وینی لینگهام: بیت کوین تا دو ماه دیگر در بازه 3 تا 5 هزار دلار خواهند ماند

مدیرعامل Civic معتقد است که قیمت بیت کوین‌‌ تا دو ماه دیگر همچنان در بازه 3 تا 5 هزار دلار خواهد ماند. به گفته وی، در طول این دو ماه مشخص خواهد شد که آیا بیت کوین‌‌ می‌‌تواند به روند سال 2017 برگردد و سودهای زیادی را به دست آورد، یا اینکه سقوطی شدید را تجربه خواهد کرد و قیمت آن به زیر 3,000 دلار می‌‌رسد.

0 89

وینی لینگهام، مدیرعامل پلتفرم شناسایی بلاکچینی Civic روز 11 ژانویه پیش‌‌بینی خود در مورد قیمت بیت کوین‌‌ را اعلام کرد و به شبکه خبری Cheddar گفت که قیمت این رمز ارز حتی ممکن است به زیر 3,000 دلار سقوط کند.

لینگهام قبلا در یکی از مصاحبه‌‌های خود پیش‌‌بینی کرده بود که قیمت بیت کوین‌‌ در ماه‌‌های آتی بین 3 تا 6 هزار دلار خواهد بود، اما اکنون بر این باور است که بازار ” یا به شدت رشد خواهد داشت یا اینکه نزول بسیار شدیدی را تجربه خواهد کرد”.

وی اذعان داشت: “واقعیت این است که بیت کوین‌‌ برای یک یا دو ماه دیگر در کانال 3 تا 5 هزار دلار خواهد ماند و در این عین جهت‌‌گیری خود را مشخص خواهد کرد” و اضافه کرد:

“به محض پیدا کردن جهت‌‌گیری اصلی، بیت کوین‌‌ شاهد موفقیتی بزرگ یا شکستی نافرجام خواهد بود”.

لینگهام پس از کاهش قیمت 250 دلاری بیت کوین‌‌ در روز پنجشنبه و سقوط آن به زیر کانال 4,000 دلار این سخنان را به زبان راند.

این کاهش قیمت پس از چندین روز حرکت مداوم اتفاق افتاد و تمامی سودهای اوایل هفته را از بین برد.

آلتکوین‌‌ها واکنش شدیدتری به بی‌‌ثباتی پنجشنبه داشتند و بعضی از آن‌ها حدود 11.3 درصد از ارزش خود را در بازه 24 ساعته قبل از نوشتن این گزارش از دست دادند.

توکن شرکت Civic با نام CVC، مانند بسیاری از بازارهای پررونق عرضه اولیه کوین (ICO) در سال 2017، اکنون پایین‌‌تر از قیمت عرضه خود مبادله می‌‌شود، اما به گفته لینگهام این مسئله مشکلی را برای شرکت درست نکرده است.

وی عنوان کرد:

ضرر کمی متوجه ما شد. ما توکن‌‌های خود را به صورت نقد درآوردیم و به همین دلیل نسبت به افراد دیگر فضای کریپتو با ضرر کمتری روبرو شدیم – افرادی که بیت کوین‌‌ و اتریوم‌‌های خود را با رقم‌‌های بسیار بالا همچنان نگه داشته‌‌اند

از میان پیش‌‌بینی‌‌های دیگر می‌‌توان به اظهار نظر جالب تون ویس اشاره کرد. وی در دسامبر سال 2018 عنوان کرد که قیمت بیت کوین‌‌ ممکن است به زیر 1,300 دلار سقوط کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.