هووبی گلوبال قصد دارد توکن هووبی (HT) را ایجاد کند

هووبی یک صرافی محبوب ارزهای دیجیتال و همچنین توسعه‌دهنده ابزارهای مختلف برای مدیریت سرمایه‌های رمزنگاری‌شده است که میلیون‌ها کاربر از 130 کشور جهان دارد. این نهاد قصد دارد تا توکن‌های مخصوص خود یعنی HT را ایجاد کرده و آن‌ها را به وسیله فروش از طریق کارت‌های امتیازی خود به کاربران عرضه کند.

0 165

هووبی گلوبال (Huobi Global) ارائه‌کننده پیشرو سرویس دارایی جهانی بلاکچین، توکن‌های خود را (با نماد HT) رسما در ساعت 10:00 روز سه شنبه بیست و چهارم ژانویه 2018 عرضه خواهد کرد و 300 میلیون توکن در عرض 15 روز توزیع خواهد شد.

هووبی گلوبال قصد دارد توکن هووبی (HT) را ایجاد کند
هووبی گلوبال قصد دارد توکن هووبی (HT) را ایجاد کند

HT یک سیستم امتیازی بر پایه توزیع بلاکچین است که اساسا تحت پروتکل ERC20 و روی بلاکچین اتریوم اجرا می شود. HT می تواند در روش‌های متفاوتی به کار گرفته شود و اساسی‌ترین استفاده آن برای تخفیف در کارمزدهای معاملاتی تا 50 درصد می‌باشد.

توکن هووبی (HT) یک عرضه اولیه سکه (ICO) نیست. کاربران HT را فقط با خرید “کارت امتیازی” در هووبی پرو دریافت می‌کنند. کارت امتیازی (Point Card) یک کارت پیش پرداختی هووبی برای کارمزدهای معاملات سریع می‌باشد. 1 امتیاز برابر با 1 دلار است و اگر شما بسته 1000 امتیازی کارت امتیازی خریداری کنید، فقط 990 دلار برای شما هزینه در بر خواهد داشت و همچنین 1000 HT به صورت مجانی دریافت خواهید کرد.

روش‌های توزیع

هووبی گلوبال فقط در حد 500 میلیون HT توزیع خواهد کرد و روی این رقم بسیار سختگیرانه و جدی عمل خواهد کرد و این رقم هرگز افزایش نخواهد یافت.

% میزان (HT) توزیع
60% 300,000,000 طی 15 روز به عنوان هدیه برای خرید کارت های امتیازی در هووبی پرو ارائه خواهد شد
20% 100,000,000 به عنوان پاداش کاربر در عملیات‌های پلتفرم استفاده خواهد شد
20% 100,000,000 به عنوان انگیزه‌های تیمی استفاده خواهد شد. توکن‌ها برای 4 سال قفل می‌شوند و 25 میلیون توکن به صورت سالانه توزیع خواهد شد.

مبادله با سکه‌های محبوب

توکن‌های هووبی می‌توانند در هووبی پرو به دلار، بیت‌کوین و اتریوم تبدیل شوند.

روش بازخرید

هر سه ماه یک بار، هووبی پرو از 20 درصد درآمد خود برای بازخرید توکن‌های هووبی موجود در بازار آزاد استفاده خواهد کرد. تمام HTهایی که دوباره خریداری شوند، با نسبت مشخصی به بودجه محافظت از سرمایه‌گذار هووبی (HIPF) اختصاص داده خواهد شد. HIPF در هنگام خطر در پلتفرم، برای حمایت از سودهای سرمایه‌گذاران و جبران ضررهای کاربران هووبی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا ثبات بازار را تضمین کند و از سودهای سرمایه‌گذاران حفاظت کند.

برای مثال اگر سود سه ماهه هووبی پرو 100 میلیون دلار آمریکا باشد، هووبی پرو از 20 میلیون دلار این مبلغ برای بازخرید متوالی HT در همین مدت زمان استفاده خواهد کرد.

ارزش HT

با HT شما می‌توانید درجات مختلفی از عضویت VIP را بخرید که به شما مبالغ مختلفی از تخفیف کارمزد معاملاتی تا حدود 50 درصد ارائه خواهد کرد.

در آینده، HT برای استفاده در پلتفرم‌های جهانی هووبی همانند هووبی ژاپن، هووبی کره و کیف هووبی در دسترس خواهد بود.

درباره هووبی گلوبال

هووبی پرو که به هووبی گلوبال وابسته است، یک بورس دارایی دیجیتال ایمن می باشد که به معامله‌کنندگان جهانی سرویس می‌دهد. هووبی پرو برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری اختصاص یافته است و در حال حاضر سرویس سرمایه‌گذاری و معامله حدودا 10 دارایی دیجیتال را ارائه می‌کند. دفتر مرکزی این صرافی در سنگاپور واقع شده و به وسیله تیم هووبی گلوبال اداره می‌شود.

هووبی گلوبال، ارائه‌کننده سرویس اقتصادی پیشرو در مدیریت دارایی بلاکچین می‌باشد که سرویس باکیفیتی برای بیش از میلیون‌ها کاربر در بیش از 130 کشور ارائه می‌کند. مراکز سرویس‌های این سازمان در بسیاری از کشورها از جمله سنگاپور، کره، هنگ کنگ (چین) و جمهوری چین واقع شده‌اند و از نظر پلتفرم تکنولوژی، خط محصول شعبه، سیستم مدیریت خطر و سرویس مشتری گروه هووبی و زیرشاخه هایش در سطح جهانی با دیگر رقبای جهانی‌اش رقابت سرسختانه‌ای دارد. علاوه بر این‌ها، هووبی زیرشاخه‌هایی شامل بورس دارایی دیجیتال هووبی کره، اخبار چینی هووبی و پلتفرم تحقیقاتی و مدیریت دارایی دیجیتال کیف هووبی را توسعه داده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.