خصوصی را نیز به آن‌ها افزود. به غیر از حریم خصوصی، DASH پایانه فروش (POS) را نیز ارائه میکند که به نوعی ویژگی‌های بیت کوین را تکمیل میسازد. این قابلیت باعث میشود که این ارز رمز چیزی به مراتب بیشتر از ذخیره ارزش (به معنای دارایی‌هایی که ارزش آن در زمان حفظ میشود) باشد. شما میتوانید امنیت بیشتر را به عنوان عوامل دیگری که DASH را برجسته می‌کند، به آن اضافه کنید. سکه DASH نیز قابل استخراج است و یکی از عواملی است که امروزه موجب محبوبیت ارز رمزنگاری شده میشود.

راهبرد خرید و فروش

گفته شده که دش برای کاربران بسیار غیر عادی و عجیب است. درست است که خرید و فروش با DASH خیلی ساده نیست، اما DASH برای کاربران ارزش قائل است. تیم دش همواره مدعی بوده که توجه آنها بر این است تا کاربران با استفاده از دش احساس رضایت داشته باشند و این موضوع را باید علت موفقیت آنها در سالهای اخیر دانست. تیم دش در زمینه خرید و فروش به مهارت رسیده است و به علاقه‌مندان رمز ارزها آینده خوبی را نوید میدهد. البته آنها باید بیشتر تلاش کنند تا سهم بیشتری از بازار را در اختیار بگیرند و کاربران بیشتری جذب کنند.

پرداخت به وسیله دش پذیرفته شده است

یکی از مهمترین مزیت های ارز رمزنگاری شده این است که از سوی سایت‌های مختلف به عنوان وسیله پرداخت پذیرفته شوند، حتی اگر محدودیت قابلیت تعویض با دیگر ارزها را داشته باشند. البته این امر در مورد DASH صحت دارد. امروزه دش از سوی بسیاری از سایت‌های بزرگ به عنوان روش پرداخت پذیرفته شده است. شما به وسیله دش میتوانید هرآنچه را که لازم دارید خریداری کرده و تراکنش سریع خود را به وسیله آن انجام دهید. ویژگی‌های افزوده شده اینستاسنت (InstaSend) و پرایوت سنت (PrivateSend) موجب محبوبیت بیشتر دش شده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.