وینکلووس: بیت کوین‌‌ پیروز خواهد شد

کامرون وینکلووس (Winklevoss) امروز، 7 ژانویه، طی جلسه “راجع به هرچیزی که می‌‌خواهی از من بپرس” (Ask Me Anything) (AMA) در ردیت اظهار داشت که “بیت کوین [BTC] به احتمال زیاد در دراز مدت برنده خواهد شد.”

0 72

کامرون در پاسخ به یک سوال در مورد این که آیا بیت کوین‌‌ موقعیت خود به عنوان برترین رمز ارز را حفظ خواهد کرد یا نه، دیدگاه خوش بینانه خود نسبت به این سکه را اعلام کرد و گفت: “بیت کوین‌‌ قطعا یک کریپتو OG است! شکست دادن اثرات شبکه کار سختی است – بنابراین از نظر “پول سخت” (یعنی ذخیره ارزش) بیت کوین به احتمال زیاد در دراز مدت برنده است. ”

دوقلوهای وینکلووس امروز در AMA گفتند که “متعهد شده‌‌اند که مانند همیشه راه اندازی یک ETF [صندوق قابل معامله در بورس] را تحقق ببخشند”!

در جای دیگری از این مصاحبه، برادر دوقلو کامرون که تایلر نام دارد اظهار داشت:

ما معتقدیم بیت کوین‌‌ بهتر از طلا است. اگر حق با ما باشد، سرمایه بازار بیت کوین در طول زمان از سرمایه بازار طلا که حدود 7 تریلیون دلار است پیشی خواهد گرفت

تایلر در پاسخ به یک سوال در رابطه با اهمیت نسبی بلاکچین در مقایسه با کریپتوکارنسی‌‌ها اظهار داشت که “هیچ یک از این دو بدون دیگری نمی‌‌تواند وجود داشته باشد. یک بلاکچین بدون یک کریپتو مانند این است که AOL را اینترنت بنامیم. ”

کامرون هنگام صحبت در مورد پتانسیل دراز مدت بورس‌‌های فیات و کریپتو، با اشاره به استیبل کوین خودشان که دلار جمینی (GUSD) نام دارد و توسط USD پشتیبانی می‌‌شود عنوان کرد که در حال حاضر ” on-rampهای فیات، کریپتوهای حساسی هستند” اما او می‌‌تواند آینده‌‌ای را ببیند که در آن همه چیز (از جمله فیات) کریپتو است.”

GUSD در سپتامبر 2018، پس از دریافت تاییده از وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) راه اندازی شد. طبق گزارشات صورت گرفته GUSD توسط دلار آمریکا که “در یک بانک واقع در ایالات متحده نگهداری شده و تحت محدودیت‌‌های قال اجرا واجد شرایط بیمه سپرده ´pass-through´ FDIC است” پشتیبانی می‌‌شود.

در ماه جولای، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تقاضای ETF بیت کوین را‌‌ که توسط وینکلووس مطرح شده بود، برای دومین بار رد کرد. اولین درخواست ETF بیت کوین‌‌ که توسط برادران وینکلووس مطرح شده بود در مارس 2017 توسط SEC رد شد.

این کمیسیون در توضیح تصمیم خود، علاوه بر تردید در مورد قابلیت نقد شوندگی پایین، راجع به نگرانی‌‌اش در مورد اینکه بخش عمده‌‌ای از معاملات بیت کوین در “بورس‌‌های غیرقانونی خارج از ایالات متحده” اتفاق می‌‌افتد نیز صحبت کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.